10. Klokan Perón club A 11 3 1 7 23:61 7

Po 11.4.11 19:30 BECH Desítníci CH.C. V.S.P.S.V.S.   (HL6A)
Po 11.4.11 20:45 BECH Kings FC Trops 1.SK   (HL2A)
Út 26.4.11 17:00 BECH Premiéra TV Tuscarora VET   (VL4A)
Út 26.4.11 18:15 BECH Šachta UK Komtupapa   (HL5D)
Po 23.5.11 17:00 BECH Borussia Bubeneč Pajzovna FC   (HL3A)
Po 23.5.11 18:15 BECH FC Střešovice Orion Praha SK B   (VL3A)

13. 6. 11 20:30 TEMPO Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 11. 6:8 (4:5)
Utkání, zvláště v první půli jakoby bez obran. Hosté stále ve vedení, Potapěči mohutně dotahovali, na začátku druhé půle i vyrovnali už na 5:5. Poté se čekalo kdo zlomí utkání ve svůj prospěch až pustil domácí brankář takovou lehčí střelu a U.H. přidali další branky. V závěrečném náporu už to S.P. nedotáhli. Noa
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Roman Slavík – Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, David Palla, Petr Pícha ml., Michal Rada, Michal Voldřich, Jan Zeman
57. Tomáš Fitzel
6. 6. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 10. 4:6 (1:2)
Domácí vzdorovali pouze první poločas, ve druhém hosté rozhodli.
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Martin Doležal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Michal Rada, Petr Seidel vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Ivan Faitl, Jan Filípek, Petr Kovařík, Jiří Novák, Vít Pecka, Václav Socher, Aleš Vašíček
42. Václav Socher
30. 5. 11 20:45 BECH Boston HS Úterní hosté Ski FC A 9. 8:1 (4:1)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Boston HS Úterní hosté Ski FC A
Daniel Hnízdil – Petr Bošnakov, Aleš Deré, Michal Hajný, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Jiří Sivák vs Ondřej Pospíšil – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Robert Čížek, Martin Doležal, Jan Mikeš, David Palla, Michal Rada
3. Michal Hajný
9. Zdeněk Kuneš
14. Zdeněk Mikyška
20., 53. Martin Kubeš
35., 41., 42. Aleš Deré
10. David Palla
24. 5. 11 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Bedna 98 FC 8. 11:5 (4:3)
Vynikající utkání. Hosté sice vedli, ale domácí dokázali, že jsou kvalitnějším týmem a po zásluze vyhrál rozdílem třídy. Michal Bílý
Úterní hosté Ski FC A Bedna 98 FC
Robert Čížek – Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Jan Zeman vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota
40. Pavel Graf
16. 5. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Vojenské lesy 7. 2:3 (0:1)
Ačkoli si Vojenské lesy hrají na velký manšaft, to základní, totiž úcta k soupeři, hře a rozhodčímu jim zásadně schází. Předvádět hezký fotbal je záslužné, ale chce to ještě spoustu věcí kolem. I když výhru urvali hosté, morálními vítězi jsou Úterní hosté.
Úterní hosté Ski FC A Vojenské lesy
Ondřej Pospíšil – Tomáš Čapek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, David Palla, Michal Rada, Petr Seidel, Jan Zeman vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka, Zdeněk Vořechovský
41. Jan Mikeš
53. Michal Rada
2., 60. Jaroslav Dittrich
37. Michal Špulka
9. 5. 11 20:45 BECH Důchodci Úterní hosté Ski FC A 6. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodla větší produktivita hostujících Úterních hostů. Karel Vyšata, Jan Průša
Důchodci Úterní hosté Ski FC A
Martin Píša – Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ondřej Kučera, Ivan Merta, Roman Strnad, Vít Svoboda vs Ondřej Pospíšil – Tomáš Čapek, Robert Čížek, Martin Doležal, Petr Pícha ml., Michal Rada, Petr Seidel, Jan Zeman
11. Ivan Merta
41. Stéphane Hoareau
12. Jan Zeman
27. Tomáš Čapek
48. Petr Seidel
54. Robert Čížek
2. 5. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Klokan Perón club A 5. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Šťástka
Úterní hosté Ski FC A Klokan Perón club A
Ondřej Pospíšil – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Michal Rada, Petr Seidel vs
18. 4. 11 20:45 BECH Inter Lotyšák A Úterní hosté Ski FC A 4. 4:6 (1:2)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, ve druhém se hosté soupeři utrhli dvěma rychle za sebou vstřelenými brankami, na což už Lotyšák odpověď nenašel.
Inter Lotyšák A Úterní hosté Ski FC A
Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek vs Ondřej Pospíšil – Marek Chrobák, Petr Čížek, Tomáš Drbal, Jan Mikeš, David Palla, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich
18. Pavel Rezek
32., 49., 60. Martin Aksamit
27., 34. Jan Mikeš
30., 45., 50. Marek Chrobák
41. Petr Čížek
14. 4. 11 20:30 METE1 Úterní hosté Ski FC A Audi United FC 3. 5:0 (2:0)
Slušně hrané utkání s šancemi na obou stranách. O výsledku rozhodla mizerná produktivita hostů a domácí brankář. Robert Junek, Alan Karn
Úterní hosté Ski FC A Audi United FC
Petr Čížek – Marek Chrobák, Robert Čížek, Michal Krimlák, Jan Mikeš, David Palla, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich vs Martin Šimek – Jan Brodecký, Lukáš Carboch, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jaroslav Kremín, Jan Měchura, Jiří Smetana, Georgi Ivanov Tsonev
10., 29. Jan Mikeš
39. Marek Chrobák
57. Petr Seidel
59. Robert Čížek
10. 4. 11 20:00 DEKAN Traktor humus A Úterní hosté Ski FC A 2. 2:6 (1:2)
Nádherný, technický fotbal, plný skvělých kombinací a střel. Vyhrálo lepší a připravenější mužstvo. Michal Bílý
Traktor humus A Úterní hosté Ski FC A
Filip Kudrnáč – Jiří Dvořák, Michal Horálek, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Pavel Řepa, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Robert Čížek, Jan Mikeš, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich
23. Pavel Řepa
58. Jan Vrňák
3. Petr Seidel
10., 59., 60. Jan Mikeš
43., 45. Robert Čížek
38. Michal Voldřich
28. 3. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Šumavan-Balkán 1. 1:5 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém mohou domácí litovat slabé pětiminutovky mezi 48. a 52.minutou. Václav Srba
Úterní hosté Ski FC A Šumavan-Balkán
Patrik Keseli – Petr Čížek, Robert Čížek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Tomáš Obermajer – Igor Bogár, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Peter Teniak