11. Kotlářka CAHA FC SUP 12 2 1 9 14:36 5
13. Sokol Vysočany SUP 12 2 0 10 16:61 4

St 19.5.10 19:30 DEKAN Traktor humus VET A Hvězda VAB F.C.   (VL3B)
St 19.5.10 20:45 DEKAN Motol FN Emperators   (HL6C)
Út 8.6.10 19:00 P3 PFC Kodymka SUP A Benda 1964 OFC SUP   (SVL2B)
Út 8.6.10 20:15 P3 Rychlé pípy VET Hvězda VAB F.C.   (VL3B)

24. 6. 10 18:15 BECH Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet 13. 4:1 (2:0)
Vyrovnané utkání slušné úrovně, ve kterém hosté neproměnili vyložené šance a domácí je za to v závěru potrestali. Ivan Habrun, Pavel Strašík
Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Rudolf Bobek – Karel Brzek, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
16. OG
18. Josef Karafiát
55., 58. Martin Frejlach
39. Zdeněk Kolář
16. 6. 10 18:15 MIKU2 Felix club super Pražačka seniors A 12. 0:6 (0:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila absence náhradníků Felix clubu. Zápas rozhodla druhá branka, poté se s góly roztrhl pytel. Petr Bednář, Václav Chadima
Felix club super Pražačka seniors A
Oldřich Češek – Lubomír Bartoš, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, Václav Tomášek vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
28. Miroslav Průžek
41., 47. Martin Frejlach
45., 51. Branislav Večerek
46. Ivan Haco
10. 6. 10 19:00 STER1 Pražačka seniors A Dehet Old 1.FC SUP 11. 3:0 (2:0)
Za úmorného vedra se hrál pěší fotbal, každý kdo popoběhl, byl král. Pražačka využila šance a zaslouženě vyhrála. Jiří Měsíček
Pražačka seniors A Dehet Old 1.FC SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Petr Votruba – Petr Bašus, Ladislav Franta, Jan Novák, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
14. Martin Frejlach
21. Miroslav Průžek
59. Branislav Večerek
2. 6. 10 20:45 ZAK Agónie FCD Pražačka seniors A 10. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza pro oba celky. Jan Kupr, Martin Baitler
Agónie FCD Pražačka seniors A
Bořivoj KopečnýPetr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Roman Storch, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Jan Urban, Václav Vávra, Jiří Vorel vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
18. Roman Storch 20. Martin Frejlach
27. 5. 10 18:00 ZAK Pražačka seniors A Sokol Vysočany SUP 9. 6:1 (2:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, v závěru ale hráči Sokola hlavně psychicky odpadli. Kohout
Pražačka seniors A Sokol Vysočany SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Ivar Kodym, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Martin Valent – Karel Chládek, Jindřich Hlaváček, Petr Hrabal, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Suhrada
8., 55. Václav Matoušek
23. Martin Frejlach
52., 57. Ivan Haco
60. Miroslav Průžek
10. Jan Plichta
20. 5. 10 17:00 HANSP Kotlářka CAHA FC SUP Pražačka seniors A 8. 0:8 (0:2)
Miroslav Vondráček, Miloš Vaněk
Kotlářka CAHA FC SUP Pražačka seniors A
Zdeněk VáclavíkRobert Alferi, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Jiří Vaněček vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Ivar Kodym, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek
24 Karel Máchal 5., 56. Václav Matoušek
25., 37., 50. Miroslav Průžek
47. Martin Líbal
58. Martin Frejlach
59. Ivar Kodym
13. 5. 10 20:45 BECH Pražačka seniors A Valník 7. 2:1 (1:1)
Na superveteránské utkání překvapivě pohybu a jako nejlepší hráče bych vyhodnotil všechny.
Pražačka seniors A Valník
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Václav Matoušek, Branislav Večerek vs Miroslav Chloupek – Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Dobroslav Kalina, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
11. Martin Frejlach
45. Václav Matoušek
17. Dobroslav Kalina
6. 5. 10 20:45 BECH Super Naděje B Pražačka seniors A 6. 0:6 (0:2)
Celkem jednoznačné utkání ve prospěch Pražačky. Nejsou uvedeni rozhodčí.
Super Naděje B Pražačka seniors A
Vladislav Červený – Pavel Babický, Vojtěch Engelmann, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Petr Zienert vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
12., 29., 49. Vladimír Mádr
41. Ivan Haco
52., 54. Martin Frejlach
29. 4. 10 17:00 HANSP Pražačka seniors A SuperNova L.F.C. 5. 1:0 (0:0)
Velmi slušné utkání. Mírnou převahu měla Pražačka, která ale měla problém s brankářem hostů. Utkání rozhodla povedená brejková akce zakončená Večerkem. Jaroslav Budín, Jiří Vidman
Pražačka seniors A SuperNova L.F.C.
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Vladimír Lacina, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Vladimír Zelenka
34. Branislav Večerek
15. 4. 10 20:15 P3 Lomíci Pražačka seniors A 3. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání průměrné úrovně. Domácí se sice ujali vedení, ale hosté ještě do poločasu výsledek otočili. Na snížení domácích ve druhé půli přišla rychlá odpověď a pak už si Pražačka výhru pohlídala.
Lomíci Pražačka seniors A
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Petr Kubín – Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
6. Zdeněk Vondrát
45. Josef Krupička
21. OG
24. Vladimír Mádr
37., 49. Miroslav Průžek
7. 4. 10 18:15 zzANG Pražačka seniors A Dřevorubci Modřany S 2. 1:3 (0:2)
Dokud hráli hosté v plném počtu, tak byli jasně lepším týmem. Po vyloučení se hra vyrovnala, ale domácí už stačili jen upravit rozdíl ve skóre. Klail,Malý
Pražačka seniors A Dřevorubci Modřany S
Vladimír Mádr – Ivan Haco, Josef Karafiát, Ivar Kodym, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Allan Kheil, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Ludvík Szarka, Michal Turek
48. Václav Matoušek 16. Dušan Bruncko
26. Allan Kheil
36. Ludvík Szarka
21. Miroslav Michalec
38. Miroslav Michalec
41. Allan Kheil
1. 4. 10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A 1. 4:1 (4:0)
Klokani o svém vítězství rozhodli v závěru prvního poločasu, kdy během dvou minut vstřelili tři góly. V posledních minutách docílil Karafiát alespoň čestný úspěch, když prostřelil zeď Klokanů.
Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A
Jan Lukeš – Josef Filinger, Jiří Hruška, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jiří Kratochvíl, Vladimír Ljapin, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, Petr Štáf st. vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek