Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 9.12.10 | 20:00 | ARIT | Pražačka seniors A Kotlářka CAHA FC SUP | 13. | 3:0 |
Pá 3.12.10 | 20:45 | DEKAN | Dehet Old 1.FC SUP Pražačka seniors A | 12. | 0:5 |
St 24.11.10 | 19:00 | P3 | Pražačka seniors A Estudiantes | 11. | 4:1 |
Ne 21.11.10 | 13:45 | zzANG | Dřevorubci Modřany S Pražačka seniors A | 10. | 5:1 |
St 10.11.10 | 20:15 | P3 | Pražačka seniors A SuperNova L.F.C. | 9. | 3:1 |
St 3.11.10 | 17:00 | HANSP | Traktor Humus SUP A Pražačka seniors A | 8. | 2:0 |
Čt 21.10.10 | 19:30 | BECH | Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet | 7. | 2:3 |
Čt 14.10.10 | 19:00 | P3 | Betl KFK SUP Pražačka seniors A | 6. | 1:6 |
St 6.10.10 | 18:15 | MIKU1 | Pražačka seniors A Cormoran FC SUP | 5. | 3:2 |
St 22.9.10 | 19:30 | zzPODVI | Valník Pražačka seniors A | 4. | 1:1 |
Čt 16.9.10 | 17:45 | zzZARUB | Nejistá sezóna SUP Pražačka seniors A | 3. | 1:0 |
Čt 9.9.10 | 16:45 | zzZARUB | Pražačka seniors A Oblouci 81 AFC SUP | 2. | 2:0 |
Čt 2.9.10 | 19:00 | P3 | Lomíci Pražačka seniors A | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejistá sezóna SUP | 13 | 13 | 0 | 0 | 32:8 | 26 |
2. | Valník | 13 | 9 | 2 | 2 | 42:13 | 20 |
3. | Lomíci | 13 | 9 | 2 | 2 | 36:18 | 20 |
4. | Dřevorubci Modřany S | 13 | 9 | 0 | 4 | 36:18 | 18 |
5. | Cormoran FC SUP | 13 | 8 | 1 | 4 | 47:20 | 17 |
6. | Pražačka seniors A | 13 | 7 | 2 | 4 | 31:18 | 16 |
7. | Sen ČM PG supervet | 13 | 7 | 1 | 5 | 34:28 | 15 |
8. | Betl KFK SUP | 13 | 5 | 2 | 6 | 35:32 | 12 |
9. | Traktor Humus SUP A | 13 | 4 | 4 | 5 | 29:35 | 12 |
10. | Oblouci 81 AFC SUP | 13 | 5 | 1 | 7 | 29:27 | 11 |
11. | Dehet Old 1.FC SUP | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:47 | 6 |
12. | Estudiantes | 13 | 1 | 1 | 11 | 11:40 | 3 |
13. | SuperNova L.F.C. | 13 | 0 | 2 | 11 | 6:58 | 2 |
14. | Kotlářka CAHA FC SUP | 13 | 1 | 2 | 10 | 9:35 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 10.10.10 | 12:30 | zzJUNI2 | Faux-pas VAL-VAL.Team (HL8O) |
Ne 10.10.10 | 13:45 | zzJUNI2 | Los Gigoalos Eskadra smrti (HL8O) |
Ne 24.10.10 | 13:45 | zzJUNI1 | VAL-VAL.Team Red Leads (HL8O) |
Ne 24.10.10 | 15:00 | zzJUNI1 | Splašený kozy TR Pragochmel Blšany B (HL8O) |
Ne 5.12.10 | 15:00 | TEMPO | Gente - Yeti FC Tutto bene A (HL6L) |
Ne 5.12.10 | 16:15 | TEMPO | Social Members FC Klátiči WH (HL8N) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bílek Miroslav | 8 | 0 |
Blovský Roman | 12 | 4 |
Frejlach Martin | 13 | 9 |
Haco Ivan | 12 | 4 |
Horník Tomáš | 9 | 1 |
Karafiát Josef | 3 | 2 |
Kodym Ivar | 2 | 0 |
Kubín Petr | 1 | 0 |
Líbal Martin | 12 | 0 |
Mádr Vladimír | 12 | 0 |
Matoušek Václav | 9 | 3 |
Průžek Miroslav | 12 | 4 |
Večerek Branislav | 4 | 4 |