10. Klokan Perón club A 11 3 1 7 23:61 7

St 13.4.11 17:45 ZAK Credit Praha FC Ya Basta! B   (HL6D)
St 13.4.11 19:00 ZAK GFC Regent A President FC   (HL3B)
St 27.4.11 17:45 ZAK Jemné a Solené 1.FC Credit Praha FC   (HL6D)
St 27.4.11 19:00 ZAK Jawa - Techno team Slepí koně VET   (VL4B)
Ne 12.6.11 16:15 DEKAN Veleslavín Viktoria Sokol Vysočany C   (HL5I)
Ne 12.6.11 17:30 DEKAN Gente - Yeti FC Úžas 1.FFS   (HL6L)

13. 6. 11 20:30 ZAK Boston HS Vojenské lesy 11. 3:5 (0:1)
Zápas hodný 1.ligy rozhodla kvalita brankářů. Gólman Vojenských lesů byl lepší. Lepšík
Boston HS Vojenské lesy
Daniel Hnízdil – Michal Hajný, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Jiří Sivák vs Miloš Krátký – Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Lukáš Doležal, Vladimír Kargl, Pavel Řezáč, Michal Špulka
32., 51. Martin Kubeš
39. Michal Hajný
30., 33. Ladislav Čejka
40. Michal Špulka
50. Jaroslav Dittrich
55. Ladislav Čaba
6. 6. 11 20:30 ZAK Vojenské lesy Audi United FC 10. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém bránící Audi dokázalo odolat tlaku soupeře a odvezlo si cenný bod.
Vojenské lesy Audi United FC
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Mykola Shokodko – Lukáš Carboch, František Douděra, Mileli Dumitru, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev
37. Marek Nešpor 60 Petr Bartejs 38. Serhiy Hrechko 47. Serhiy Hrechko
60. Zdeněk Kouba
31. 5. 11 19:15 ZAK Bedna 98 FC Vojenské lesy 9. 2:6 (1:3)
Pohledné utkánív němž vítězové těžili hlavně z individuálních schopností Dittricha.
Bedna 98 FC Vojenské lesy
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Servus, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Jaromír Šmerda, Michal Špulka
7. Dženau Gadžun
47. Matěj Lang
3., 55. Petr Bartejs
11., 19., 39., 56. Jaroslav Dittrich
23. 5. 11 20:30 ZAK Vojenské lesy Traktor humus A 8. 9:0 (6:0)
Celé utkání pod taktovkou mužstva Vojenské lesy. K vidění byly pohledné akce se spoustou branek. Jasné vítězství pro Vojenské lesy. Jaroslav Procházka, David Bartek
Vojenské lesy Traktor humus A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Filip Kudrnáč – Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Pavel Řepa, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
3., 19., 32., 43. Petr Bartejs
7. Jaromír Šmerda
11. Jaroslav Dittrich
17., 36. Vladimír Kargl
29. Ladislav Čejka
16. 5. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Vojenské lesy 7. 2:3 (0:1)
Ačkoli si Vojenské lesy hrají na velký manšaft, to základní, totiž úcta k soupeři, hře a rozhodčímu jim zásadně schází. Předvádět hezký fotbal je záslužné, ale chce to ještě spoustu věcí kolem. I když výhru urvali hosté, morálními vítězi jsou Úterní hosté.
Úterní hosté Ski FC A Vojenské lesy
Ondřej Pospíšil – Tomáš Čapek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, David Palla, Michal Rada, Petr Seidel, Jan Zeman vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka, Zdeněk Vořechovský
41. Jan Mikeš
53. Michal Rada
2., 60. Jaroslav Dittrich
37. Michal Špulka
9. 5. 11 20:45 ARIT Vojenské lesy Šumavan-Balkán 6. 1:1 (0:1)
Očekávaný duel prvního týmu tabulky s druhým začal aktivnější hrou Šumavanu, korunovanou pěkným gólem Šírla, jenž si v akrobatické pozici zpracoval míč, přehodil gólmana a hlavou skóroval do prázdné branky. Ve druhé půli domácí přidali na tempu a hra se vyrovnala. Ve 45.minutě se jim podařilo vyrovnat také skóre. V závěru mohl urvat výhru pro domácí Bartejs, ale vyloženou šanci neproměnil a tak skončil zápas zaslouženou remízou.
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda, Zdeněk Vořechovský vs Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Igor Bogár, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Pavel Stejskal
45. Marek Nešpor 49 Petr Bartejs 14. Radek Šírl 25. Martin Ambrus
2. 5. 11 20:30 ZAK Důchodci Vojenské lesy 5. 1:5 (1:2)
Kvalitní zápas, kde hosté byli v koncovce přeci jen úspěšnější a dravost Dittricha rozhodla v podstatě celý zápas. Domácí se prosadili pouze jednou, ale bojovalo se až do konce. Koncovka patřila i Bartejsovi, jenž dokonal dvěma trefami dílo zkázy domácích. Petr Jambor
Důchodci Vojenské lesy
Martin Píša – Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Petr Musil, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák vs Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka
8. Stéphane Hoareau 3., 23., 51. Jaroslav Dittrich
55., 60. Petr Bartejs
18. 4. 11 20:30 ZAK Vojenské lesy Smutný potapěči 4. 4:1 (1:1)
Pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Hosté měli pouze jednoho hráče na střídání, což se ve druhé půli ukázalo pro vývoj zápasu jako rozhodující.
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Jiří Dohnal, Jakub Nešpor, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal
12., 39. Petr Bartejs
44. Jaroslav Dittrich
48. Jaromír Šmerda
19. Petr Dedek
11. 4. 11 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Vojenské lesy 3. 1:6 (0:1)
Klokan se bez střídání držel téměř celý první poločas, než minutu před koncem ztratil v útoku míč a z protiútoku poprvé skóroval kanonýr Bartejs. Ve druhé půli už se Lesy prosadily jednoznačně. Miroslav Weiner
Klokan Perón club A Vojenské lesy
Jiří Havránek – Ondřej Bálek, Jiří Franěk, Lukáš Kučera, Robert Staněk ml., Ondřej Vdovjak vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jaroslav Dittrich, Jiří Dohnal, Vladimír Kargl, Jakub Nešpor, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda
55. Lukáš Kučera 29., 43., 56. Petr Bartejs
38. Jaromír Šmerda
42. Marek Nešpor
59. Roman Bäumel
4. 4. 11 20:30 ZAK Vojenské lesy Restaurace U Pecků A 2. 1:0 (0:0)
Tým Vojenské lesy byl po celé utkání aktivnější, ale důsledná obrana mužstva Restaurace U Pecků A mu nedala  moc prostoru. Ze svých šancí proměnili až jednu z posledních a zaslouženě zvítězili. Kohout, Sedlák