11. Kotlářka CAHA FC SUP 12 2 1 9 14:36 5
13. Sokol Vysočany SUP 12 2 0 10 16:61 4

Út 13.4.10 18:00 ZAK Rychlé pípy VET Kent   (VL3B)
Út 13.4.10 19:15 ZAK Dřevorubci Modřany V Cormoran FC   (VL2A)
Út 13.4.10 20:30 ZAK Blaženka spiders Penco FC   (HL5B)
Út 22.6.10 18:00 ZAK Kojots United Blaženka spiders   (HL5B)
Út 22.6.10 19:15 ZAK Black angels 1.FC VET Cormoran FC   (VL2A)
Út 22.6.10 20:30 ZAK Nalejto 1.FC Šachta UK   (HL4B)

24. 6. 10 18:00 ZAK Kotlářka CAHA FC SUP Sokol Vysočany SUP 13. 3:1 (0:1)
Sokol šel rychle do vedení, ale to ve druhé půli proti techničtějšímu soupeři neudržel. David Nekvasil, Miroslav Kalvas
Kotlářka CAHA FC SUP Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík, Vladimír Vančík, Jiří Vaněček vs Martin Valent – Petr Bednář, Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Suhrada
32., 37. Robert Alferi
47. Miroslav Miketa
4. Jan Plichta
17. 6. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Valník 12. 1:7 (0:2)
Pohodové utkání se zaslouženou a jednoznačnou výhrou hostů.
Sokol Vysočany SUP Valník
Martin Valent – Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek vs Miroslav Chloupek – Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Ivo Kantor, Josef Kouba, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
48. Jan Plichta 1. Josef Kouba
9. Jindřich Trmal
39., 56. Pavel Charvát
42., 51. Ctirad Veverka
60. Zdeněk Fiala
10. 6. 10 18:00 ZAK Super Naděje B Sokol Vysočany SUP 11. 0:3 (0:1)
Převážně bojovné utkání. Sokol předvedl větší efektivitu v zakončení a tak zvítězil. Evžen Vacek, Pavel Trojan
Super Naděje B Sokol Vysočany SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Martin Valent – Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Jan Šuráň
7. Jan Plichta
37. Pavel Psotta
59. Petr Hrabal
3. 6. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP SuperNova L.F.C. 10. 2:0 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání se dokázal dvakrát brankově prosadit Hrabal. Hráno v gentlemanském duchu.
Sokol Vysočany SUP SuperNova L.F.C.
Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Jan Šuráň vs Pavel Čihák – Vladimír Lacina, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
39., 60. Petr Hrabal
27. 5. 10 18:00 ZAK Pražačka seniors A Sokol Vysočany SUP 9. 6:1 (2:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, v závěru ale hráči Sokola hlavně psychicky odpadli. Kohout
Pražačka seniors A Sokol Vysočany SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Ivar Kodym, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Martin Valent – Karel Chládek, Jindřich Hlaváček, Petr Hrabal, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Suhrada
8., 55. Václav Matoušek
23. Martin Frejlach
52., 57. Ivan Haco
60. Miroslav Průžek
10. Jan Plichta
20. 5. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Lomíci 8. 1:9 (0:6)
Utkání probíhalo v duchu fair-play. Diváci viděli pěkný kombinační a technický fotbal s velkou převahou na straně Lomíků. Martin Dolanský, Patrik Balej
Sokol Vysočany SUP Lomíci
Martin Valent – Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Jan Šuráň vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát
59. Josef Krupička
13. 5. 10 18:00 ZAK Dřevorubci Modřany S Sokol Vysočany SUP 7. 8:2 (5:0)
Jasná výhra domácích stvrzená osmi góly, ale hosté z Vysočan se nevzdávali a alespoň dvěma góly kosmeticky upravili skóre.
Dřevorubci Modřany S Sokol Vysočany SUP
Ivan Moucha – Ladislav Burian, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Petr Vorel vs Martin Valent – Petr Bednář, Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Šuráň, Richard Urban
5., 37. Otomar Sláma
20., 25., 48. Jiří Šlechta
26., 27., 60. Jiří Sedláček
43. Jan Šuráň
54. Karel Chládek
6. 5. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Klokan Perón club SUP 6. 1:9 (0:4)
Pěkný zápas s drtivou převahou a jasným vítěstvím hostů.
Sokol Vysočany SUP Klokan Perón club SUP
Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Jan Šuráň vs Jan Lukeš – Jiří Hruška, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Krbec, Petr Štáf st., Robert Staněk st.
47. Karel Chládek 10., 20., 35., 37., 55. Jaroslav Klíma
24., 32. Petr Krbec
26., 48. Robert Staněk st.
29. 4. 10 18:00 ZAK Sen ČM PG supervet Sokol Vysočany SUP 5. 5:1 (1:0)
Hráči Sokola i v pěti drželi poměrně slušný výsledek. Bohužel jim v závěru došly síly. Náplastí jim byl gól v poslední minutě. Karel Hampl, Tomáš Kubr
Sen ČM PG supervet Sokol Vysočany SUP
František Turek – Miroslav Ackermann, Rudolf Bobek, Karel Brzek, Zdeněk Kolář, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Martin Valent – Petr Bednář, Karel Chládek, Jindřich Hlaváček, Petr Hrabal, Jan Plichta
25. Zdeněk Kolář
45. Miroslav Ackermann
51. Miroslav Šusta
52. Jaroslav Pur
53. Petr Mareš
59. Jan Plichta
22. 4. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Felix club super 4. 0:7 (0:5)
V desáté minutě padl hezký gól hostí, po nepovedené rozehrávce hned druhý a bylo po zápase. Hosté byli jednoznačně rychlejší. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Sokol Vysočany SUP Felix club super
Martin Valent – Vladimír Adamec, Petr Bednář, Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Jan Suhrada, Richard Urban vs Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jiří Nekola, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka
46. Jan Fried
15. 4. 10 18:00 ZAK Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP 3. 5:3 (2:3)
Slušné utkání z obou stran. Zvítězil šťastnější tým. Karel Hampl, Michal Zbořil
Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP
Petr Votruba – Petr Bašus, Ladislav Franta, Zdeněk Matějík, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Martin Valent – Karel Chládek, Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Richard Urban
25., 29. Jindřich Smolík
33. Petr Bašus
36. Ivan Šimmer
54. Zdeněk Matějík
8. Jan Choura
13., 28. Richard Urban
8. 4. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Agónie FCD 2. 0:2 (0:2)
Delegovaný rozhodčí nedorazil, po dohodě týmu pískal náhradní rozhodčí Hlaváček. Sokol začal vlažně,hosté během 12 min. vedli 2:0 a brankář domácích musel ještě několikrát zasahovat proti nebezpečným střelám. Pak se hra vyrovnala, ve 20 min. dva osamocení útočníci Sokola nastřelili nejprve břevno a pak ležícího gómana Agónie. Ten do poločasu rovněž předvedl několik excelentních zákroků. Druhá půle už tak zajímavá nebyla, Sokol měl mírnou převahu, ale do šancí se nedostával a Agónie si v klidu vítezství pohlídala. Dobře chytali oba brankáři. Jindřich Hlaváček