Čt 8.9.11 20:45 MIKU2 Veteráni Ďáblice K.F.C. FC VET   (VL3D)
Út 15.11.11 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Vokra VV   (HL2A)
Út 15.11.11 19:30 zzNOVOB Javorák Domácí potřeby VET   (VL2A)
Út 15.11.11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Torpedo Praclub   (HL8C)

2. 12. 11 17:45 STER2 Real Prd Gumídci Méďové FC 11. 1:3 (1:0)
Tvrdé utkání zaslouženě ovládli Gumídci. Procházka
Michal Volák – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jan Šabík, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Miroslav Šanda – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý
20. OG 35. Matěj Cihelka
45., 60. Jiří Kročák
50. Jiří Kročák
18. 11. 11 19:30 PRKOP Gumídci Méďové FC President FC 10. 3:4 (0:0)
První poločas zápasu skončil ještě nerozhodným výsledkem, i když šance se střídaly na obou stranách. Druhý poločas šel President do třígólového vedení, které mu málem nestačilo, protože v 59. minutě Gumídci snížili na rozdíl jedné branky. Ale vyrovnat již nestihli. Husák
Gumídci Méďové FC President FC
Miroslav Šanda – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Petr Kadlec – Jiří Birt, Roman Kadlec, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Vladimír Sup, Jan Tománek
46., 50., 59. Matěj Cihelka 34. Martin Kolankiewicz ml.
41. Jan Mudraninec
42. Martin Kolankiewicz st.
48. Vladimír Sup
11. 11. 11 20:15 P3 Homogen 1.FC B Gumídci Méďové FC 9. 2:5 (1:2)
Lepší vstup Homogenu do utkání znamenal vedení 1:0, poté už Gumídci vyrovnali a ovládli utkání pěti brankami. Hošek
Homogen 1.FC B Gumídci Méďové FC
Pavel Štěpánek – Petr Bureš, Radek Hlušička, Karel Poborský, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Karel Volavka vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Milan Tichý
5. Martin Skopka
58. Tomáš Skopka
9. Milan Tichý
26., 37., 37. Tomáš Cipra
55. Michal Krušina
4. 11. 11 19:00 P2 Gumídci Méďové FC Guatemalské ještěrky 8. 1:3 (0:1)
Zápas ovládly Guatemalské ještěrky. Miroslav Petrů, Miloš Barták
Gumídci Méďové FC Guatemalské ještěrky
Michal Šebek – Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Miroslav Šanda, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Jan Dvořáček – Robert Češka, Petr Dvořák, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
49. Jiří Jeřábek 7., 33., 42. Petr Dvořák
21. 10. 11 19:00 P3 Démoni Gumídci Méďové FC 7. 3:2 (2:0)
Velice kvalitní utkání, v prvním poločase plné nesportovních projevů. Přestávka emoce zchladila, hosté dvěma góly dotáhli perně vybojovaný náskok domácích. Nakonec rozhodla standardní situace, kdy se z tretného kopu parádně trefil Machulka.
Démoni Gumídci Méďové FC
Tomáš Pechar – Peter Butvin, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Miroslav Šanda, Milan Tichý
28. Matěj Cihelka
14. 10. 11 20:15 P3 Gumídci Méďové FC Borussia Dortšpunt B 6. 2:0 (1:0)
Rychlé utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. Gumídci po vyloučení svého hráče ukázali skvělou obranu a zaslouženě vyhráli.
Gumídci Méďové FC Borussia Dortšpunt B
Miroslav Šanda – Tomáš Cipra, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Michal Kučera, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
18. Jindřich Slabý
35. Milan Tichý
48 Jiří Kročák
49 Jiří Kročák
57 Michal Krušina
7. 10. 11 17:45 TEMPO Gumídci Méďové FC Sloni na Pobřeží A 5. 6:2 (3:1)
Kvalitní utkání, domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Gumídci Méďové FC Sloni na Pobřeží A
Miroslav Šanda – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska
5., 50., 57. Tomáš Cipra
10. Jiří Kročák
20. Michal Krušina
41. Jiří Jeřábek
30., 59. Adam Trska
30. 9. 11 19:00 P2 Améby AFC A Gumídci Méďové FC 4. 4:0 (3:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu s jednoznačnou střeleckou převahou Améb. Gumídci si za celý zápas vypracovali snad dvě šance.
Améby AFC A Gumídci Méďové FC
Karel Jindřichovský – Jakub Marek, Filip Mikeš, Jan Šípek, Michal Šorf, Petr Šorf, Vladimír Vlk vs Michal ŠebekJiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Miroslav Šanda, Jindřich Slabý, Milan Tichý
4. Jan Šípek
18., 23., 45. Vladimír Vlk
23. 9. 11 19:30 MIKU1 Gumídci Méďové FC 1.FP Praha 3. 0:0 (0:0)
Utkání bylo ovlivněno vážným zraněním, týmy se po něm nedokázaly dostat do tempa.