St 22.9.10 18:45 ARIT VZ Inter Mokušle   (HL8E)
St 22.9.10 20:00 ARIT Emperators Útlum   (HL5C)
St 13.10.10 17:00 BECH AG team Čech Mejd   (HL4B)
St 13.10.10 18:15 BECH Tatra 04 South Stars   (HL5D)
So 27.11.10 13:45 HANSP Guaraní Literpool United   (HL6I)
So 27.11.10 15:00 HANSP GTL A Dejvický expres   (HL5G)

5. 12. 10 15:00 HANSP Šotgani Mestek 97 FC 11. k. 0:6 k.
Uzavřené hřiště na Hanspaulce.
21. 11. 10 16:15 HANSP Mestek 97 FC Sturm JM 10. 4:10 (1:2)
Utkání probíhalo od úvodu pod taktovkou hostů, Mestek vynikal jen ve vulgárních projevech. Raritou je sedm gólů útočníka Hynka. Štěpán Materna, Dominik Pechar
Mestek 97 FC Sturm JM
Oldřich Šára – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Jan Šimek vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup
60. Petr Linx
7. 11. 10 16:15 HANSP Mestek 97 FC Liboc united 8. 2:3 (1:0)
Komentář kapitána FC Mestek:
"Rozhodčí hrubě ovlivnil zápas. Přehlížel úmyslné fauly, signalizaci pomezního a neudělil červenou kartu za úmyslné hraní míče do obličeje."

Komentář rozhodčího:
"Hráči FC Mestek neunesli těsnou prohru."
Dalibor Beneš, Pavel Švarc
Mestek 97 FC Liboc united
Lubomír Brychta – Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára vs Tibor Szenczi – Daniel Gemza, Kamil Kejř, Petr Kejř, Robin Král, Patrik Navrátil, Pavel Třeboňák, Martin Wilczek, Aleš Zikmund
12., 31. Vojtěch Kišš 32. Kamil Kejř
43. Aleš Zikmund
49. Petr Kejř
44. Kamil Kejř
31. 10. 10 18:45 HANSP Manchlastr FC Mestek 97 FC 9. 4:0 (2:0)
Dravé mládí si v nepříliš povedeném utkání poradilo se zkušenějším soupeřem.
Manchlastr FC Mestek 97 FC
Jakub Bečvář – Marek Filko, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Kryštof Petr, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára
17., 59. Matěj Veselý
20. Kryštof Petr
55. Michael Hofbauer
30. Oldřich Šára
24. 10. 10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Mestek 97 FC 7. 3:2 (1:2)
Hráči Mestku odehráli celý zápas v oslabení, přesto šlo o vyrovnanou partii, ve které dokonce v poločase vedli. Pak Gente zatlačilo a výsledek otočilo, přesto byl zápas až do konce napínavý. V závěru hráli hosté bez brankáře, trefili ale jen tyč. Norman David, Bahru Kassahun
Gente - Yeti FC Mestek 97 FC
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal vs Oldřich Šára – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Vojtěch Kišš, Jan Šimek
22., 36. Lukáš Benda
38. Stanislav Bezděka
42 Lukáš Benda 25. Vojtěch Kišš
28. OG
17. 10. 10 16:15 HANSP Mestek 97 FC Hashlerka THC 1993 B 6. 2:6 (1:2)
Do 44. minuty bylo utkání vyrovnané, pak ale zaúřadoval Borůvka a na světě bylo opticky snadné vítězství 6:2, ale Hashlerka se na dva body nadřela víc, než to vypadá. Krejčí
Mestek 97 FC Hashlerka THC 1993 B
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Miroslav Malý, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára, Jan Šimek vs Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, David Cyprian, Filip Foit, Jan Janda, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček, David Vaňha, Michal Vaňha
2., 43. Vojtěch Kišš 2. Martin Mleziva
8. Filip Foit
39., 44., 59. Ladislav Borůvka
60. Michael Špaček
10. 10. 10 16:15 HANSP Cosmetic Mestek 97 FC 5. 10:1 (6:0)
Velmi slušně hrané utkání. Výsledek úplně neodpovídá předvedené hře obou mužstev. Domácí měli ale lepší koncovku, narozdíl od hostů, kteří hlavně ve druhé půli neproměnili několik tutovek, po nichž se mohli vrátit do zápasu.
Cosmetic Mestek 97 FC
Karel Sladovník – Petr Boháč, Lukáš Bouzek, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Michal Šimek, Ján Zdechovan vs Lubomír Brychta – Jan Chlumský, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára
2., 23., 47. Lukáš Bouzek
5., 10., 33. Pavel Hubený
20., 50. David Kantor
28. Michal Šimek
58. Václav Kyselka
46. Oldřich Šára
3. 10. 10 16:15 HANSP Mestek 97 FC Beton FC 4. 4:1 (2:1)
Bojovné utkní s divokým úvodem. Poté se hra na čas uklidnila a do vedení šel Mestek. Ve druhé půli si pak vypracova více šancí a výhru zaslouženě pojistil. Roman Hanus, Jaromír Knill
Mestek 97 FC Beton FC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Vojtěch Kišš, Miroslav Malý, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára vs Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Bohumil Pěnička, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
2. Vojtěch Kišš
12. Ondřej Hašek
48., 55. Miroslav Malý
1. Jakub Valenta
26. 9. 10 15:00 HANSP Mestek 97 FC Tutto bene A 3. 3:3 (2:2)
Velmi zajímavé utkání, ve kterém se již zdálo, že si domácí pohlídají těsnou výhru, ale v posledních vteřinách Kubal svým třetím gólem v zápase vyrovnal.
Mestek 97 FC Tutto bene A
Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Antonín Radoš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman vs Martin Řádek – Josef Fidler, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Tomáš Mimra, Petr Procházka
15. Antonín Radoš
26., 43. Vojtěch Kišš
19., 24., 60. Pavel Kubal
12. 9. 10 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Mestek 97 FC 2. 1:4 (1:3)
Zajímavé a bojovné utkání. Domácím chyběli hlavně hráči na střídání, a proto na konci už neměli síly na nějaký zvrat. Hosté o svém vítězství rozhodli už v první půli, když domácím odskočili o tři branky. Marek Šišák
Úžas 1.FFS Mestek 97 FC
František Tůma – Tomáš Dostálek, Petr Jindřich, Jaroslav Malatinec, Zdeněk Nedvěd, Jan Šusta vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára, Jan Šimek
9. Tomáš Dostálek 44 Tomáš Dostálek 2., 10. Vojtěch Kišš
29. Oldřich Šára
33. Lubomír Brychta
10. Lubomír Brychta
5. 9. 10 16:15 HANSP Mestek 97 FC Veleslavín Viktoria 1. 0:11 (0:3)
Zprvu vyrovnané utkání, které se postupem času stávalo exhibicí v režii hostů. Duc Anh Nguyen, Vít Jankovec