St 8.9.10 19:00 P2 Balabuška Old TJ Benda 1964 OFC VET   (VL3B)
St 8.9.10 20:15 P2 CFC Letňany Katovna Žižkov   (VL1A)
St 29.9.10 19:00 P3 Lucián FC A Petrohradská BFK A   (HL3C)
St 29.9.10 20:15 P3 Eden 1999 Stará dáma   (HL3C)
Pá 8.10.10 19:00 P1 Guatemalské ještěrky Befeleme   (HL6G)
Pá 8.10.10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Reage boys   (HL3A)

29. 11. 10 19:00 P1 Vyzunk FM Bum bar PV A 11. 5:1 (4:0)
Oslabení hosté zápas na naprosto nehratelném povrchu odevzdali. Začalo se o 45 minut později, protože na mizerně uklizeném hřišti postával traktor. Nejlepší hráči Led a Sníh. Martin Konvalinka
Vyzunk FM Bum bar PV A
Michal Procházka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt vs Vladimír Urban – Michal Bajcura, Martin Dušek, Pavel Polák, David Šebek
1., 13. Tomáš Krejsa
3., 10. Tomáš Soukup
34. Otakar Krejsa
36. Michal Bajcura
15. 11. 10 19:00 P2 Bum bar PV A Ujde to 1980 SK 10. 2:4 (1:2)
Velmi pěkné utkání hrané bez zbytečných faulů. Zvítězil zaslouženě tým Ujde to 1980 SK, který i přes vynikající výkon brankáře Bum bar PV A dokázal využít chyb v obraně. Jindřich Vich, Jiří Vácha
Bum bar PV A Ujde to 1980 SK
Jan Klíma – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Martin Houdek – Jiří Daniel, Pavel Haltuf, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý
24. Vladimír Urban
44. Michal Bajcura
11., 42., 48. Jan Malypetr
30. Pavel Haltuf
9. 11. 10 20:15 P3 Delivery FC Bum bar PV A 9. 4:2 (0:0)
Hráč č.14 z týmu Delivery a jeho kapitán nebyli schopni při konfrontaci doložit doklad totožnosti a následně oba odešli.
O výsledku utkání tak rozhodne STDK.
Delivery FC Bum bar PV A
Ladislav Kolář – Jan Augustin, Jan Balcer, Vojtěch Doležal, Jiří Kadlec, Jan Roth vs Michal Müller – Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jan Klíma, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
36. Jiří Kadlec
40., 55. Jan Augustin
44. Vojtěch Doležal
45. Ondřej Hlavata
55. Jan Klíma
26. 10. 10 19:00 P1 Bum bar PV A Břewnow boys KMK 8. 3:7 (2:2)
Bum bar dlouho těžil ze své zkušenosti, která měla navrh před dravým mládím. Rozhodujícím momentem se ukázala situace z padesáté první minuty, kdy po rozehraném trestném kopu neuhlídala do té doby precizní obrana Kahovce a bylo vyrovnáno. Hned po rozehrávce neuvěřitelně chyboval Hlavata, díky jehož gólu přes celé hřiště byl Bum bar ještě deset minut před koncem zápasu ve vedení. Míče se zmocnil opět Kahovec a během půl minuty otočil výsledek. Bum bar v závěru naprosto rezignoval a pořádal den otevřených dveří. Tak se pak zrodil debakl.
Bum bar PV A Břewnow boys KMK
Michal Müller – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, Vladimír Urban vs Jan Nedorost – Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Richard Sucharda, Karel Tůma, Martin Zalužanský
16., 30. Vladimír Urban
48. Ondřej Hlavata
6., 52., 55. Michal Haleš
24. Richard Sucharda
51., 51., 58. Karel Kahovec
19. 10. 10 19:00 P1 Rychlí hroši APK Bum bar PV A 7. 6:1 (1:1)
Utkání, kdy BUM BAR doplatilo na malý počet hráčů a po obdržené brance na 1:2 otevřeli hru a již nestačili na rychlé brejky HROCHŮ. Zdeněk Vondráček, Tomáš Král
Rychlí hroši APK Bum bar PV A
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura vs Michal Müller – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, Vladimír Urban
4. Vladimír Burian
46., 48. Jan Guzman
50. Michal Nečas
51. Pavel Hofrichter
56. Ondřej Vaňura
22 Pavel Hofrichter 13. Pavel Polák
12. 10. 10 19:00 P1 Bum bar PV A MVS Vršovice A 6. 6:0 (0:2)
Jednoznačný průběh zápasu, kde zvláště sedmi góly ve druhé půli rozhodli ve svůj prospěch hráči MVS Vršovice. Na tomto vývoji utkání měl určitě i vliv fakt, že tým Bum Bar hrál pouze na jednoho obránce.

STDK utkání kontumovala pro start hostujícího hráče v trestu.
Jan Fejfar, Bohuslav Staněk
Bum bar PV A MVS Vršovice A
Michal Müller – Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Michal Kožuch, Vladimír Urban vs Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Karel Ševčík, Alois Veselý, Petr Veselý
39. Vladimír Urban 9., 10., 34., 46., 47., 50. Petr Veselý
40. Jan Nohejl
58., 59. Petr Ehmig
5. 10. 10 19:00 P1 Seznam.cz FC Bum bar PV A 5. 9:1 (2:0)
Utkání začalo ve vysokém tempu, více ze hry měli domácí, kteří měli na rozdíl od soupeře jednoho hráče na střídání. Navíc hosté hráli ve druhé půli pouze ve čtyřech, neboť jeden z hráčů z neznámých důvodů opustil hřiště a tak se z výhry zaslouženě radovali domácí. Patrik Balej, Martin Dolanský
Seznam.cz FC Bum bar PV A
Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Ladislav Hájek, Jan Heral, Pavel Ježík, Jan Pomykal, Jan Přída, David Šalda vs Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, Vladimír Urban
13. Jan Pomykal
20., 39., 48., 58. Martin Dobrovolný
35., 36. David Šalda
45. Jan Přída
51. Ladislav Hájek
9 Jan Pomykal 59. Ondřej Hlavata
21. 9. 10 19:00 P1 Bum bar PV A Felix club 4. 2:3 (2:2)
V utkání hraném v poklidném tempu získali hosté všechny body a to především díky větší fyzické kondici v poslední desetiminutovce. Filip Horáček, Viktor Komárek
Bum bar PV A Felix club
Michal Müller – Michal Bajcura, Martin Dušek, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Ladislav Petík, Radek Troják, Pavel Žirko
5. Vladimír Urban
24. David Šebek
2. Jaroslav Hněvkovský
9. Ladislav Petík
55. Viktor Hošek
14. 9. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP Bum bar PV A 3. 2:0 (1:0)
Nervózní a vyhrocené utkání,ve kterém se hráči víc dohadovali,než věnovali hře.Slamník 1.USP byl kvalitnější a zaslouženě vyhrál.Bum bar jen díky brankáři Klímovi prohrál pouze 2:0. Ota Járka, Ladislav Obermajer ml.
Slamník I.USP Bum bar PV A
Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Martin Chalupa, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník vs Jan Klíma – Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek
8., 35. Jan Věžník
7. 9. 10 19:00 P1 Bum bar PV A A.G.Č.V. 2. 0:8 (0:6)
Domácí dorazili na hřiště hodně nekoncentrovaní.I proto jim utekl úvod a nechuť do hry u nich způsobila vysokou porážku. Hosté jasně dominovali a přesnou hrou si zvýšili skóre. Filip Horáček, Oldřich Vohnout