Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 5.12.10 | 15:00 | zzNOVOB | Sturm JM Beton FC | 11. | 2:1 |
Ne 21.11.10 | 13:45 | ZAK | Beton FC Manchlastr FC | 10. | 5:5 |
Ne 14.11.10 | 20:00 | P2 | Liboc united Beton FC | 9. | 0:5 |
Ne 7.11.10 | 15:00 | P1 | Beton FC Gente - Yeti FC | 8. | 3:1 |
Ne 24.10.10 | 13:45 | KBELY | Hashlerka THC 1993 B Beton FC | 7. | 2:2 |
Ne 17.10.10 | 13:45 | P3 | Beton FC Cosmetic | 6. | 2:4 |
Ne 10.10.10 | 17:30 | P3 | Beton FC Tutto bene A | 5. | 0:0 |
Ne 3.10.10 | 16:15 | HANSP | Mestek 97 FC Beton FC | 4. | 4:1 |
Ne 26.9.10 | 16:15 | DEKAN | Beton FC Úžas 1.FFS | 3. | 2:4 |
Ne 12.9.10 | 12:30 | DEKAN | Veleslavín Viktoria Beton FC | 2. | 2:2 |
Ne 5.9.10 | 17:30 | HANSP | Beton FC Šotgani | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Manchlastr FC | 11 | 7 | 3 | 1 | 44:23 | 17 |
2. | Šotgani | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:36 | 17 |
3. | Veleslavín Viktoria | 11 | 6 | 3 | 2 | 47:22 | 15 |
4. | Tutto bene A | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:19 | 14 |
5. | Hashlerka THC 1993 B | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:34 | 12 |
6. | Gente - Yeti FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:35 | 11 |
7. | Cosmetic | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:24 | 10 |
8. | Úžas 1.FFS | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:33 | 9 |
9. | Sturm JM | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:27 | 8 |
10. | Beton FC | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:29 | 8 |
11. | Liboc united | 11 | 2 | 0 | 9 | 20:49 | 4 |
12. | Mestek 97 FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:58 | -1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 27.11.10 | 08:45 | zzZARUB | Vysmátí zajíci A Senioři Praha A (HL7F) |
So 27.11.10 | 10:00 | zzZARUB | Blue flame Hoptajch team (HL5G) |
So 27.11.10 | 11:15 | zzZARUB | Callida CS S.F.O.T. (HL5G) |
So 11.12.10 | 10:00 | P2 | SAS fans Dukla Praha FK (HL7F) |
So 11.12.10 | 11:15 | P2 | Hoptajch team Eukaryota 2.LKW (HL5G) |
So 11.12.10 | 12:30 | P2 | Řežem to United Godotovi čekatelé (HL8K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Petr | 11 | 0 |
Hamrle ml. Martin | 9 | 1 |
Hamrle st. Martin | 11 | 6 |
Kosina Miroslav | 11 | 0 |
Mouaddab Mohamed Amine | 10 | 2 |
Pecka Miroslav | 7 | 0 |
Pěnička Bohumil | 11 | 0 |
Šafránek Michal | 8 | 12 |
Šístek Marek | 11 | 0 |
Stehnová Lenka | 5 | 0 |
Vakerman Daniel | 11 | 2 |
Valenta Jakub | 6 | 2 |