Po 13.9.10 16:30 zzANG Hrnčířský bubáci Ikebara   (HL8A)
Po 13.9.10 17:45 zzANG Dřevorubci Modřany V Zelená liška VET A   (VL2A)
Ne 5.12.10 10:00 TEMPO Spořilov Represent Hilton Prague   (HL7H)
Ne 5.12.10 11:15 TEMPO Minor subject Klub odložených mužů   (HL8M)

11. 12. 10 10:00 zzPANK2 Senioři Praha A ABCOM 11. 0:3 (0:2)
ABCOM byl jasně lepší. Rozhodčí se nedostavil.
Naďa Švandová – Petr Kňap, Petr Pekárek, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda vs Josef Karásek – Michal Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Stanislav Vladař
10. Aleš Pernický
23. Stanislav Vladař
47. Martin Sejk
27. 11. 10 11:15 TEMPO ABCOM SAS fans 10. 1:2 (0:1)
Domácí měli sice mírnou převahu ve střelbě a šancích, ale na góly výhráli šťastnější SAS. Pavel Kolář, Jindřich Bárta
ABCOM SAS fans
Josef Karásek – Michal Borecký, Petr Borecký, Martin Gregor, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař vs Kamil Jurčák – Peter Giertli, Aleš Glazar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána
55. Michal Borecký 21., 43. Václav Tejml
13. 11. 10 11:15 TEMPO Rychlá rota ABCOM 9. 1:3 (1:0)
Vyorvnané utkání v duchu fair-play. Druhý poločas patřil hostům, Rychlé rotě nestačil ani výborný výkon gólmana. Dominik Pechar, Štěpán Obrusník
Rychlá rota ABCOM
Michael Hrnčíř – David Bratršovský, Petr Bratršovský, Jaroslav Bureš, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Pavel Hrnčíř, Vojtěch Raiman, Vladimír Škaloud vs Josef Karásek – Michal Borecký, Petr Borecký, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Jakub Troják, Tomáš Veselý, Stanislav Vladař
26. Jaroslav Bureš 37. Aleš Pernický
57. Michal Borecký
60. Jakub Troják
6. 11. 10 11:15 TEMPO ABCOM Příkopy FC 8. 5:3 (1:1)
Domácí byli o něco lepším týmem a naprosto zaslouženě zvítězili.
ABCOM Příkopy FC
Martin Šelelyo – Michal Borecký, Petr Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Jan Štětka, Jakub Troják, Stanislav Vladař vs Vladimír Peršl – Petr Danek, Emil Grundza, Martin Klain, David Prachař, Jindřich Rathouský, Pavel Ryneš, Pavel Šuser, Jan Thienel
54. Martin Klain
23. 10. 10 10:00 KBELY Přezletice SK RSC ABCOM 7. 6:0 (3:0)
Přezletice měly celý zápas ve své moci a díky tomu si dobře zastřílely. Kohout
Přezletice SK RSC ABCOM
Josef Mandlík – Tomáš Berka, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, Jakub Šiller vs Michal Borecký – Martin Gregor, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Jakub Troják, Stanislav Vladař
16., 59. Marek Jirků
22. Lukáš Kubelka
25., 33. Pavel Pokorný
57. Jan Moulis
16. 10. 10 11:15 TEMPO ABCOM No fear KK 6. 3:2 (1:0)
Zprvu vyrovnané utkání se podařilo díky více proměněným šancím ovládnout hráčům týmu ABCOM. Martin Rákosník, Tomáš Kučera
ABCOM No fear KK
Josef Karásek – Michal Borecký, Petr Borecký, Martin Gregor, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Jan Štětka, Jakub Troják, Stanislav Vladař vs Milan Sedláček – Petr Dvořák, Michal Máčel, Marek Mareček, Petr Mikulec, Michal Mikuš, Ondřej Teslík, Jan Trojan
9., 50. Jan Štětka
51. Jiří Polák
33. Jan Trojan
54. Ondřej Teslík
9. 10. 10 11:15 TEMPO Gremio ABCOM 5. 0:3 (0:3)
Domácí nastoupili ve čtyřech. Hosté už od první minuty vzali zápas do vlastních rukou. V desáté minutě střelili první gól. Soupeř se po inkasovaném góle zlomil. Pak domácím dorazili dva hráči, nicméně inkasovali podruhé a bylo jasné, kdo drží otěže zápasu. Domácí to neunesli a v posledních patnácti minutách jen breptali a faulovali. Hosté zaslouženě vyhráli. Lukáš Semirád, Karel Semirád
Gremio ABCOM
Petr Coufal – Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek vs Jakub Troják – Michal Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
50 Peter Janda 10. Michal Borecký
14. Jan Štětka
25. Jiří Polák
2. 10. 10 11:15 TEMPO ABCOM Profesoři 4. 5:4 (3:1)
Zápas ovlivnily chyby gólmanů na obou stranách. Ve 33. minutě se zdálo být o všem rozhodnuto, ale Tuček třemi góly utkání ještě zdramatizoval. Domácí nakonec slavili těsdné, ale zasloužené vítězství. Jan Bělonožník, Jiří Výborný
ABCOM Profesoři
Josef Karásek – Michal Borecký, Petr Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Jakub Troják, Stanislav Vladař vs Vladislav Ferkl – Peter Galavský, Martin Nůsek, Tomáš Palička, Jiří Petřík, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček
2. Michal Borecký
13., 19., 33. Aleš Pernický
31. Stanislav Vladař
6. Peter Galavský
45., 50., 55. Benjamin Tuček
59. Tomáš Palička
25. 9. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC ABCOM 3. 3:0 (2:0)
ABCOM byl lepší v držení míče, ale dobrá obrana a taktika vítězů slavila úspěch. O výhře domácích rozhodly dvě trefy Krále z první půle a pojistka v poločase druhém.
GoGo 1.NC ABCOM
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Radovan Král, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Jiří Polák – Michal Borecký, Petr Borecký, Aleš Pernický, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jakub Troják, Tomáš Veselý, Stanislav Vladař
14., 22. Radovan Král
37. Richard Novotný
11. 9. 10 11:15 TEMPO ABCOM Dukla Praha FK 2. 2:3 (0:2)
Mladíci z Dukly začali velikým náporem, který vyústil ve dvě branky. Poté Abcom vyrovnal hru, ale vyrovnat skóre se mu už nepodařilo.
ABCOM Dukla Praha FK
Jakub Troják – Michal Borecký, Martin Gregor, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Tomáš Veselý, Stanislav Vladař vs Jakub Cyrín – Luboš Martinák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Michal Staněk, Jakub Voldřich
53. Martin Šelelyo
8. Luboš Martinák
12. Filip Obermajer
43. Martin Michálek
4. 9. 10 11:15 TEMPO ABCOM Vysmátí zajíci A 1. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
ABCOM Vysmátí zajíci A
Jakub Troják – Petr Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček