Nejlepší utkání za roky, co pískám..smekám klobouk. Josef Čuda, Michal Bartůněk
Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Martin Frejlach, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek vs Jaroslav Kvarda – Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík
3. 12. 10 20:45 DEKAN Dehet Old 1.FC SUP Pražačka seniors A 12. 0:5 (0:4)
Petr Votruba – Petr Bašus, Ladislav Franta, Jan Novák, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý vs Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek
11., 13., 22., 26. Martin Frejlach
50. Miroslav Průžek
24. 11. 10 19:00 P3 Pražačka seniors A Estudiantes 11. 4:1 (1:1)
Výborné a rychlé utkání. Šance na obou stranách. Domácí byli ale lepší v koncovce.
Pražačka seniors A Estudiantes
Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Václav Matoušek, Miroslav Průžek vs Antonín Alčer – Vladimír Eichinger, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman
20. Ivan Haco
34. Martin Frejlach
47. Miroslav Průžek
51. Roman Blovský
29. Petr Kytka
21. 11. 10 13:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Pražačka seniors A 10. 5:1 (3:0)
Domácí v poločase vedli a zdálo se, že mají nakročeno k výhře. To se ve druhé půli potvrdilo a zápas skončil jejich jasným vítězstvím. Stanislav Pýcha
Dřevorubci Modřany S Pražačka seniors A
Ivan Moucha – Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel vs Petr Kubín – Miroslav Bílek, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
10. Ludvík Szarka
14., 26. Jiří Sedláček
57. Jiří Šlechta
59. Otomar Sláma
39. Branislav Večerek
10. 11. 10 20:15 P3 Pražačka seniors A SuperNova L.F.C. 9. 3:1 (1:1)
Domácí byli lepším týmem a zápas zaslouženě otočili. Josef Soukup
Pražačka seniors A SuperNova L.F.C.
Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Ivan Zajíc, Václav Žák
19. Václav Matoušek
33. Martin Frejlach
45. Ivan Haco
3. Jan Uhlíř st.
3. 11. 10 17:00 HANSP Traktor Humus SUP A Pražačka seniors A 8. 2:0 (2:0)
V klidu odehrané utkání. Tým Traktor Humus SUP převyšoval soupeře kvalitnější koncovkou a zaslouženě vyhrál. Procházka M.,Procházka T.
Traktor Humus SUP A Pražačka seniors A
Richard Dědeček – Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Václav Meisner, Aleš Michálek, Martin Plch, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý vs Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Miroslav Průžek
15., 29. Václav Meisner
21. 10. 10 19:30 BECH Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet 7. 2:3 (0:3)
Pohledné utkání, do kterého vlétli hosté jako uragán a již v 7.minutě vedli 2:0 a do poločasu dokonce 3:0. Ve druhé půli se domácí zvedli a v posledních deseti minutách dokonce snížili na 2:3, na remízu jim však nestačil čas. Štěpán Minařík, Marek Fojtů
Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet
Martin Frejlach – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Zdeněk Kolář – Rudolf Bobek, Karel Brzek, František Hamouz, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta, Petr Zeman
51., 59. Ivan Haco 5., 7. Zdeněk Kolář
28. Jaroslav Pur
14. 10. 10 19:00 P3 Betl KFK SUP Pražačka seniors A 6. 1:6 (1:5)
O výsledku rozhodla lepší obranná činnost Pražačky. Miroslav Kalvas, Miloš Princ
Betl KFK SUP Pražačka seniors A
Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Chleboun, Karel Groš, Radomír Hala, Štefan Klíma, Jan Kriesman, Daniel Mareš, Jiří Mužíček, Josef Svatek vs Martin Frejlach – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
5. Jan Kriesman 3. Roman Blovský
8., 29., 46. Branislav Večerek
15. Tomáš Horník
20. Miroslav Průžek
6. 10. 10 18:15 MIKU1 Pražačka seniors A Cormoran FC SUP 5. 3:2 (1:2)
Bojovné utkání s nervózním závěrem vyhrálo šťastnější mužstvo. Jan Slavíček, Jan Syrovátka
Pražačka seniors A Cormoran FC SUP
Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek vs Martin Jirsa – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík
15., 42. Josef Karafiát
38. Václav Matoušek
56 Václav Matoušek
59 Václav Matoušek
24. Viktor Kellerstein
27. Roman Heinz
22. 9. 10 19:30 zzPODVI Valník Pražačka seniors A 4. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Radek Hlušička, Pavel Tesař
Valník Pražačka seniors A
Jan Halouska – Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Ivo Kantor, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Václav Matoušek
26. Ctirad Veverka 56. Václav Matoušek
16. 9. 10 17:45 zzZARUB Nejistá sezóna SUP Pražačka seniors A 3. 1:0 (0:0)
Pohyblivější domácí rozhodli utkání chvilku před koncem díky svému nejlepšímu hráči Platilovi. Vyhráli tak nejtěsnějším rozdílem, ačkoliv šancí měli v zápase víc než dost.
Nejistá sezóna SUP Pražačka seniors A
Jaroslav Hamrník – Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta, Martin Ullmann vs Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek
51. Jiří Platil
9. 9. 10 16:45 zzZARUB Pražačka seniors A Oblouci 81 AFC SUP 2. 2:0 (0:0)
Velmi poklidné utkání, kde jedinou černou kaňkou byla účast zloděje, který jednomu hráči velice znepříjemnil život.
Pražačka seniors A Oblouci 81 AFC SUP
Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Ivar Kodym, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek vs Jiří Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
41. Martin Frejlach
51. Miroslav Průžek
2. 9. 10 19:00 P3 Lomíci Pražačka seniors A 1. 1:1 (0:0)
Po vyrovnaném poločase měli Lomíci více ze hry, ale do vedení šla Pražačka. Domácí postupně nastřelili třikrát tyč a nakonec zaslouženě vyrovnali. Jaroslav Bellada, Václav Bellada
Lomíci Pražačka seniors A
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Ivar Kodym, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek