Ne 26.9.10 12:30 HANSP Traktor Praha A Klamovská skvadra   (HL7I)
Ne 26.9.10 13:45 HANSP Legendy FC Alkohol Vršovice FC   (HL8L)
Ne 26.9.10 15:00 HANSP Mestek 97 FC Tutto bene A   (HL6L)
Ne 17.10.10 13:30 BECH Absinth Rohožník United FC A   (HL5I)
Ne 17.10.10 14:45 BECH 1.FC Holešovice BongoBongo AC   (HL7A)
Ne 17.10.10 16:00 BECH Traktor Praha A Pražská hovada   (HL7I)

11. 12. 10 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Gremio 11. 6:1 (3:1)
Domácí byli jasně lepším týmem a jednoznačně vyhráli. Imrich Prágai, Jaroslav Cásek
Přezletice SK RSC Gremio
David Slavata – Dušan Janura, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Jakub Šiller vs Michal Gráf – František Ducký, Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek
13., 35., 52., 55. Jan Moulis
15. Jakub Šiller
27. Lukáš Kubelka
4. František Ducký
27. 11. 10 08:45 P3 Gremio No fear KK 10. 1:3 (0:2)
Hosté byli jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli. Gremio si ve druhé půli vytvořilo několik šancí, ale proměnilo pouze jedinou. Vojtěch Poskočil, Michal Rebec
Gremio No fear KK
Petr Coufal – František Ducký, Michal Gráf, Pavel Gráf, Peter Janda, Martin Kopena, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek vs Milan Sedláček – Petr Dvořák, Petr Holman, Michal Máčel, Petr Mikulec, Michal Mikuš, Vojtěch Nejedlý, Ondřej Teslík, Jan Trojan
56. Kamil Štěpánek 22. Ondřej Teslík
30. Jan Trojan
52. Petr Mikulec
13. 11. 10 08:45 zzZARUB Gremio Vysmátí zajíci A 9. 2:5 (1:3)
Vcelku vyrovnaný zápas s řadou pěkných akcí. Martin Háva, Jan Mazůrek
Gremio Vysmátí zajíci A
Michal Gráf – Petr Coufal, František Ducký, Pavel Gráf, Peter Janda, Martin Kopena, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek vs Aleš Flossmann – Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Kotek, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
22., 54. Jaroslav Šafařík 18. Radek Pýcha
28., 30., 57. Martin Kotek
34. Ondřej Žáček
6. 11. 10 11:15 zzZARUB Profesoři Gremio 8. 0:1 (0:0)
Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelili hosté a tak v tomto zápase slavili vítězství.
Profesoři Gremio
Vladislav Ferkl – Jan Brabenec, Ivan Diamant, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Peter Galavský, Michal Nůsek, Tomáš Palička, Jiří Procházka vs Michal Gráf – Petr Coufal, František Ducký, Pavel Gráf, Peter Janda, Martin Kopena, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Kamil Štěpánek
57. Jaroslav Šafařík
23. 10. 10 08:45 ZAK Gremio GoGo 1.NC 7. 1:5 (0:4)
Hosté byli účinější v koncovce a od začátku Gremio přehrávali. Postupně navyšovali skóre až na 5:0. Brankář domácích šel o pauze hrát do pole a nakonec vsítil jedinou branku domácích.
Gremio GoGo 1.NC
Pavel Gráf – Petr Coufal, František Ducký, Peter Janda, Martin Kopena, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný vs Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Martin Moudřík, Petr Orlowski
47. Pavel Gráf 7., 15., 44. Radovan Král
20., 28. Petr Orlowski
16. 10. 10 11:15 DEKAN Dukla Praha FK Gremio 6. 1:0 (1:0)
Pohodový zápas, kde si oba týmy s chutí zahrály fotbal. Rozhodla pohotovost jediného střelce zápasu. Daniel Rmoutil, Radovan Štěpánek
Dukla Praha FK Gremio
Jakub Cyrín – Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Peter Janda – Petr Coufal, František Ducký, Pavel Gráf, Martin Kopena, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek
19. Martin Michálek
9. 10. 10 11:15 TEMPO Gremio ABCOM 5. 0:3 (0:3)
Domácí nastoupili ve čtyřech. Hosté už od první minuty vzali zápas do vlastních rukou. V desáté minutě střelili první gól. Soupeř se po inkasovaném góle zlomil. Pak domácím dorazili dva hráči, nicméně inkasovali podruhé a bylo jasné, kdo drží otěže zápasu. Domácí to neunesli a v posledních patnácti minutách jen breptali a faulovali. Hosté zaslouženě vyhráli. Lukáš Semirád, Karel Semirád
Gremio ABCOM
Petr Coufal – Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek vs Jakub Troják – Michal Borecký, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
50 Peter Janda 10. Michal Borecký
14. Jan Štětka
25. Jiří Polák
2. 10. 10 10:00 P1 Senioři Praha A Gremio 4. 0:3 (0:1)
Klidné utkání hrané v duchu fair-play. Utkání rozhodl brankář Seniorů, kteřý v 55. minutě nastřelil probíhajícího protihráče a ten tak lacino přidal pojišťovací gól. Březina
Senioři Praha A Gremio
Petr Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Karel Koschin, Radek Maxima, Břetislav Svoboda vs Petr Coufal – František Ducký, Michal Gráf, Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek
26., 55. Kamil Štěpánek
58. Jaroslav Šafařík
25. 9. 10 10:00 zzNOVOB Gremio SAS fans 3. 1:8 (0:5)
Další z jednoznačných utkání. Hosté rozstříleli Gremio a zaslouženě vyhráli.
Gremio SAS fans
Petr Coufal – František Ducký, Michal Gráf, Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný vs Kamil Jurčák – Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Jiří Sedláček, Václav Tejml, František Vrána
54. Petr Coufal 3. Jiří Sedláček
11., 38. Ivan Gončar
14. Peter Giertli
22., 28., 42. Václav Tejml
31. Petr Holý
11. 9. 10 08:45 P2 Rychlá rota Gremio 2. 3:0 (1:0)
Utkání nevalné úrovně, ve kterém se více bojovalo, než hrál fotbal. Domácí projevili více šikovnosti při zakončení a proto vyhráli. Milan Šebek