Pá 19.11.10 18:15 BECH Šejk Peterka Rohožník United FC B   (HL6F)
Pá 19.11.10 19:30 BECH Atlético Cerveza Modrý Svině A   (HL6F)
Pá 3.12.10 19:30 DEKAN Kanálpucers PL Co je?   (HL6G)
Pá 3.12.10 20:45 DEKAN Dehet Old 1.FC SUP Pražačka seniors A   (SVL2B)

29. 11. 10 19:30 zzNOVOB Rychlí hroši APK Seznam.cz FC 11. 2:1 (1:0)
Luboš Prosecký – Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura vs Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Jan Heral, Pavel Ježík, Jan Pomykal, David Šalda, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka
22. Michal Nečas
51. Ondřej Vaňura
34. Pavel Urban
15. 11. 10 17:45 STER3 Seznam.cz FC MVS Vršovice A 10. 1:3 (0:1)
V duchu fair play hrané utkání, kde domácí dlouho držel v bodové naději skvěle chytající brankář Pek. V závěru poločasu dali hosté z protiútoku gól do šatny. Ve 41.minutě prošel obranou jak nůž máslem Zelenka a vyrovnal. Vedení vrátil hostům Veselý Petr a v závěru rozhodl do otevřené obrany Ehmig. Jakub Körbler, Taras Andriychuk
Seznam.cz FC MVS Vršovice A
Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Jan Pomykal, David Šalda, Karel Semerák, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka vs Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Milan Mareš, Libor Nohejl, Miroslav Petrů, Karel Ševčík, Alois Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý
41. Petr Zelenka 30. Martin Veselý
45. Petr Veselý
60. Petr Ehmig
8. 11. 10 20:15 STER1 Seznam.cz FC Letná FC 9. 0:6 k.
Tým domácích se k utkání nedostavil. Petr Pek, Martin Cibulka
Seznam.cz FC Letná FC
vs Richard Řezáč – Ladislav Břeska, Václav Kala, Petr Klíma, Jan Kudrna, Martin Slavíček, Radim Tesárek
25. 10. 10 20:45 ZAK Felix club Seznam.cz FC 8. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí.
Felix club Seznam.cz FC
Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Radek Troják, Pavel Žirko vs Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Jan Heral, Jan Přída, David Šalda, Karel Semerák, Jan Zelenka, Petr Zelenka
14. Jan Štěpánek
19. 10. 10 18:15 HANSP Seznam.cz FC Slamník I.USP 7. 0:3 (0:1)
Překvapivě prohrálo opticky fotbalovější mužstvo, které soupeře zasypalo mnoha nepřesnými střelami. Ve druhém poločase měl tým hostů silnou desetiminutovku, kdy dvěma přesnými trefami rozhodli o výsledku utkání. Martin Matějka
Seznam.cz FC Slamník I.USP
Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Pavel Ježík, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka vs Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba, Jan Věžník
22. Jan Věžník
32. Zbyněk Mleziva
32. Petr Casanova
12. 10. 10 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Seznam.cz FC 6. 3:0 (1:0)
Pěkné utkání hrané v rychlém tempu. O prohře Seznamu rozhodlo velké množství neproměněných šancí. Jiří Petrla, Luboš Hladík
A.G.Č.V. Seznam.cz FC
František Opolský – Libor Hošek, Tomáš Kantůrek, Daniel Krynický, Martin Langmajer, Ladislav Polák, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Tomáš Voříšek vs Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Ladislav Hájek, Jakub Hámek, Pavel Ježík, Jan Přída, David Šalda, Adam Szabó, Jan Zelenka, Petr Zelenka
12., 56. Martin Langmajer
47. Tomáš Voříšek
5. 10. 10 19:00 P1 Seznam.cz FC Bum bar PV A 5. 9:1 (2:0)
Utkání začalo ve vysokém tempu, více ze hry měli domácí, kteří měli na rozdíl od soupeře jednoho hráče na střídání. Navíc hosté hráli ve druhé půli pouze ve čtyřech, neboť jeden z hráčů z neznámých důvodů opustil hřiště a tak se z výhry zaslouženě radovali domácí. Patrik Balej, Martin Dolanský
Seznam.cz FC Bum bar PV A
Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Ladislav Hájek, Jan Heral, Pavel Ježík, Jan Pomykal, Jan Přída, David Šalda vs Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, Vladimír Urban
13. Jan Pomykal
20., 39., 48., 58. Martin Dobrovolný
35., 36. David Šalda
45. Jan Přída
51. Ladislav Hájek
9 Jan Pomykal 59. Ondřej Hlavata
27. 9. 10 20:00 TEMPO Seznam.cz FC Břewnow boys KMK 1. 1:7 (0:4)
Pěkné utkání. Hosté hned od začátku nasadili rychlé tempo hry a hodně stříleli na branku soupeře.
Seznam.cz FC Břewnow boys KMK
Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Jan Heral, Pavel Ježík, David Šalda, Pavel Urban, Petr Zelenka vs Jan Nedorost – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Richard Sucharda, Karel Tůma, Martin Zalužanský
37. Pavel Ježík 4., 16., 19., 25., 44., 47., 56. Karel Tůma 39. Karel Kahovec
20. 9. 10 19:00 P2 Vyzunk FM Seznam.cz FC 4. 1:7 (1:0)
V 19.minutě otevřel skóre po pěkné kombinaci domácí Krejsa. Ovšem druhý poločas patřil jednoznačně hostům, kteří sedmi góly jednoznačně rozhodli o své výhře.
Vyzunk FM Seznam.cz FC
Michal Matejka – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Tomáš Krejsa, Petr Máša, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt vs Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Jan Heral, David Šalda, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka
19. Tomáš Krejsa 36., 51. Petr Zelenka
37., 47. Jan Zelenka
44., 56., 59. Pavel Urban
13. 9. 10 19:00 P2 Seznam.cz FC Ujde to 1980 SK 3. 1:6 (1:3)
Utkání s jasným vítězem již od poloviny prvního poločasu.
Seznam.cz FC Ujde to 1980 SK
Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Pavel Ježík, Jan Pomykal, David Šalda, Ivo Šmíd, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka vs Martin Houdek – Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý
2. Pavel Urban 17. Marek Uhlárik
19., 45., 51. Jan Malypetr
23., 38. Petr Moučka
6. 9. 10 16:45 zzZARUB Delivery FC Seznam.cz FC 2. 6:2 (2:1)
Utkání proběhlo v klidu. Hráči Seznamu neproměnili čtyři tutovky.
Delivery FC Seznam.cz FC
Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Vojtěch Šebek, David Zobal vs Tomáš Pek – Ladislav Hájek, David Šalda, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka