11. Borussia Dortšpunt A 11 3 1 7 29:33 7

Út 14.9.10 18:15 ARIT Arseanal FC DTS Praha   (HL8D)
Út 14.9.10 19:30 ARIT Bublifuck VET Starci na chmelu B   (VL4A)
Út 14.9.10 20:45 ARIT Bakera President FC   (HL3B)
St 20.10.10 17:30 ARIT Ortopedie AGČV/Ajax   (SVL1A)
St 20.10.10 18:45 ARIT Inter Mokušle Bič boží   (HL8E)
St 20.10.10 20:00 ARIT Defect Black Jack   (VL1A)

29. 11. 10 20:45 ARIT Sedm zbabělých B Ekonom WT 11. 2:2 (1:1)
Zápas vysoké úrovně i přes zasněžené hřiště. Remíza byla zasloužená. Jaroslav Srazil, Marek Pácha
Sedm zbabělých B Ekonom WT
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Petr Kouble, Martin Kuča, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Petr Janda – Martin Adamec, Martin Froněk, Jan Květoň, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, David Vacek, Ondřej Vacek, Tomáš Zahradníček
28., 55. Viktor Pšenica 7. Ondřej Rybka
55. Martin Adamec
15. 11. 10 19:30 ARIT Ekonom WT Pražská legie 2000 10. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání. Ekonom se ujal v první půli dvoubrankového vedení. Po přestávce se iniciativy ujali hosté,ale dlouho se jim nedařilo prosadit. Domácí hrozili z brejků a hostující brankář svůj tým několikrát podržel. V posledních minutách Legie tlak vystupňovala a se štěstím vyrovnala. Tomáš Tesař, Jan Hodík
Ekonom WT Pražská legie 2000
Tomáš Zahradníček – Martin Froněk, Petr Janda, Jan Květoň, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Martin Živný vs Milan Starý – Marek Adamec, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Jan Škvor, Jiří Štefanov
27. Jan Květoň
29. Ondřej Rybka
56. Rostislav Drtina
60. Marek Adamec
45. Jiří Štefanov
8. 11. 10 19:30 ARIT Borussia Dortšpunt A Ekonom WT 9. 2:5 (1:4)
Od začátku se zdálo, že zápas o záchranu vzal vážně jen Ekonom. Ve čtrnácté minutě vedl 4:0 bylo prakticky po zápase, který se dohrával více méně z povinnosti. Šance byly sice na obou stranách, ale skóre se upravilo jen kosmeticky a Ekonom si zápas pohlídal. Luboš Olmr, Jaroslav Šindelář
Borussia Dortšpunt A Ekonom WT
Ondřej Pecha – Lukáš Hora, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl, David Volf vs Petr Janda – Martin Froněk, Jan Květoň, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Jan Šobáň, Ondřej Vacek, Tomáš Zahradníček
28. Martin Müller
45. Lukáš Hora
5., 12., 41. Ondřej Rybka
7. Tomáš Zahradníček
14. Jan Květoň
1. 11. 10 19:30 ARIT Ekonom WT S.N.F. A 8. 3:0 (0:0)
Svižné utkání, ve kterém tým Ekonom hlavně ve druhém poločase předvedl větší touhu po vítězství a zaslouženě vyhrál. Jan Roule
Ekonom WT S.N.F. A
Petr Janda – Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Dušan Kříž, Jan Květoň, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Jan Škornička, Ondřej Vacek, Martin Živný vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal
39. Jan Škornička
48. Ján Opiela
54. Martin Froněk
42. Přemysl Sůva
18. 10. 10 19:30 ARIT Ekonom WT Samson Bonella A 6. 1:2 (1:1)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Jaromír Tomaides, Pavel Bokůvka
Ekonom WT Samson Bonella A
Petr Janda – Pavel Čálek, Martin Froněk, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Luboš Škornička, Jan Šobáň, Ondřej Vacek, Tomáš Zahradníček vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal, Filip Turek
20. Pavel Čálek 25. Petr Čermák
40. Josef Masner
15. 10. 10 17:30 ARIT Reage boys Ekonom WT 5. 0:4 (0:3)
Jednoznačná záležitost EKONOMU, soupeře přehrával ve všech směrech a zaslouženě zvítězil.
Reage boys Ekonom WT
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Jan Šprachta, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Michal Juna – Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Antonín Simandl, Jan Šobáň, Tomáš Zahradníček, Martin Živný
1., 25. Tomáš Zahradníček
20. Martin Froněk
38. Zdeněk Fiala
8. 10. 10 18:45 ARIT Ekonom WT Nisa AC 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané a zbytečně nervózní utkání, které rozhodly brejky Nisy ve druhé půli. Jakub Stryja, Aleš Ulrych
Ekonom WT Nisa AC
Michal Juna – Ladislav Adamec, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Jan Květoň, Ondřej Příbaň, Luboš Škornička, Tomáš Zahradníček, Martin Živný vs Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jakub Horský, Vojtěch Mráz, Stanislav Pechlát, Michal Pour
29., 39. Martin Froněk 16., 46. Vojtěch Mráz
41. Jakub Horský
50. Ondřej Červinský
27. 9. 10 19:30 ARIT Resident Harrachov Ekonom WT 7. k. 0:6 k.
24. 9. 10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Ekonom WT 3. 1:0 (0:0)
Domácí vyhráli zaslouženě, byli kombinačně i rychlostně lepší a Ekonom držel pouze výkon gólmana. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
4 TD Ala Bundy A Ekonom WT
Jiří Šebesta – Petr Bechyňák, Peter Brťka, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Marek Štefan vs Petr Janda – Pavel Čálek, Zdeněk Fiala, Jan Květoň, Ján Opiela, Vladimír Weiss, Martin Živný
33. Peter Brťka
13. 9. 10 19:30 ARIT Ekonom WT Santa Tranta PC C 2. 1:1 (1:0)
Rychle hrané kombinační utkání s dobrými defensivami na obou stranách.Stačily dvě střely z dálky na obou stranách,k nakonec zasloužené remíze. Kohout,Pavlíček
Ekonom WT Santa Tranta PC C
Petr Janda – Martin Adamec, Pavel Čálek, Martin Froněk, Miroslav Kamarád, Jan Květoň, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Ondřej Vacek vs Karel Hnátek – Petr Chyle, Lukáš Kodad, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Radovan Skok, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček
30. Ján Opiela 58. Petr Chyle 26. Petr Chyle
6. 9. 10 20:15 P2 Santa Dominica Ekonom WT 1. 3:2 (0:2)
Velmi pěkné utkání z obou stran. V první půli aktivnější Ekonom zaslouženě vedl, ale trochu podcenil úvod druhé půle a pustil Santu do hry... Ta toho využila a díky Kodrovi brzy vyrovnala. Před rozhodující brankou měla v rychlém sledu obě mužstva dvě přečíslení tři na dva. Šanci proměnil opět Kodr a tak spíše remízový zápas nakonec i přes závěrečný tlak Ekonomu skončil výhrou Santa Dominica.
Santa Dominica Ekonom WT
Martin Petrů – Michal Balík, David Hrubý, Michal Jakl, Stanislav Kodr, Nikola Štochl vs Petr Janda – Pavel Čálek, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Jan Květoň, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek