So 11.9.10 08:45 P1 Letňany BD GTL A   (HL5G)
So 11.9.10 10:00 P1 Senioři Praha A GoGo 1.NC   (HL7F)
Ne 19.9.10 15:00 P1 Deportivo Praga Vodka team FC   (HL7K)
Ne 19.9.10 16:15 P1 Beerchester United Athletico Spořilov   (HL6K)
So 2.10.10 08:45 P3 U Karla 99 FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8I)
So 2.10.10 10:00 P3 Emergency Husinecká Šlechta   (HL8I)

5. 12. 10 15:00 TEMPO Gente - Yeti FC Tutto bene A 11. 2:8 (0:6)
V 15. minutě to bylo 5:0 a vypadalo to na debakl. Pak se ale domácí vzchopili a alespoň druhý poločas odehráli vyrovnaně. Vladimír Mádr, Tomáš Horník
Gente - Yeti FC Tutto bene A
Jindřich Hladík – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Petr Hladík vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka
53., 59. Miroslav Beneš 2., 13. Pavel Kubal
3., 30., 40. Petr Hybský
12. Martin Řádek
15. Josef Fidler
56. OG
21. 11. 10 15:00 P2 Hashlerka THC 1993 B Gente - Yeti FC 10. 7:5 (4:4)
Utkání ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Hosté několikrát dokázali odpovědět na vedení Hashlerky, nakonec ale podlehli. Martin Blažka, Luděk Chmelík
Hashlerka THC 1993 B Gente - Yeti FC
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Adam Černý, David Cyprian, Filip Foit, Pavel Kudrnáč, Michael Špaček vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal
48. Lukáš Benda
14. 11. 10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Cosmetic 9. 2:5 (2:0)
Domácí po dobrém prvním poločase úplně přestali hrát a nechali soupeře otočit skóre. Bím
Gente - Yeti FC Cosmetic
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal vs Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec
58. Pavel Hubený
7. 11. 10 15:00 P1 Beton FC Gente - Yeti FC 8. 3:1 (0:1)
Nervózní utkání rozhodla nedisciplinovanost hráče Hejného, který oslabil svůj tým natolik, že Beton dokázal strhnout vítězství na svou stranu.
Beton FC Gente - Yeti FC
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Bohumil Pěnička, Michal Šafránek, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Petr Hladík – Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Zbyněk Šámal
51. Michal Šafránek
59. Jakub Valenta
60. Daniel Vakerman
23. Zbyněk Šámal 13. Martin Hejný
47. Martin Hejný
24. 10. 10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Mestek 97 FC 7. 3:2 (1:2)
Hráči Mestku odehráli celý zápas v oslabení, přesto šlo o vyrovnanou partii, ve které dokonce v poločase vedli. Pak Gente zatlačilo a výsledek otočilo, přesto byl zápas až do konce napínavý. V závěru hráli hosté bez brankáře, trefili ale jen tyč. Norman David, Bahru Kassahun
Gente - Yeti FC Mestek 97 FC
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal vs Oldřich Šára – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Vojtěch Kišš, Jan Šimek
22., 36. Lukáš Benda
38. Stanislav Bezděka
42 Lukáš Benda 25. Vojtěch Kišš
28. OG
17. 10. 10 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Gente - Yeti FC 6. 3:5 (2:4)
Tým Gente - Yeti FC se hned na začátku zápasu ujal vedení díky gólu vstřelenému již v první minutě. Toto brankové tempo jim vydrželo do přestávky, a tak mohli počítat s komfortním brankovým náskokem na poločas druhý. Mužstvo Úžas 1. FFS již nedokázalo gólové manko srovnat, a proto se zaslouženě radoval tým Gente - Yeti FC. Pavel Melichar, Václav Voslář
Úžas 1.FFS Gente - Yeti FC
František Tůma – Jaroslav Holý, Petr Jindřich, Pavel Krištůfek, Jiří Kult, Jaroslav Malatinec, Matyáš Verner vs Jan Doskočil – Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal
17., 24. Pavel Krištůfek
52. Jaroslav Malatinec
1. Stanislav Bezděka
14., 28. Jindřich Hladík
20., 50. Petr Hladík
10. 10. 10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Veleslavín Viktoria 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, v němž se střídali šance na obou stranách. Úvod zápasu patřil domácím, ale vedení se ujali hosté. Ve druhém poločase tlak Gente zesílil, avšak výborný gólman Viktorie odolával. Až v poslední minutě vyrovnali domácí na konečných 1:1. Vladimír Průcha, Roman Brabec
Gente - Yeti FC Veleslavín Viktoria
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal vs Josef Jordán – Nikolas Andrle, Tomáš Fejfar, Ivan Junas, Tomáš Konopka, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Václav Šulc
60. Martin Hejný 22. Tomáš Konopka
3. 10. 10 15:00 P2 Šotgani Gente - Yeti FC 4. 2:5 (0:3)
Pohledné utkání, jasné vítězství Gente. Miroslav Maier, Patrik Maier
Šotgani Gente - Yeti FC
Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík
33., 49. David Böhm 3., 43. Petr Hladík
19. Jindřich Hladík
26. Stanislav Bezděka
32. Martin Hejný
26. 9. 10 17:30 P2 Gente - Yeti FC Sturm JM 3. 2:0 (1:0)
Sturm byl v zápase lepší, ale nedokázal se prosadit přes dobře organizovanou obranu soupeře. Bím
Gente - Yeti FC Sturm JM
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal vs Martin Hyánek – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Martin Frank, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup
15., 54. Petr Hladík
12. 9. 10 15:00 P3 Manchlastr FC Gente - Yeti FC 2. 3:1 (2:0)
Zaslouženě zvítězilo mladší a pohyblivější mužstvo domácích. Josef Viktorin, Stanislav Mareš
Manchlastr FC Gente - Yeti FC
Tomáš Kulhawik – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Marek Filko, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Kryštof Petr, Patrik Ryba vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal
13. Jakub Bečvář
15. Kryštof Petr
42. Kamil Kadoumi
47. Stanislav Bezděka
5. 9. 10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Liboc united 1. 2:1 (0:0)
Gente se snažili více kombinovat a po většinu zápasu byli lepším týmem. Ke konci nastal ovšem útlum, ve kterém byl soupeř lepší a vyrovnal. Poslední slovo však měli borci z Gente, kteří dali v padesáté deváté minutě velmi šťastný gól.