8. 11. 10 20:15 P3 Samson Bonella A Santa Dominica 9. 3:13 (3:8)
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal, Filip Turek vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, David Hrubý, Michal Jakl, Stanislav Kodr, Miloslav Lev, Nikola Štochl, Michal Uhlíř
18., 30., 46. David Hrubý
23. OG
34. Michal Bureš
1. 11. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Samson Bonella A 8. 3:6 (0:2)
Ukázka toho, jak by se hráčina hřišti neměli chovat. Od úvodního hvizdu samé hádky mezi hráči, vyhrožování a spousty nadávek. V prvním poločase tento styl hry Legii naprosto rozhodil. Její hráči pořád někde hledali problémy. Ať mezi sebou, v protihráčích či v rozhodčích. Z toho také vyplynulo vyloučení jejich hráče. Od té doby se emoce přeci jen trochu uklidnily a Legie byla v poli lepším týmem, ale ve čtyřech se jim zvrat nevydařil. Velmi nepěkná hádka vyvrcholila po závěrečném hvizdu strkanicí mezi protihráči a jen náhodou neskončila hromadnou bitkou. Tomáš Melichar
Pražská legie 2000 Samson Bonella A
Milan StarýMarek Adamec, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Risto Sipcic, Jan Škvor, Jiří Štefanov vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Tomáš Trikal, Filip Turek
60. Tomáš Trikal
25. 10. 10 19:00 STER2 Samson Bonella A S.N.F. A 7. 0:2 (0:0)
Rozhodčí se nevyjádřil. Kučera
Samson Bonella A S.N.F. A
Jan Slabý – Petr Aksamít, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Tomáš Trikal, Filip Turek, Šimon Velas vs Vladimír Lihne – Pavel Čech, Marián Pašiak, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal
57. Jiří Sehnoutka
59. Přemysl Sůva
18. 10. 10 19:30 ARIT Ekonom WT Samson Bonella A 6. 1:2 (1:1)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Jaromír Tomaides, Pavel Bokůvka
Ekonom WT Samson Bonella A
Petr Janda – Pavel Čálek, Martin Froněk, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Luboš Škornička, Jan Šobáň, Ondřej Vacek, Tomáš Zahradníček vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal, Filip Turek
20. Pavel Čálek 25. Petr Čermák
40. Josef Masner
15. 10. 10 19:00 STER3 Nisa AC Samson Bonella A 5. 0:6 (0:2)
Jednoznačné utkání s jednoznačným vítězem.
Nisa AC Samson Bonella A
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jakub Horský, Vojtěch Mráz, Stanislav Pechlát, Michal Pour vs Jan Slabý – Petr Čermák, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Filip Turek
18., 37., 39., 55. Filip Turek
30. Tomáš Doskočil
47. Josef Masner
8. 10. 10 20:45 MIKU3 Samson Bonella A Santa Tranta PC C 4. 4:4 (2:2)
Zápas výborné úrovně, díky oběma týmům. Tranta šla do dvougólového vedení, ale ještě do půle náskok ztratila a hned po přestávce musela dohánět manko. To se jí v posledních deseti minutách povedlo. Remíza je tak pro oba týmy spravedlivá. Husák
Samson Bonella A Santa Tranta PC C
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Filip Turek vs Karel Hnátek – Petr Chyle, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Jaroslav Špánek, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček
55. Tomáš Král
20. 9. 10 17:45 zzZARUB Sedm zbabělých B Samson Bonella A 3. 4:5 (2:3)
Zajímavá přestřelka, v níž si hosté udržovali stálé vedení. Hattrickem se blýsk Turek. I když se domácí snažili až do konce, vyrovnání nepřišlo a hosté brali oba body.
Sedm zbabělých B Samson Bonella A
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Martin Kuča, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík, Lukáš Vajnar vs Jan Slabý – Petr Čermák, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Pavel Slosiarik, Filip Turek, Šimon Velas
11., 19. Lukáš Vajnar
36. Jakub Neburka
43. Viktor Pšenica
4., 13., 41. Filip Turek
16. Tomáš Doskočil
33. Petr Čermák
13. 9. 10 17:45 zzZARUB Samson Bonella A Borussia Dortšpunt A 2. 2:1 (2:0)
Utkání odehrané ve svižném tempu. Domácí rozhodli o svém vítězství během úvodních pěti minut, kdy vstřelili dvě branky. Hosté stačili pouze korigovat na konečných 2:1.
Samson Bonella A Borussia Dortšpunt A
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Filip Turek, Šimon Velas vs Pavel Kříž – Lukáš Hora, Jan Horáček, Jiří Lopata, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, David Volf
3. Josef Masner
5. Filip Turek
54. Lukáš Hora
6. 9. 10 18:00 zzZARUB Resident Harrachov Samson Bonella A 1. 0:6 k.
Utkání proběhlo nervózně. Hráči obou týmů chtěli zvítězit a v koncovkách dělali chyby. Vítězný gól padl po dobře sehrané pěkné kombinační akci na jeden dotek.
Resident Harrachov Samson Bonella A
Karel ZachardaPavel Adámek, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Kratochvíl, Michal Šalanda, Vojtěch Šalanda, Štěpán Ťahan, Jan Vejražka, Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka vs Jan Slabý – Petr Čermák, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Filip Turek