Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 9.12.10 | 20:15 | STER2 | Traktor Humus SUP A SuperNova L.F.C. | 13. | 1:1 |
St 1.12.10 | 20:45 | zzNOVOB | Valník Traktor Humus SUP A | 12. | 6:0 k. |
Čt 25.11.10 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Traktor Humus SUP A | 11. | 1:1 |
Čt 18.11.10 | 19:00 | P1 | Traktor Humus SUP A Betl KFK SUP | 10. | 2:2 |
St 10.11.10 | 18:15 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Traktor Humus SUP A | 9. | 6:1 |
St 3.11.10 | 17:00 | HANSP | Traktor Humus SUP A Pražačka seniors A | 8. | 2:0 |
Čt 21.10.10 | 18:15 | MIKU3 | Nejistá sezóna SUP Traktor Humus SUP A | 7. | 3:2 |
Čt 14.10.10 | 18:15 | MIKU1 | Traktor Humus SUP A Oblouci 81 AFC SUP | 6. | 1:4 |
Čt 7.10.10 | 20:15 | P3 | Lomíci Traktor Humus SUP A | 5. | 4:4 |
Čt 23.9.10 | 16:30 | zzZARUB | Traktor Humus SUP A Kotlářka CAHA FC SUP | 4. | 5:1 |
Čt 16.9.10 | 18:15 | BECH | Dehet Old 1.FC SUP Traktor Humus SUP A | 3. | 2:5 |
Po 6.9.10 | 19:00 | P1 | Traktor Humus SUP A Estudiantes | 2. | 4:1 |
St 1.9.10 | 18:15 | zzANG | Dřevorubci Modřany S Traktor Humus SUP A | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejistá sezóna SUP | 13 | 13 | 0 | 0 | 32:8 | 26 |
2. | Valník | 13 | 9 | 2 | 2 | 42:13 | 20 |
3. | Lomíci | 13 | 9 | 2 | 2 | 36:18 | 20 |
4. | Dřevorubci Modřany S | 13 | 9 | 0 | 4 | 36:18 | 18 |
5. | Cormoran FC SUP | 13 | 8 | 1 | 4 | 47:20 | 17 |
6. | Pražačka seniors A | 13 | 7 | 2 | 4 | 31:18 | 16 |
7. | Sen ČM PG supervet | 13 | 7 | 1 | 5 | 34:28 | 15 |
8. | Betl KFK SUP | 13 | 5 | 2 | 6 | 35:32 | 12 |
9. | Traktor Humus SUP A | 13 | 4 | 4 | 5 | 29:35 | 12 |
10. | Oblouci 81 AFC SUP | 13 | 5 | 1 | 7 | 29:27 | 11 |
11. | Dehet Old 1.FC SUP | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:47 | 6 |
12. | Estudiantes | 13 | 1 | 1 | 11 | 11:40 | 3 |
13. | SuperNova L.F.C. | 13 | 0 | 2 | 11 | 6:58 | 2 |
14. | Kotlářka CAHA FC SUP | 13 | 1 | 2 | 10 | 9:35 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 4.11.10 | 18:15 | MIKU1 | Zachovalí PFC Kodymka (VL3C) |
Čt 4.11.10 | 19:30 | MIKU1 | Kbelák FC SUP Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
Čt 4.11.10 | 20:45 | MIKU1 | Komtupapa Yamato Day 02 (HL5E) |
Čt 2.12.10 | 18:15 | BECH | PFC Kodymka Kent (VL3C) |
Čt 2.12.10 | 19:30 | BECH | Pralinky F.C.K. Kikina bar 1.FC VET (VL4C) |
Čt 2.12.10 | 20:45 | BECH | Kehar Club FC Relax-FC (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bobalik Vasil | 10 | 5 |
Bouška Tomáš | 4 | 9 |
Chyský Luděk | 9 | 0 |
Dědeček Richard | 2 | 0 |
Havran Jaroslav | 2 | 0 |
Hoďánek Lubor | 4 | 0 |
Hrdlička Vít | 1 | 1 |
Lahovský Petr | 6 | 1 |
Meisner Václav | 7 | 6 |
Michálek Aleš | 6 | 0 |
Michálek Martin | 7 | 1 |
Mládek Petr | 8 | 2 |
Plch Martin | 3 | 0 |
Přibyl Jiří | 5 | 0 |
Rožánek Vladimír | 10 | 1 |
Šedivý Václav | 11 | 1 |