Ne 11.4.10 12:30 DEKAN Buffeti HK Veleslavín Viktoria   (HL7J)
Ne 11.4.10 13:45 DEKAN Cosmetic Opatoff A K   (HL6J)
Ne 25.4.10 12:30 DEKAN City Lhotka FC Veleslavín Viktoria   (HL7J)
Ne 25.4.10 13:45 DEKAN Dýně AC A Opatoff A K   (HL6J)

26. 6. 10 10:00 DEKAN Náhradníci Emergency 11. 2:2 (0:1)
Průměrné utkání 8.ligy. Jaroslav Holý, František Tůma
Jiří Čejka – Lukáš Andrle, Stanislav Pata, Jiří Petržílka, David Souček, Michal Vojta vs Jan Vaňkát – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka
45., 52. Jiří Petržílka 6. Michal Šárka
35. Zdeněk Prášil
19. 6. 10 10:00 P3 Dukla Praha FK Náhradníci 10. 7:4 (1:1)
Vyrovnané kombinační utkání, ve kterém zvítězilo po přestřelce ve druhé půli šťastnější mužstvo. Miroslav Kosina, Borek Stěhule
Dukla Praha FK Náhradníci
Tomáš Plavec – Luboš Martinák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Jiří Čejka – Ondřej Penc, Jiří Petržílka, Robert Šmíd, David Souček, Michal Vojta
55. Ondřej Penc
12. 6. 10 08:45 DEKAN Náhradníci Dirty Bastards 9. 0:8 (0:2)
Jednoznačné utkání v režii hostů. Miroslav Ort
Náhradníci Dirty Bastards
Jiří Čejka – Lukáš Andrle, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Jiří Petržílka, Robert Šmíd, Michal Vojta vs Zdeněk Smělý – Martin Garcia, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Jaroslav Uhlík, Pavel Vaňák
53 Stanislav Pata 1., 4., 46., 48. Pavel Vaňák
32. OG
40. Martin Garcia
55., 56. Ondřej Melichar
5. 6. 10 08:45 DEKAN Defect Praha Náhradníci 8. 3:1 (2:1)
Zápas, ve kterém vyhrál horší tým. Náhradníci se místy pokoušeli o pěknou kombinační hru. Defect zato neustále hledal chyby jinde než u sebe. Zápas začal v 8:45!
Kap. Defectu : Špatné pískání, pozdní příchod.
Bohužel pro rozhodčí svědčí o problémech s pískáním i prohození střelců druhé branky Defectu a jediného gólu Náhradníků. Góly jsme tedy připsali podle čísel dresů a našeho "odhadu myšlenky" rozhodčích.
Radek Bernard, Pavel Jirsík
Defect Praha Náhradníci
Robert Pacák – Tomáš Ďuríček, Felix Ruiz, Róbert Šišaj, Václav Soukup, Martin Štoncner, Jakub Vejvoda, Tomáš Vitiš, Pavel Votava vs Jiří Petržílka – Jiří Čejka, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Robert Šmíd, David Souček, Michal Vojta
3. Tomáš Vitiš
6. Pavel Votava
45. Róbert Šišaj
13. Robert Šmíd
29. 5. 10 08:45 DEKAN Náhradníci Sloni na Pobřeží B 7. 3:3 (0:3)
Sloni na svého soupeře vlétli a během první čtvrthodinky už vedli o tři branky a zdálo se, že je rozhodnuto. Ovšem domácí po změně stran vstřelili rychlý gól, vycítili šanci a začali tlačit. Když Penc v 49.minutě proměnil penaltu, bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Sloni pouze bránili, ale neubránili, střela Pence pár minut před koncem znamenala vyrovnání. Stanislav Němec
Náhradníci Sloni na Pobřeží B
Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Robert Šmíd, David Souček, Michal Vojta vs Ondřej Vlasák – Marek Adamčík, David Anděl, David Buš, Sebastian Liška, Štěpán Novák, David Novotný, Petr Olma, Ondřej Sezemský, Daniel Suchan, Tomáš Uhlík
34. David Souček
49., 56. Ondřej Penc
13 David Souček 5. Štěpán Novák
12. Ondřej Sezemský
16. Daniel Suchan
15. 5. 10 10:00 DEKAN Sebulba Utd. Náhradníci 6. 5:2 (3:0)
Zasloužené vítězství Sebulby, která svého soupeře předčila fotbalovostí i důrazem. Michal Brabec
Sebulba Utd. Náhradníci
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Michal Lupínek, David Moravec, Jan Pěnička, Petr Sváda vs Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Robert Šmíd, Michal Vojta
1. Michal Lupínek
8., 59. Jan Ambrož
17. OG
56. Marek Doubek
53 Jan Ambrož 55., 58. Lukáš Andrle
8. 5. 10 08:45 DEKAN Náhradníci Playboy team AC 5. 3:0 (3:0)
Zasloužené vítězství domácích se zrodilo už v první půli. PO změně stran se dohrávalo pouze z povinnosti.
Náhradníci Playboy team AC
Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Jan Křehlík, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Robert Šmíd, David Souček, Michal Vojta vs Petr Mašek – Lukáš Gruber, Dan Presler, David Presler, Roman Toula, Lukáš Trmal
3., 18. David Souček
10. Ondřej Penc
1. 5. 10 08:45 DEKAN U Karla 99 FC Náhradníci 4. 4:2 (0:2)
Do zápasu měli lepší vstup domácí, ale trefovali buď brankáře, nebo brankovou konstrukci. Naopak hosté si vypracovali slibné dvou brankové vedení. Úvod druhého dějiství byl jak přes kopírák, tyčky, břevno v podání "Karla" Mezi tím se naštěstí domácím podařilo vyrovnat a v závěru i otočit, takže je neproměněné šance nemrzely. Velmi slušné utkání! Martin Kubů, Kamil Zavřel
U Karla 99 FC Náhradníci
Miroslav Šedivý – Jan Grus, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Jan May, Pavel May, Michal Navrátil, Ondřej Pašek vs Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Ondřej Penc, Robert Šmíd, Michal Vojta
32. Pavel Krejčí
37., 57. Jan Grus
50. Jan May
20. Jiří Čejka
24. Lukáš Andrle
24. 4. 10 08:45 DEKAN Legendy FC Náhradníci 3. 1:2 (0:1)
Na osmou ligu docela slušné utkání. Zasloužená výhra Náhradníků. Pavel Kaucký
Legendy FC Náhradníci
Tomáš Perný – Patrik Brhel, Tomáš Jakl, Petr Jech, David Jonáš, David Moc, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Jan Křehlík, Jaroslav Marek, Ondřej Penc, Robert Šmíd, Michal Velíšek, Michal Vojta
57. Petr Jech 20 David Jonáš 25. Michal Velíšek
50. Lukáš Andrle
10. 4. 10 08:45 DEKAN Outsiders Náhradníci 1. 2:7 (0:1)
Zápas ovlivnilo, že domácí nenastoupili v plné sestavě. Hosté toho v první půli příliž nevyužili kvůli vlastním chybám při kombinaci, ale v druhé půli si již utkání pohlídali. čisté a férové utkání. Ondřej Zeman, Tomáš Jirmásek