Út 11.5.10 20:45 BECH Hvězda VAB F.C. Starci na chmelu A   (VL3B)
Út 1.6.10 19:30 BECH Orion Praha SK A Starci na chmelu B   (VL4A)
Út 1.6.10 20:45 BECH Starci na chmelu A Kent   (VL3B)

24. 6. 10 18:15 MIKU1 SuperNova L.F.C. Felix club super 13. 0:12 (0:5)
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Vladimír Lacina, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka
15., 31., 56. Milan Levrinc
49. Karel Konečný
50., 59., 60. Michal Trnka
16. 6. 10 18:15 MIKU2 Felix club super Pražačka seniors A 12. 0:6 (0:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila absence náhradníků Felix clubu. Zápas rozhodla druhá branka, poté se s góly roztrhl pytel. Petr Bednář, Václav Chadima
Felix club super Pražačka seniors A
Oldřich Češek – Lubomír Bartoš, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Václav Tomášek vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
28. Miroslav Průžek
41., 47. Martin Frejlach
45., 51. Branislav Večerek
46. Ivan Haco
10. 6. 10 20:15 P3 Lomíci Felix club super 11. 5:1 (2:1)
V klidu odehrané utkání jasně kontroloval domácí celek.
Lomíci Felix club super
Michal Hančl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Miloslav Hronek, Josef Krupička, Josef Svoboda, Jan Tyl, Zdeněk Vondrát vs Ivo Osladil – Oldřich Češek, Jan Fried, Stanislav Hryzák, Milan Musil, Jiří Nekola, Michal Trnka
5. Josef Krupička
19., 48., 56. Otakar Anděl
31. Zdeněk Vondrát
21. Milan Musil 15. Jan Fried
2. 6. 10 18:15 zzANG Felix club super Dřevorubci Modřany S 10. 1:3 (0:2)
Čistě hrané utkání, ve kterém v prvním poločase dominovali hosté. Ve druhé půli Felix utkání zdramatizoval, dokonce sahal i po vyrovnání, ale tři minuty před koncem hosté třetí brankou svou výhru potvrdili. Jiří Lipár, Marcel Janko
Felix club super Dřevorubci Modřany S
Oldřich Češek – Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Miroslav Wilczek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
33. Milan Musil 10. Jiří Sedláček
13. Allan Kheil
57. Michal Turek
27. 5. 10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Felix club super 9. 5:0 (3:0)
Jednoznačný průběh utkání. Zápas rozhodl nejlepší hráč utkání Klíma během devíti minut. Hosté se pouze bránili, ale přesto neúspěšně. Skóre mohlo být ještě mnohem vyšší. Roman Kučera, Zdeněk Hnát
Klokan Perón club SUP Felix club super
Petr Kačín – Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Krbec, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, Petr Štáf st., Robert Staněk st. vs Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola
11., 16., 20., 53., 55. Jaroslav Klíma
20. 5. 10 19:30 BECH Felix club super Sen ČM PG supervet 8. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém Felix neproměnil šance a hosté ho za to potrestali. Kovařík
Felix club super Sen ČM PG supervet
Jiří Nekola – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jan Tlačbaba, Michal Trnka vs Karel Brzek – František Hamouz, Zdeněk Kolář, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman
22., 57. Michal Trnka 19. Miroslav Šusta
48. Jaroslav Pur
51., 55. Zdeněk Kolář
6. 5. 10 19:30 MIKU2 Dehet Old 1.FC SUP Felix club super 6. 0:7 (0:3)
Jednoznačné utkání v režii Felixu.
Dehet Old 1.FC SUP Felix club super
Martin Zdobinský – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Evžen Prediger, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Petr Votruba vs Michal Trnka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Musil, Jan Tlačbaba
8., 58. Milan Musil
24. Karel Konečný
29. Jan Fried
49. Jindřich Hříbal
53. Stanislav Hryzák
57. Jan Tlačbaba
28. 4. 10 19:30 MIKU1 Felix club super Agónie FCD 5. 2:1 (2:0)
Zápas rozhodl v první půli střelecky disponovaný Hříbal. Druhá půle to už bylo Inter Milan-FC Barcelona. Vladimír Ljapin, Jan Lukeš
Felix club super Agónie FCD
Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Bořivoj Kopečný, Jan Macháček, Jiří Plainer, David Šulc, Václav Vávra, Jiří Vorel
10., 20. Jindřich Hříbal 59. Jiří Plainer
22. 4. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Felix club super 4. 0:7 (0:5)
V desáté minutě padl hezký gól hostí, po nepovedené rozehrávce hned druhý a bylo po zápase. Hosté byli jednoznačně rychlejší. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Sokol Vysočany SUP Felix club super
Martin Valent – Vladimír Adamec, Petr Bednář, Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Jan Suhrada, Richard Urban vs Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jiří Nekola, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka
46. Jan Fried
15. 4. 10 19:30 MIKU2 Felix club super Kotlářka CAHA FC SUP 3. 2:1 (1:1)
Pěkné utkání ve kterém byli domácí lepším týmem, ale to proměňování šancí... Jan Lukeš
Felix club super Kotlářka CAHA FC SUP
Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jiří Nekola, Václav Tomášek, Michal Trnka vs Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík
16. Milan Levrinc
48. Michal Trnka
21. Miroslav Miketa
8. 4. 10 19:30 MIKU3 Valník Felix club super 2. 3:2 (1:1)
Vynikající utkání na obou stranách, zápas plný šancí. Šťastnější tým Valníku rozhodl zápas na poslední chvíli. Hráno v čistém duchu bez faulů. Ondřej Černý, Daniel Dušek
Valník Felix club super
Jan HalouskaZdeněk Fiala, Dobroslav Kalina, Ivo Kantor, Josef Kouba, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal vs Oldřich ČešekJan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek
9., 59. Zdeněk Fiala
38. Ivo Kantor
7. Jan Tlačbaba
54. Milan Musil
1. 4. 10 19:30 MIKU3 Felix club super Super Naděje B 1. 3:3 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískal hráč týmu Orion.
Felix zahájil převahou, ale jejich první šance vychytal brankář. Poté se ale ujal dvoubrankového vedení. Orion se probudil po šťastném gólu na 2:1 a do poločasu vyrovnal. Druhá půle patřila Orionu, ale v závěru zápasu, který se hrál v prudkém dešti, Felix vyrovnal. Takže nakonec zasloužená remíza.