St 8.9.10 17:30 ARIT AGČV/Ajax Apostrophe´FZ   (SVL1A)
St 8.9.10 18:45 ARIT SP Clif Inter Mokušle   (HL8E)
St 8.9.10 20:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP   (SVL1A)
St 6.10.10 17:30 ARIT Orange Predators B Perpetis   (HL8A)
St 6.10.10 18:45 ARIT Inter Mokušle !nBev Tigers   (HL8E)
St 6.10.10 20:00 ARIT Black Jack CFC Letňany   (VL1A)

29. 11. 10 19:30 ARIT Delivery FC Slamník I.USP 11. 2:2 (0:2)
Až neregulérní stav hřiště nedovoloval pohledný fotbal. Přesto byl domácí tým kombinačně lepší a zaslouženě vyrovnal. Domácí si zasloužili i vyhrát. Jaroslav Srazil, Marek Pácha
Delivery FC Slamník I.USP
Michal Rejka – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Jan Vyskočil, David Zobal vs Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba
38., 44. Jiří Kadlec 38 Jan Balcer 1. Petr Casanova
14. Michael Tereba
38. Martin Kostříž
42. Zbyněk Mleziva
16. 11. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP Břewnow boys KMK 10. 0:7 (0:4)
V jednostraném utkání slouží domácím ke cti, že zápas nezabalili a celý dobu chtěli hrát fotbal. Místy však průběh připomínal hru kočky s myší...
Slamník I.USP Břewnow boys KMK
Petr Čepelák – Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Michael Tereba, Jan Věžník vs Jan Nedorost – Michal Ander, Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Marek Půček, Michal Šiškun, Richard Sucharda, Karel Tůma, Martin Zalužanský
7. Michal Ander
9., 40., 58. Karel Kahovec
26., 29. Karel Tůma
36. Martin Zalužanský
9. 11. 10 18:15 HANSP Rychlí hroši APK Slamník I.USP 9. 3:0 (0:0)
Krásné utkání, ve kterém byli šance na obou stranách. Hosté se však v závěru zaměřili spíše na sudího, než na hru. Václav Coufal, Jan Prušák
Rychlí hroši APK Slamník I.USP
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Michal Nečas, Ondřej Vaňura vs Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník
45., 47. Zdeněk Branžovský
51. Ondřej Vaňura
26. 10. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP MVS Vršovice A 8. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání hrané v poklidném tempu. Slamník skóroval těsně před poločasem, ale hosté z rychlé akce kontrovaly chvíli po pauze. Záverečných deset minut ale patřilo domácím. Filip Fuchsa, Richard Peer
Slamník I.USP MVS Vršovice A
Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník vs Leoš Knap – Pavel Fajt, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Roman Schlaichert, Alois Veselý, Petr Veselý
29. Jan Věžník
51. Jan Dolejš
60. Petr Casanova
35. Jan Nohejl
19. 10. 10 18:15 HANSP Seznam.cz FC Slamník I.USP 7. 0:3 (0:1)
Překvapivě prohrálo opticky fotbalovější mužstvo, které soupeře zasypalo mnoha nepřesnými střelami. Ve druhém poločase měl tým hostů silnou desetiminutovku, kdy dvěma přesnými trefami rozhodli o výsledku utkání. Martin Matějka
Seznam.cz FC Slamník I.USP
Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Pavel Ježík, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka vs Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník
22. Jan Věžník
32. Zbyněk Mleziva
32. Petr Casanova
12. 10. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP Felix club 6. 4:4 (2:3)
Vynikající utkání ve kterém byl sice FELIX CLUB pohotovější, ale SLAMNÍK vše zvrátil bojovností. Nakonec utkání skončilo remízou.
Slamník I.USP Felix club
Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník vs Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Radek Troják, Pavel Žirko
47. Jan Štěpánek
5. 10. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP Letná FC 5. 0:2 (0:1)
Bojovně hrané,místy dost nervózní utkání.Tým Letná FC měl více ze hry,ale uklidnil je až gól v poslední minutě. Vlastimil Maštera, Juraj Vojtíšek
Slamník I.USP Letná FC
Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba vs Jan Kudrna – Ladislav Břeska, Marek Břeska, Václav Kala, Václav Kala, Pavel Klíma, Petr Klíma, Martin Slavíček, Tomáš Vích
14. Tomáš Vích
60. Martin Slavíček
27. Tomáš Vích
27. 9. 10 19:00 P3 Slamník I.USP Ujde to 1980 SK 1. 0:5 (0:2)
Rychlé a slušně vedené utkání s jednoznačným výsledkem pro techničtější a šťastnější mužstvo. Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček
Slamník I.USP Ujde to 1980 SK
Jan Dolejš – Petr Casanova, Martin Chalupa, Zbyněk Mleziva, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý
49 Daniel Tereba 24. Viktor Komar
28., 45., 48. Marek Uhlárik
36. Nikola Langer
21. 9. 10 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Slamník I.USP 4. 0:1 (0:1)
Rozhodčí komentář neuvedl.
A.G.Č.V. Slamník I.USP
František Opolský – Libor Hošek, Tomáš Kantůrek, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Martin Langmajer, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák vs Zbyněk MlezivaPetr Casanova, Martin Chalupa, Martin Felix, Libor Pícka, Michael Tereba, Jan Věžník
15. Martin Chalupa
14. 9. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP Bum bar PV A 3. 2:0 (1:0)
Nervózní a vyhrocené utkání,ve kterém se hráči víc dohadovali,než věnovali hře.Slamník 1.USP byl kvalitnější a zaslouženě vyhrál.Bum bar jen díky brankáři Klímovi prohrál pouze 2:0. Ota Járka, Ladislav Obermajer ml.
Slamník I.USP Bum bar PV A
Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Martin Chalupa, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník vs Jan Klíma – Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek
8., 35. Jan Věžník
6. 9. 10 19:00 P2 Vyzunk FM Slamník I.USP 2. 0:6 (0:1)
Aktivnější Slamník zaslouženě vyedl, po snížení se hra přitvrdila. Utkání ukončeno v 60.minutě po třetí červené kartě pro domácí tým.
STDK rozhodla o technické kontumaci utkání, ve prospěch týmu Slamník.