Po 4.10.10 20:45 MIKU2 Turman VET Kolotouš FC   (VL3A)
St 13.10.10 18:15 MIKU2 M - Bubo A Celtic THK   (HL6D)
St 13.10.10 19:30 MIKU2 Balabuška Old TJ Felix club (seniors)   (VL3B)
St 13.10.10 20:45 MIKU2 Veget FC Pašáci   (HL4B)

7. 12. 10 19:30 MIKU1 Ness Czech XXX 11. 0:6 k.
23. 11. 10 19:30 HOSTI D.G.Team Ness Czech 10. 6:0 k.
D.G.Team Ness Czech
Václav Blažek – Roman Barcal, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba vs
16. 11. 10 20:30 ZAK Ness Czech Bohdalec PC 9. 0:6 k.
Pohyblivější a ryhclejší domácí nestačili na fotbalovou vyspělost Bohdalce. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Ness Czech Bohdalec PC
Milan Němec – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Luboš Housa, Rostislav Levý, Václav Lukášek, Šimon Macharáček, Jan Turner vs Patrik Ambrož – Jiří Čapek, Tomáš Hábl, Jan Lakomý, Gabriel Pintér, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Martin Tomek
45. Rostislav Levý 3., 9., 53. Jiří Čapek
17. Martin Tomek
55. Ladislav Štěpánek
59. Jan Štěpánek
7. 11. 10 13:45 DEKAN Buffeti HK Ness Czech 8. 6:0 k.
Rozhodčí komentář neuvedl. Petr Procházka, Martin Šmoranc
Buffeti HK Ness Czech
Petr Uchytil – Vít Bartoš, Robert Chudý, Michal Kurcik, Štěpán Rinn, Libor Široký vs Jan Turner – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Luboš Housa, Josef Kafoněk, Václav Lukášek, Šimon Macharáček
19. Michal Kurcik
54., 57. Robert Chudý
44. Josef Kafoněk
53. Václav Lukášek
26. 10. 10 19:30 DEKAN Ness Czech Traktor humus B 7. 0:6 k.
Utkání vedeno jednoznačně pod křídly hostů. Celkově klidný zápas. Jiří Krejčík, František Oravec
Ness Czech Traktor humus B
Milan Němec – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Luboš Housa, Jiří Langmaier, Václav Lukášek, Šimon Macharáček, Pavel Procházka vs René Provazník – Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Robert Kavecký, Martin Marek, Jiří Podaný, Pavel Vejvoda, Michal Žák
22., 54., 55. Martin Marek
20. 10. 10 20:45 DEKAN Bílej balet Ness Czech 6. 6:0 k.
Domácí zasouženě vedli, ale po chybách ve středu pole hosté během tří minut třemi góly otočili. Ve druhé půli měl Balet drtivou převahu a ve čtyřicáté minutě z penalty za ruku vyrovnal. Stoulil -nejlepší hráč zápasu- v závěrečných minutách dokončil čistý hattrick. Dalibor Pavlíček
Bílej balet Ness Czech
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, Tomáš Procházka, David Rakušan, Ludvík Stoulil, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Jan Turner – Martin Ciprys, Luboš Housa, Rostislav Levý, Václav Lukášek, Šimon Macharáček, Tomáš Mičánek, Milan Němec
14., 40., 52., 60. Ludvík Stoulil
29. Vladimír Vlk
15., 18. Luboš Housa
16. Martin Ciprys
12. 10. 10 19:30 HANSP Ness Czech Petřiny 09 FC 5. 0:6 k.
Ze začátku jednoznačné utkání. 1FC PETŘINY si od začátku vytvářeli více šancí, které se jim dařilo proměnit. NESS CZECH neměli svůj den.
Ness Czech Petřiny 09 FC
Jiří Langmaier – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Luboš Housa, Josef Kafoněk, Rostislav Levý, Václav Lukášek, Šimon Macharáček vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra
52. Václav Lukášek 3., 49. Jan Vondra
6. Libor Pechoč
11., 18. Tomáš Hrabánek
32. Milan Bradáč
58. Milan Vondra
5. 10. 10 20:45 DEKAN Uličníci FC Ness Czech 4. 6:0 k.
Pohledné utkání zakončené výhrou domácích.
Uličníci FC Ness Czech
Tomáš Matuna – Jan Grafnetter, Tomáš Kresl, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, Petr Šigut, Jan Vetyška vs Lukáš Hájek – Martin Ciprys, Josef Kafoněk, Jiří Langmaier, Rostislav Levý, Václav Lukášek, Šimon Macharáček
28. Petr Pecivál
39. OG
55. Petr Šigut
16. Šimon Macharáček
21. 9. 10 19:00 METE1 Ness Czech Tsunami 99 3. 0:6 k.
Vyrovnané utkání rozhodl začátek zápasu, kdy se zranil hrát domácích a než dorazili další hráči, v oslabení inkasoval. Ness Czech se dál snažil o vyrovnání, ale pouze podruhé inkasoval. Marcel Jirák, Jiří Brčák
Ness Czech Tsunami 99
Jan Turner – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Luboš Housa, Josef Kafoněk, Jiří Langmaier, Rostislav Levý, Milan Němec vs Daniel Hejnyš – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Martin Líska, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý
2., 45. Milan Horyna
14. 9. 10 20:45 BECH Víťazný február FK Ness Czech 2. 6:0 k.
Zasloužená výhra domácích. Ludvík Fiala
Víťazný február FK Ness Czech
Jiří Jansa – Tomáš Balcar, Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Petr Kostelka, Vojtěch Noha, Jakub Plachetka, Aleš Vytečka vs Jiří Langmaier – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Luboš Housa, Rostislav Levý, Václav Lukášek, Jan Turner
12. Šimon Bercha
17. Tomáš Balcar
44 Tomáš Balcar
7. 9. 10 20:45 MIKU1 Ness Czech Pivušky FC 1. 0:6 k.
Domácí těžili z většího počtu i z fotbalovějšího pojetí hry. V závěru si zkomplikovali život, když připustili snížení na 1:2, ale zaslouženě výhru nakonec uhájili. Patrik Sieber, Michal Kalát
Ness Czech Pivušky FC
Jiří Langmaier – Martin Ciprys, Lukáš Hájek, Josef Kafoněk, Rostislav Levý, Václav Lukášek, Milan Němec, Jan Turner vs Richard Novotný – David Bochníček, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer