Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.10 | 20:45 | DEKAN | Santa Tranta PC C Borussia Dortšpunt A | 11. | 3:2 |
Po 29.11.10 | 20:45 | ARIT | Sedm zbabělých B Ekonom WT | 11. | 2:2 |
Po 29.11.10 | 20:15 | P3 | Pražská legie 2000 Santa Dominica | 11. | 2:3 |
Po 29.11.10 | 20:15 | P1 | S.N.F. A 4 TD Ala Bundy A | 11. | 0:2 |
Po 29.11.10 | 20:15 | STER2 | Samson Bonella A Reage boys | 11. | 3:7 |
Po 29.11.10 | 20:00 | TEMPO | Nisa AC Resident Harrachov | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Santa Dominica | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:26 | 19 |
2. | Pražská legie 2000 | 11 | 6 | 3 | 2 | 45:22 | 15 |
3. | Santa Tranta PC C | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:38 | 13 |
4. | Samson Bonella A | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:41 | 13 |
5. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:20 | 12 |
6. | Nisa AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 54:53 | 12 |
7. | Sedm zbabělých B | 11 | 4 | 3 | 4 | 29:24 | 11 |
8. | S.N.F. A | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:26 | 10 |
9. | Ekonom WT | 11 | 3 | 3 | 5 | 22:22 | 9 |
10. | Reage boys | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:43 | 9 |
11. | Borussia Dortšpunt A | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:33 | 7 |
12. | Resident Harrachov | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 1.9.10 | 17:00, 18:15 | zzZARUB | Samson Bonella A |
St 1.9.10 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Pražská legie 2000 |
Pá 10.9.10 | 19:00, 20:15 | P3 | Santa Dominica |
Ne 12.9.10 | 18:45, 20:00 | ZAK | Sedm zbabělých B |
Út 14.9.10 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Ekonom WT |
St 15.9.10 | 16:30, 17:45 | zzZARUB | Samson Bonella A |
Pá 24.9.10 | 16:30, 17:45 | zzZARUB | Samson Bonella A |
Ne 3.10.10 | 15:00, 16:15 | zzPANK2 | Santa Dominica |
Ne 10.10.10 | 10:00, 11:15 | zzANG | Sedm zbabělých B |
Ne 10.10.10 | 12:30, 13:45 | zzANG | Borussia Dortšpunt A |
Čt 14.10.10 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | 4 TD Ala Bundy A |
Ne 17.10.10 | 15:00, 16:15 | zzPANK1 | Santa Dominica |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Stanislav Kodr | Santa Dominica | 20 |
2. | Lukáš Krajči | Santa Tranta PC C | 13 |
3. | Marek Kóňa | Holosmetky FC B | 13 |
4. | Ondřej Staněk | Restaurace U Pecků A | 12 |
5. | Filip Turek | Alibi | 11 |
6. | Nikola Štochl | Santa Dominica | 10 |
7. | Dalibor Mička | Reage boys | 10 |
8. | Ondřej Červinský | Scarface AC | 10 |
9. | Jaroslav Špánek | Santa Tranta PC C | 9 |
10. | Jiří Šindela | Nisa AC | 9 |
11. | Michal Uhlíř | Santa Dominica | 8 |
12. | Michal Jareš | Reage boys | 8 |
13. | Peter Brťka | 4 TD Ala Bundy B | 8 |
14. | Josef Masner | Samson Bonella A | 8 |
15. | David Hrubý | Santa Dominica | 7 |
16. | Rostislav Drtina | Pražská legie 2000 | 7 |
17. | Risto Sipcic | Pražská legie 2000 | 7 |
18. | Viktor Pšenica | Sedm zbabělých B | 6 |
19. | Michal Balík | Santa Dominica | 6 |
20. | Lukáš Vajnar | Sedm zbabělých B | 6 |