Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 24.6.10 | 18:15 | BECH | Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet | 13. | 4:1 |
Čt 17.6.10 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Lomíci | 12. | 6:2 |
St 9.6.10 | 18:15 | zzANG | Dřevorubci Modřany S Sen ČM PG supervet | 11. | 2:2 |
Čt 3.6.10 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 10. | 4:11 |
Čt 20.5.10 | 19:30 | BECH | Felix club super Sen ČM PG supervet | 8. | 2:4 |
Čt 13.5.10 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Dehet Old 1.FC SUP | 7. | 1:2 |
Čt 6.5.10 | 19:30 | BECH | Agónie FCD Sen ČM PG supervet | 6. | 1:3 |
Čt 29.4.10 | 18:00 | ZAK | Sen ČM PG supervet Sokol Vysočany SUP | 5. | 5:1 |
Čt 22.4.10 | 19:30 | BECH | Kotlářka CAHA FC SUP Sen ČM PG supervet | 4. | 1:3 |
Čt 15.4.10 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Valník | 3. | 2:1 |
Čt 8.4.10 | 19:30 | BECH | Super Naděje B Sen ČM PG supervet | 2. | 0:4 |
Čt 1.4.10 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet SuperNova L.F.C. | 1. | 7:0 |
Sen ČM PG supervet | 9. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 12 | 12 | 0 | 0 | 97:12 | 24 |
2. | Pražačka seniors A | 12 | 9 | 1 | 2 | 43:13 | 19 |
3. | Dřevorubci Modřany S | 12 | 8 | 3 | 1 | 39:21 | 19 |
4. | Sen ČM PG supervet | 12 | 8 | 1 | 3 | 42:27 | 17 |
5. | Lomíci | 12 | 6 | 2 | 4 | 34:29 | 14 |
6. | Agónie FCD | 12 | 5 | 2 | 5 | 25:32 | 12 |
7. | Felix club super | 12 | 5 | 1 | 6 | 39:31 | 11 |
8. | Valník | 12 | 5 | 0 | 7 | 28:25 | 10 |
9. | Dehet Old 1.FC SUP | 12 | 3 | 3 | 6 | 22:43 | 9 |
10. | SuperNova L.F.C. | 12 | 3 | 2 | 7 | 18:44 | 8 |
11. | Kotlářka CAHA FC SUP | 12 | 2 | 1 | 9 | 14:36 | 5 |
12. | Super Naděje B | 12 | 1 | 2 | 9 | 12:55 | 4 |
13. | Sokol Vysočany SUP | 12 | 2 | 0 | 10 | 16:61 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 12.4.10 | 17:00 | BECH | Úterní hosté VET Károv ZJ veteran (VL4A) |
Po 12.4.10 | 18:15 | BECH | Veltěž SC Lachtánci 1.WC (HL5A) |
Po 10.5.10 | 17:00 | BECH | Radouč FC A Tučňáci SUP A (SVL1A) |
Po 10.5.10 | 18:15 | BECH | Lachtánci 1.WC Merck stars (HL5A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ackermann Miroslav | 5 | 5 |
Blažek Jiří | 2 | 0 |
Bobek Rudolf | 9 | 0 |
Brzek Karel | 8 | 0 |
Datko Vlastimil | 5 | 3 |
Hamouz František | 4 | 0 |
Holický Zdeněk | 4 | 0 |
Kejha Miroslav | 4 | 0 |
Kolář Zdeněk | 12 | 13 |
Mareš Petr | 6 | 1 |
Pur Jaroslav | 9 | 9 |
Šejda Roman | 7 | 0 |
Šusta Miroslav | 12 | 8 |
Toman Jaroslav | 6 | 0 |
Turek František | 9 | 0 |
Vachta Miroslav | 6 | 0 |
Zeman Petr | 9 | 2 |