So 18.9.10 08:45 zzZARUB GTL A S.F.O.T.   (HL5G)
So 18.9.10 10:00 zzZARUB Blue flame Callida CS   (HL5G)
Ne 26.9.10 12:30 zzZARUB Heliport SK Basta fidli B   (HL7J)
Ne 26.9.10 13:45 zzZARUB Květák Slavoj Legends   (HL7J)
So 20.11.10 10:00 zzZARUB 4077 DUCKS Blue flame   (HL5G)
So 20.11.10 11:15 zzZARUB Kanonýři U Karla 99 FC   (HL8I)

11. 12. 10 10:00 zzZARUB No fear KK Vysmátí zajíci A 11. 0:2 (0:0)
Velmi slušné utkání bz zbytečných faulů a hrubostí. Hosté měli převahu, ale díky domácímu brankáři a nepřesné střelbě nedokázali svoji převahu vyjádřit výrazněji. Michael Melena, David Krejdl
No fear KK Vysmátí zajíci A
Milan Sedláček – Petr Dvořák, Michal Máčel, Petr Mikulec, Michal Mikuš, Jan Trojan vs Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
32. Martin Šlechta
53. Andrew Seemann
27. 11. 10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A Senioři Praha A 10. 12:1 (5:0)
Deseticentimetrová vrstva sněhu na hřišti s ledem jako podklad udělaly ze zápasu komediální show, jíž ale byli všichni hráči vděčnými herci. Veselý zápas. Petr Benda, Martin Hamrle ml.
Vysmátí zajíci A Senioři Praha A
Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Petr Kňap – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Radek Maxima, Petr Pekárek, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda
6. Ivan Konečný
8., 45. Petr Harant
10., 33., 42., 54. Martin Kotek
22., 30., 59. Martin Šlechta
39., 60. Petr Hendrych
49. Lukáš Holubec
13. 11. 10 08:45 zzZARUB Gremio Vysmátí zajíci A 9. 2:5 (1:3)
Vcelku vyrovnaný zápas s řadou pěkných akcí. Martin Háva, Jan Mazůrek
Gremio Vysmátí zajíci A
Michal Gráf – Petr Coufal, František Ducký, Pavel Gráf, Peter Janda, Martin Kopena, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek vs Aleš Flossmann – Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
22., 54. Jaroslav Šafařík 18. Radek Pýcha
28., 30., 57. Martin Kotek
34. Ondřej Žáček
6. 11. 10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A SAS fans 8. 1:5 (0:1)
Až na posledních 10. minut byl zápas vyrovnaný, ale nakonec zápas skončil jasným vítězstvím hostů 5:1 z jejich pohledu. Jan Včelák
Vysmátí zajíci A SAS fans
Aleš Flossmann – Petr Harant, Martin Hlavatý, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Kamil Jurčák – Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Jiří Sedláček, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
51. Andrew Seemann 11. Richard Šubrt
31. Ivan Gončar
59. Václav Tejml
59. Peter Giertli
60. OG
23. 10. 10 08:45 zzZARUB Profesoři Vysmátí zajíci A 7. 2:3 (2:2)
Zápas byl vyrovnaný na obou stranách, větší chuť po výhře poté ukázali hosté. Peter Kováč, Martin Slaboch
Profesoři Vysmátí zajíci A
Vladislav Ferkl – Tomáš Dvořák, Václav Farský, Peter Galavský, Michal Nůsek, Tomáš Palička, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Radek Pýcha, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
11. Michal Nůsek
21. Peter Galavský
17., 27. Petr Hendrych
57. Ivan Konečný
28. Petr Hendrych
16. 10. 10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A Rychlá rota 6. 4:1 (2:0)
Utkání odehrané v duchu fair play a vzhledem k povrchu i ve svižném tempu. Rozhodla větší střelecká potence a takticky dohraný závěr ze strany domácích. Michal Němec, Michal Kočí
Vysmátí zajíci A Rychlá rota
Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Michael Hrnčíř – David Bratršovský, Petr Bratršovský, Jaroslav Bureš, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Martin Hrnčíř, Pavel Hrnčíř, Vojtěch Raiman, Vladimír Škaloud, Martin Skýva
20. Petr Hendrych
27. Martin Kotek
53., 60. Ivan Konečný
55 Petr Hendrych 58. Martin Skýva
9. 10. 10 08:45 ZAK GoGo 1.NC Vysmátí zajíci A 5. 2:2 (0:0)
Z počátku defenzivní utkání, týmy nevěděly, co od soupeře očekávat, v druhé půli však již bylo mnoho šancí. O dramatické zakončení se postarali domácí, kteří srovnali v 59.minutě. Remíza je zasloužená. Kryštof Vicherek, Vítězslav Traurig
GoGo 1.NC Vysmátí zajíci A
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Tikal, Aleš Zmeškal vs Aleš Flossmann – Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Martin Kotek, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
48. Daniel Kopic
59. Petr Orlowski
32., 49. Martin Kotek 38. Ondřej Žáček
2. 10. 10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A Příkopy FC 4. 6:0 k.
Tým hostů se k utkání nedostavil v dostatečném počtu. Martin Čermák, Martin Čermák
Vysmátí zajíci A Příkopy FC
Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Martin Kotek, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Karel Matějka – Martin Klain, Vladimír Peršl, Jindřich Rathouský, Pavel Ryneš
25. 9. 10 08:45 zzZARUB Dukla Praha FK Vysmátí zajíci A 3. 1:8 (0:3)
Z počátku vyrovnané utkání, které ale již do poločasu dokázali strhnout na svojí stranu hosté. Ve druhé půli ještě více potvrdili svoji převahu a soupeř tak stihl korigovat skóre až v úplném závěru. Lukáš Čáslavský, Richard Král
Dukla Praha FK Vysmátí zajíci A
Martin Michálek – Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Kotek, Andrew Seemann, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
60. Jakub Voldřich 6., 29., 33., 59. Martin Kotek
17. OG
38. Kamil Vavřina
51. Ondřej Žáček
57. Petr Harant
11. 9. 10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A Přezletice SK RSC 2. 1:6 (1:4)
Jednoznačný zápas ze strany Přezletic. Zajíci sice podali bojovný výkon, ale kvalita byla na straně soupeře. Zasloužený výsledek. Dominik Kadlec, Jiří Šperl
Vysmátí zajíci A Přezletice SK RSC
Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Martin Kotek, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Martin Budař – Tomáš Berka, Dušan Janura, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Libor Slavata
23. Martin Šlechta 5. Marek Jirků
15. Lukáš Kubelka
20., 29., 55. Pavel Pokorný
40. Radek Kyšperský
4. 9. 10 11:15 TEMPO ABCOM Vysmátí zajíci A 1. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
ABCOM Vysmátí zajíci A
Jakub Troják – Petr Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Aleš Flossmann – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček