Po 9.5.11 19:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Per ho tam   (HL6A)
Po 9.5.11 20:45 MIKU1 Borek hodinářství 1.FC Klokan Perón club B   (HL2A)

13. 6. 11 20:45 MIKU3 Restaurace U Pecků A Bedna 98 FC 11. 2:6 (1:1)
Vladimír Stránský – Jan Filípek, Petr Kovařík, Vít Pecka, Václav Socher, Adam Střecha, Aleš Vašíček vs Pavel Graf – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil
28., 35. Dženau Gadžun
47., 52. Karel Antonín
58., 60. Martin Vacek
7. 6. 11 20:45 MIKU1 Bedna 98 FC Boston HS 10. 0:1 (0:1)
Slušné utkání rozhodli hosté akcí z dvacáté minuty. Celý druhý poločas probíhal ve znamení dobývání branky hostí, skvělá obrana a vzájemná znalost soupeřů už ale změnu skóre nedovolily. Neujalo se ani několik brejků vítězného týmu. Obě mužstva ukázala, jak se k sobě mají chovat inteligentní hráči.
Bedna 98 FC Boston HS
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Daniel Hnízdil – Jiří Bílek, Petr Bošnakov, Aleš Deré, Michal Hajný, Petr Jurčovský, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška
20. Martin Kubeš
31. 5. 11 19:15 ZAK Bedna 98 FC Vojenské lesy 9. 2:6 (1:3)
Pohledné utkánív němž vítězové těžili hlavně z individuálních schopností Dittricha.
Bedna 98 FC Vojenské lesy
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Servus, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Jaromír Šmerda, Michal Špulka
7. Dženau Gadžun
47. Matěj Lang
3., 55. Petr Bartejs
11., 19., 39., 56. Jaroslav Dittrich
24. 5. 11 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Bedna 98 FC 8. 11:5 (4:3)
Vynikající utkání. Hosté sice vedli, ale domácí dokázali, že jsou kvalitnějším týmem a po zásluze vyhrál rozdílem třídy. Michal Bílý
Úterní hosté Ski FC A Bedna 98 FC
Robert Čížek – Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Jan Zeman vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota
40. Pavel Graf
18. 5. 11 18:15 MIKU3 Bedna 98 FC Důchodci 7. 5:4 (3:2)
Slušně odehrané utkání. Domácí byli mírně lepší, hosté šli sice hned v úvodu do vedení, ale Bedna s odpovědí dlouho neváhala a srovnala skóre. Poté hosté opět skórovali, ale domácí do poločasu skóre otočili. Ve druhé půli už si domácí vedení hlídali a i když hosté dokázali ještě zabrat a soupeře zatlačit, už bohužel bez gólového efektu. Filip Bartek, Jaroslav Procházka
Bedna 98 FC Důchodci
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Petr Vobořil vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Michal Kalát, Ondřej Kučera, Ivan Merta, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák
8., 54. Roman Strnad
10. 5. 11 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Bedna 98 FC 6. 1:11 (0:2)
Hosté měli celý zápas pod kontrolou. Skóre mohlo být i vyšší, protože ještě spousta šancí na obou stranách nebyla proměněna. Čikara
Klokan Perón club A Bedna 98 FC
Jiří Havránek – Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Robert Staněk ml., Ondřej Vdovjak vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Servus, Martin Vacek, Petr Vobořil
38. Jan Jelínek 9., 11. Martin Servus
33., 43., 47., 56. Pavel Graf
46., 58. Matěj Lang
49., 52. Dženau Gadžun
57. Karel Antonín
3. 5. 11 19:30 MIKU1 Bedna 98 FC Inter Lotyšák A 5. 3:3 (3:1)
Mužstvo Bedna 98 FC nevyužilo všechny sve brankové příležitosti a doplatilo na to, jelikož přišlo o výhru brankou v poslední minutě utkání. Zasloužená remíza. Jiří Bauer, Jaroslav Řezníček
Bedna 98 FC Inter Lotyšák A
Miroslav Motl – Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Servus, Petr Vobořil vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Jiří Janoušek, Jan Kahuda, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek
21., 29. Pavel Graf
2. David Kuneš
35., 59. Martin Aksamit
57. Martin Aksamit
26. 4. 11 20:00 TEMPO Bedna 98 FC Smutný potapěči 1. 5:5 (4:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu s nasazením a důrazem na obou stranách. Lepší Bedna doplatila v závěru na nekoncentrovanost a Potapěči se svojí bojovností opět prosadili. Martin Trinkmoc, Pavel Winkler
Bedna 98 FC Smutný potapěči
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Petr Vobořil vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
59. Petr Dedek
21. 4. 11 20:30 METE1 Audi United FC Bedna 98 FC 4. 4:4 (2:3)
Vyrovnaný zápas plný bojovnosti a hlavně velké parády v podání obou týmů mohl nakonec skončit jakkoliv, protože od 50. minuty se hrál otevřený fotbal nahoru dolů. Nakonec spravedlivá remíza.
Audi United FC Bedna 98 FC
Jaroslav Kremín – Jan Brodecký, Lukáš Carboch, František Douděra, Lukáš Droppa, Mileli Dumitru, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Martin Šimek, Jiří Smetana, Georgi Ivanov Tsonev vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil
7., 50. Zdeněk Kouba
18. Lukáš Droppa
46. Georgi Ivanov Tsonev
56 Jiří Smetana 8., 25., 40. Petr Vobořil
26. Matěj Lang
29. Pavel Graf
17. 4. 11 20:00 DEKAN Bedna 98 FC Traktor humus A 3. 2:0 (1:0)
Velice pohledné, rychlé a dramatické utkání. Vyrovnaný zápas rozhodla lepší koncovka domácích, jelikož pro hosty zůstala soupeřova branka, i přes množství šancí, až do konce zakletá.
Bedna 98 FC Traktor humus A
Miroslav Motl – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Filip Kudrnáč – Michal Horálek, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Pavel Řepa, David Šefrna, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
23. Karel Antonín
42. Matěj Lang
60 Pavel Graf 52. Michal Horálek
6. 4. 11 17:30 ARIT Šumavan-Balkán Bedna 98 FC 2. 9:0 (4:0)
Jasná záležitost týmu Šumavan-Balkán. Oba týmy hráli část utkání pouze ve čtyřech hráčích v poli, ale jen jeden z nich to zvládl. Jednoznačné vítězství pro Šumavan-Balkán. Kohout, Bouzid
Šumavan-Balkán Bedna 98 FC
Tomáš Obermajer – Igor Bogár, Petr Dochtor, Vojtěch Kubányi, Tomáš Kučera, Radek Šírl, Pavel Stejskal vs Miroslav Motl – Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Vladimír Lhota, Martin Servus, Martin Vacek