Ne 12.9.10 11:15 ZAK Horsis heads Al Ahlí Praha   (HL7L)
Ne 12.9.10 12:30 ZAK Target FC Dropa FC A   (HL7K)
Ne 10.10.10 08:45 ZAK Hashlerka THC 1993 A Torpédo Řepy   (HL7H)
Ne 10.10.10 10:00 ZAK Spořilov Represent KTB B   (HL7H)
Ne 24.10.10 08:45 ZAK Dynamo UK Alkmar   (HL6J)
Ne 24.10.10 10:00 ZAK KTB B Krabice   (HL7H)

11. 12. 10 10:00 ZAK Rychlá rota GoGo 1.NC 11. 0:3 (0:0)
Pohledné utkání na těžkém terénu rozhodl hattrick ve druhém poločase. Zdeněk Stránský, Michal Šeda
Rychlá rota GoGo 1.NC
Michael Hrnčíř – Petr Bratršovský, Jaroslav Bureš, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Pavel Hrnčíř, Vladimír Škaloud vs Jiří Brožík – Pavel Kolář, Radovan Král, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Aleš Tikal, Aleš Zmeškal
34., 46., 47. Radovan Král
27. 11. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC Příkopy FC 10. 4:0 (2:0)
Slušně odehrané utkání na sněhu. Hosté na úvod neproměnili šance a sami dostali dva slepené góly. Po třetí brance z úvodu druhé půle se už jen dohrávalo. Jaroslav Kriebel
GoGo 1.NC Příkopy FC
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Tikal, Aleš Zmeškal vs Marek Kaňka – Petr Danek, Martin Klain, Karel Matějka, Vladimír Peršl, David Prachař, Jindřich Rathouský, Pavel Šuser
15. Petr Orlowski
17. Aleš Tikal
36., 55. Daniel Kopic
13. 11. 10 10:00 KBELY Přezletice SK RSC GoGo 1.NC 9. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. Jan Novotný, Roman Švejstil
Přezletice SK RSC GoGo 1.NC
Tomáš Říha – Martin Budař, Dušan Janura, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Jakub Šiller, Libor Slavata vs Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Daniel Kopic, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
3. Lukáš Kubelka
6. 11. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC No fear KK 8. 2:0 (0:0)
V klidu hrané utkání. Zaslouženě zvítězilo fotbalovější mužstvo. Petr Pelíšek, František Hodan
GoGo 1.NC No fear KK
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Milan Sedláček – Michal Máčel, Marek Mareček, Petr Mikulec, Michal Mikuš, Vojtěch Nejedlý, Ondřej Teslík
32., 44. Radovan Král
23. 10. 10 08:45 ZAK Gremio GoGo 1.NC 7. 1:5 (0:4)
Hosté byli účinější v koncovce a od začátku Gremio přehrávali. Postupně navyšovali skóre až na 5:0. Brankář domácích šel o pauze hrát do pole a nakonec vsítil jedinou branku domácích.
Gremio GoGo 1.NC
Pavel Gráf – Petr Coufal, František Ducký, Peter Janda, Martin Kopena, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný vs Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Martin Moudřík, Petr Orlowski
47. Pavel Gráf 7., 15., 44. Radovan Král
20., 28. Petr Orlowski
16. 10. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC Profesoři 6. 4:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, prohra je pro hosty až příliš krutá. Snažili se o vyrovnání a v závěru dostali dva nemilosrdné góly. Bohumil Prček
GoGo 1.NC Profesoři
Pavel Kolář – Jindřich Bárta, Radovan Král, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Vladislav Ferkl – Jan Brabenec, Ivan Diamant, Peter Galavský, Michal Nůsek, Jiří Petřík, Jiří Procházka
29. Richard Novotný
46., 57. Petr Orlowski
59. Radovan Král
55. Jiří Procházka
9. 10. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC Vysmátí zajíci A 5. 2:2 (0:0)
Z počátku defenzivní utkání, týmy nevěděly, co od soupeře očekávat, v druhé půli však již bylo mnoho šancí. O dramatické zakončení se postarali domácí, kteří srovnali v 59.minutě. Remíza je zasloužená. Kryštof Vicherek, Vítězslav Traurig
GoGo 1.NC Vysmátí zajíci A
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Tikal, Aleš Zmeškal vs Aleš Flossmann – Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Martin Kotek, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
48. Daniel Kopic
59. Petr Orlowski
32., 49. Martin Kotek 38. Ondřej Žáček
2. 10. 10 08:45 ZAK Dukla Praha FK GoGo 1.NC 4. 6:2 (3:0)
Jednoznačné utkání.
Dukla Praha FK GoGo 1.NC
Jiří Němec – Luboš Martinák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Pavel Kolář – Jindřich Bárta, Daniel Kopic, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Tikal, Aleš Zmeškal
13., 21., 57., 59. Luboš Martinák
29. Martin Michálek
36. Michal Staněk
40. Petr Orlowski
60. Radovan Král
25. 9. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC ABCOM 3. 3:0 (2:0)
ABCOM byl lepší v držení míče, ale dobrá obrana a taktika vítězů slavila úspěch. O výhře domácích rozhodly dvě trefy Krále z první půle a pojistka v poločase druhém.
GoGo 1.NC ABCOM
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Radovan Král, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Jiří Polák – Michal Borecký, Petr Borecký, Aleš Pernický, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jakub Troják, Tomáš Veselý, Stanislav Vladař
14., 22. Radovan Král
37. Richard Novotný
11. 9. 10 10:00 P1 Senioři Praha A GoGo 1.NC 2. 0:5 (0:3)
Poklidné utkání,které rozhodlo proměňování šancí. Martin Hejný, Lukáš Benda
Senioři Praha A GoGo 1.NC
Lukáš HolubecPetr Kňap, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Radek Maxima, Petr Pekárek, Milan Plánička, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda vs Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Tikal
10., 28. Radovan Král
23. Petr Orlowski
53. Jindřich Bárta
60. Aleš Tikal
4. 9. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC SAS fans 1. 0:1 (0:1)
Pohledný zápas hraný ve vysokém tempu rozhodl jediný gól. SAS v závěru úspěšně odolali velkému tlaku soupeře. Tomáš Hettner, Pavel Houžvička