11. Borussia Dortšpunt A 11 3 1 7 29:33 7

St 1.9.10 18:30 HRAB2 Demínka A Terron AC Bozi A   (HL5D)
St 1.9.10 19:45 HRAB2 Konflikt Praha 1984 VET The Penguins 6:5 XXL   (VL4B)
St 17.11.10 18:15 MIKU3 Merck stars Kamberský pípy   (HL6D)
St 17.11.10 19:30 MIKU3 Queen´s park club VET Dřevorubci Modřany V   (VL2A)
Čt 2.12.10 18:15 MIKU1 Estudiantes Cormoran FC SUP   (SVL2B)
Čt 2.12.10 19:30 MIKU1 Kotlářka CAHA FC SUP Nejistá sezóna SUP   (SVL2B)

29. 11. 10 20:15 P3 Pražská legie 2000 Santa Dominica 11. 2:3 (2:0)
Legie po vyrovnané první půli vedla, ale ve 2.půli hosté lépe běhali a skákali v závějích a zřejmě zaslouženě vyhráli. Pavel Voska, Vladimír Voska
Pražská legie 2000 Santa Dominica
Milan Starý – Marek Adamec, Rostislav Drtina, Marek Kóňa, Risto Sipcic, Jan Škvor, Jiří Štefanov vs Martin Petrů – Michal Bureš, David Hrubý, Michal Jakl, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Michal Uhlíř
15. Marek Kóňa
24. Rostislav Drtina
39., 45. David Hrubý
53. Stanislav Kodr
15. 11. 10 19:30 ARIT Ekonom WT Pražská legie 2000 10. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání. Ekonom se ujal v první půli dvoubrankového vedení. Po přestávce se iniciativy ujali hosté,ale dlouho se jim nedařilo prosadit. Domácí hrozili z brejků a hostující brankář svůj tým několikrát podržel. V posledních minutách Legie tlak vystupňovala a se štěstím vyrovnala. Tomáš Tesař, Jan Hodík
Ekonom WT Pražská legie 2000
Tomáš Zahradníček – Martin Froněk, Petr Janda, Jan Květoň, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Martin Živný vs Milan Starý – Marek Adamec, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Jan Škvor, Jiří Štefanov
27. Jan Květoň
29. Ondřej Rybka
56. Rostislav Drtina
60. Marek Adamec
45. Jiří Štefanov
8. 11. 10 19:30 MIKU2 S.N.F. A Pražská legie 2000 9. 0:4 (0:1)
Hosté byli na mokrém hřišti fotbalovější a zaslouženě zvítězili. Petr Svoboda, Tomáš Jozífek
S.N.F. A Pražská legie 2000
Vladimír Lihne – Roman Bačák, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jan Svoboda, Vít Zukal vs Radek Štulík – Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Risto Sipcic, Jan Škvor, Jiří Štefanov, Daniel Tůma
17. Risto Sipcic
34. Jiří Štefanov
47., 56. Rostislav Drtina
1. 11. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Samson Bonella A 8. 3:6 (0:2)
Ukázka toho, jak by se hráčina hřišti neměli chovat. Od úvodního hvizdu samé hádky mezi hráči, vyhrožování a spousty nadávek. V prvním poločase tento styl hry Legii naprosto rozhodil. Její hráči pořád někde hledali problémy. Ať mezi sebou, v protihráčích či v rozhodčích. Z toho také vyplynulo vyloučení jejich hráče. Od té doby se emoce přeci jen trochu uklidnily a Legie byla v poli lepším týmem, ale ve čtyřech se jim zvrat nevydařil. Velmi nepěkná hádka vyvrcholila po závěrečném hvizdu strkanicí mezi protihráči a jen náhodou neskončila hromadnou bitkou. Tomáš Melichar
Pražská legie 2000 Samson Bonella A
Milan StarýMarek Adamec, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Risto Sipcic, Jan Škvor, Jiří Štefanov vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Tomáš Trikal, Filip Turek
60. Tomáš Trikal
29. 10. 10 19:00 TEMPO Nisa AC Pražská legie 2000 7. 3:12 (0:5)
Utkání bylo rozhodnuto během prvního poločasu. Hosté byli lepší a když už soupeři něco povolili, vyřešil to jejich gólman. Jan Šindelář, František Kouba
Nisa AC Pražská legie 2000
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jakub Horský, Jan Kříž, Stanislav Pechlát, Michal Pour, Ondřej Staněk vs Milan Starý – Marek Adamec, Rostislav Drtina, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jan Škvor, Jiří Štefanov
37., 46. Ondřej Staněk
48. Jakub Horský
11., 17., 28., 51., 59. Marek Kóňa
21., 27., 49., 55. Risto Sipcic
38., 45. Rostislav Drtina
58. Jan Škvor
18. 10. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Santa Tranta PC C 6. 5:1 (2:1)
Do 54. minuty vyrovnaný zápas. Rozhodla lepší koncovka v závěru. František Humpál, Tomáš Urban
Pražská legie 2000 Santa Tranta PC C
Rostislav Drtina – Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jan Škvor, Milan Starý, Jiří Štefanov vs Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Radovan Skok, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček
16. Juraj Javorček
26. Jan Škvor
54., 59. Marek Kóňa
58. Risto Sipcic
3. Lukáš Krajči
11. 10. 10 19:30 MIKU2 Sedm zbabělých B Pražská legie 2000 5. 2:4 (2:3)
Pohledné utkání, kdy tým Sedm zbabělých nedokázal dohnat pro ně nepříliš povedený úvod utkání a inkasoval navíc ještě rozhodující gól v samém závěru. Jan Salava, Jan Zavázal
Sedm zbabělých B Pražská legie 2000
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Petr Kouble, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Marek Suchomel, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík vs Marek Kóňa – Juraj Javorček, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jan Škvor, Milan Starý, Jiří Štefanov
20., 24. Viktor Pšenica 9. Risto Sipcic
16., 22., 60. Marek Kóňa
4. 10. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Borussia Dortšpunt A 4. 3:1 (2:1)
Oba celky nastoupily až moc namotivované a dost často to přeháněly s agresivitou. Někteří hráči hostů si koledovali o vyloučení. Zasloužené vítězství domácích. Martin Ciprys, Jan Turner
Pražská legie 2000 Borussia Dortšpunt A
Daniel Tůma – Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jan Škvor, Milan Starý, Jiří Štefanov vs Ondřej Pecha – Eduard Formáček, Lukáš Hora, Jan Horáček, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl, David Volf
9. Jiří Štefanov
13. Marek Kóňa
58. Juraj Javorček
46 Risto Sipcic 30. Eduard Formáček 19. Lukáš Hora
50. David Volf
20. 9. 10 19:30 MIKU2 Resident Harrachov Pražská legie 2000 3. 0:6 k.
Utkání bylo rychlé, technické a bez faulů. Od začátku v něm měli jasnou převahu hosté, neboť domácí hráli jen se čtyřmi hráči v poli. Martin Vobecký, Luděk Chmelík
Resident Harrachov Pražská legie 2000
Karel Zacharda – Martin Fořt, Tomáš Kratochvíl, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Milan Starý – Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jiří Štefanov, Daniel Tůma
26. Matěj Wosyka 1., 55. Juraj Javorček
5., 21. Rostislav Drtina
16., 40. Marek Kóňa
15. 9. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Reage boys 2. 4:4 (1:4)
Dramatické utkání,kdy první poločas hře dominovalo mužstvo Reage Boys.Po přestávce se role vyměnily a tým Pražská Legie 2000 zaslouženě uhrál remízu. Tomáš Seifert, Libor Povýšil