St 21.4.10 18:15 MIKU2 Strahovská 10 B Nova LFC B   (HL7C)
St 21.4.10 19:30 MIKU2 Vykutálený prasátka Juventus Pivus   (HL8C)
St 21.4.10 20:45 MIKU2 Věčná žízeň FC VET VSK MFF UK Praha VET A   (VL4B)
Po 31.5.10 17:45 STER1 Radouč FC A AGČV/Ajax   (SVL1A)
Po 31.5.10 19:00 STER1 Banzai Saens 1.FC B   (HL7A)
Po 31.5.10 20:15 STER1 Oblouci 81 AFC SUP Endoprotéza   (SVL2B)

22. 6. 10 18:15 zzBALK Tazmánští čertíci Dynamo R.U.M. A 11. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách skončilo zaslouženou remízou. Martin Pecka, Dušan Melíšek
Tazmánští čertíci Dynamo R.U.M. A
Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Matyáš Staněk, Michal Zbořil vs Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci
1. Michal Zbořil
38. Tomáš Kubr
20. Vladimír Kopecký
24. David Pracner
15. 6. 10 19:00 P2 Dynamo R.U.M. A Taurin 1.FC 10. 6:0 k.
Vcelku poklidné utkání rozhodly na jedné straně individuální schopnosti některých hráčů Dynama a na druhé  fatální nepřesnost hráčů Taurinu. Jiří Malý, Václav Černohorský
Dynamo R.U.M. A Taurin 1.FC
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Pavel Cichra – Jiří Fišer, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Šidliák, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára
4. Martin Procházka
5. Vladimír Kopecký
35. Jiří Ohainka
46. Tomáš Kafka
56. OG
8. 6. 10 18:15 HOSTI Sváteční mančaft Dynamo R.U.M. A 9. 0:4 (0:1)
Rozhodlo lepší využívání brankových příležitostí hostů. Výsledek neodpovídá průběhu hry. Petr Havlíček, Jan Loudín
Sváteční mančaft Dynamo R.U.M. A
Aleš Ulrych – Zdeněk Hruška, David Klapal, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Miroslav Mráz, Jakub Neuhybl, Jakub Stryja, David Wackermann vs Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci
22. Jiří Ohainka
38. Martin Procházka
55. Michal Šelmeci
57. David Pracner
25. 5. 10 19:30 zzPANK1 Dynamo R.U.M. A Tohle není hokej? 8. 0:0 (0:0)
Utkání prakticky bez střel na branku. Spravedlivá bezbranková remíza. Jiří Vanča, Petr Srbek
Dynamo R.U.M. A Tohle není hokej?
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Martin Dobiáš, Martin Indra, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička
18. 5. 10 19:30 zzPODVI Kvantanámo Dynamo R.U.M. A 7. 9:0 (2:0)
Utkání hrané ve velmi rychlém tempu, poločas vyhráli domácí. Ve 2.půli hosté utkání vzdali a nakonec prohráli vysoko 0:9. Michael Řezáč
Kvantanámo Dynamo R.U.M. A
David Král – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Crkal, Martin Hradský, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert vs Zbyněk Janík – Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci
27., 55., 58. Jan Reichert
30. Martin Hradský
33., 38. Martin Bartoníček
45., 53., 54. Petr Čáha
4. 5. 10 19:30 MIKU2 Dynamo R.U.M. A JUDr. Brouk Pytlík 6. 2:4 (1:2)
"Celý zápas jsem se modlil, aby už byl konec." Jan Hýbek, František Presl
Dynamo R.U.M. A JUDr. Brouk Pytlík
Ludvík Peřina – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Radim Tichý – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Pavel Mindžak, Richard Peša
1. Jiří Rus
52. Vladimír Kopecký
2. Pavel Mindžak
26. Radek Budil
41. Richard Peša
48. Tomáš Hlinka
27. 4. 10 19:15 ZAK J paví Ř Dynamo R.U.M. A 5. 4:3 (1:2)
Zajímavé a bojovné utkání 8.ligy. Domácí brzy vedli, ale hostům se podařilo během tří minut otočit a tak také skončila první půle. Ve druhé nejprve hosté své vedení navýšili, ale domácím se podařilo vyrovnat a ke konci v mohutném finiši vstřelili vítězný gól.
J paví Ř Dynamo R.U.M. A
Ivo Žídek – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka vs Jiří Ohainka – Jaromír Havel, Zbyněk Janík, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Ludvík Peřina, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci
45. Martin Procházka
20. 4. 10 20:15 P2 Dynamo R.U.M. A GFC Regent B 4. 1:0 (0:0)
Dynamo bylo aktivnější a zaslouženě vyhrálo. Nejlepší hráč utkání brankář  Regentu pochytal co se dalo, ale jedinému gólu zabránit nedokázal. Především díky němu hosté neprohráli daleko vyšším rozdílem. Antonín Jandus, Evžen Trexler
Dynamo R.U.M. A GFC Regent B
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Petr KloučekJan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl
50. Ludvík Peřina
13. 4. 10 17:00 zzJUNI1 Dynamo R.U.M. A Tučňáci 3. 3:2 (2:2)
Poměrně vyrovnané utkání rozhodl v 50.minutě výstavní dělovkou z 15 metrů domácí Oháňka. Jakub Mařík, Pavel Hvodlík
Dynamo R.U.M. A Tučňáci
Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Vratislav Arnošt – František Barták, Marek Bílek, Pavel Hartman, Jiří Hroník, Štěpán Hrubý, Lubomír Paprčka
24. Jiří Rus
26. Michal Šelmeci
50. Jiří Ohainka
10. Marek Bílek
27. OG
6. 4. 10 18:15 ARIT DTS Praha Dynamo R.U.M. A 2. 1:3 (0:1)
Zápas hraný ve vysokém tempu, z čehož pramenilo velké množství střetů a nechtěných faulů, obzvláště ze atrany DTS. Dynamo bylo mnohem fotbalovější a ve chvíli, kdy DTS docházely síly na agresivní napadání, se začalo prosazovat kombinací svých zkušenějších hráčů. Radek Matoušek, Martin Prokop
DTS Praha Dynamo R.U.M. A
Jakub Poukar – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Jan Heler, Marek Holoubek, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Jiří Rus, Michal Šelmeci
32. Michal Řeřicha 11. Michal Šelmeci
41., 53. David Pracner
30. 3. 10 17:00 zzANG Dynamo R.U.M. A Terasy KFC B 1. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. V prvním poločase bylo šťastnější mužstvo hostí, ale ve druhé půli už stříleli branky pouze domácí. Dušan Bruncko, Petr Dušek
Dynamo R.U.M. A Terasy KFC B
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch vs František Pokorný – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček