Út 11.10.11 17:00 zzNOVOB Italia VET Domácí potřeby VET   (VL2A)
Út 11.10.11 18:15 zzNOVOB J paví Ř XXX   (HL6C)
Čt 20.10.11 17:00 zzNOVOB Repeťáci Praha Lazareth   (HL8G)
Čt 20.10.11 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Borcibalona FC A   (HL3B)

2. 12. 11 17:45 STER2 Real Prd Gumídci Méďové FC 11. 1:3 (1:0)
Tvrdé utkání zaslouženě ovládli Gumídci. Procházka
Michal Volák – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jan Šabík, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Miroslav Šanda – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý
20. OG 35. Matěj Cihelka
45., 60. Jiří Kročák
50. Jiří Kročák
18. 11. 11 18:15 zzNOVOB Améby AFC A Real Prd 10. 2:4 (0:2)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Améby v druhém poločase neproměnily několik šancí. Naopak Real Prd své šance využil. David Straka, Michal Bočan
Améby AFC A Real Prd
Karel Jindřichovský – Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Vladimír Vlk, Pavel Voska vs Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
46. Petr Šorf
53. Pavel Voska
2., 19., 50. Vladimír Kalous
35. OG
11. 11. 11 18:15 zzNOVOB Real Prd 1.FP Praha 9. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání vyhrál lepší tým. Tomáš Nulíček, Vojtěch Mika
Real Prd 1.FP Praha
Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Tomáš Dvonč – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný
21. Libor Pokorný
31. Vladimír Kalous
7. Filip Novotný
9. Jaroslav Kudela
54. Ondřej Kuděj
4. 11. 11 18:15 zzNOVOB Bohemia AFK Real Prd 8. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání. Marek Král, Jaroslav Uhlík
Bohemia AFK Real Prd
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
31. Aleš Krupička
57. Jakub Nettl
37. Michal Volák
51. Vladimír Kalous
27. Libor Pokorný
21. 10. 11 18:15 zzNOVOB Real Prd Sklenářka FC 7. 2:2 (0:0)
V první půli žádná branka nepadla a když ve druhé šla Sklenářka do dvougólového trháku, vypadalo to na její vítězství. Real ale v časové tísni stihl ještě vyrovnat, remíza byla nakonec spravedlivá. Hošek
Real Prd Sklenářka FC
Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Martin Včelák – Marek Hála, Luboš Kardoš, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček
53. Vladimír Kalous
59. Jan Enökl
33. Marek Hála
45. Luboš Kardoš
14. 10. 11 18:15 zzNOVOB Sloni na Pobřeží A Real Prd 6. 4:0 (1:0)
První půli vyrovnané utkání, ve druhé už však hosté nestačili. Jakub Slováček, Denis Wanča
Sloni na Pobřeží A Real Prd
Jan Trska – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska vs Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
24. Adam Trska
33., 51. Matyáš Tittelbach
53. Jan Nádvorník
7. 10. 11 19:30 PRKOP President FC Real Prd 5. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
President FC Real Prd
Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jiří Křeček, Václav Potužník, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
4. Vladimír Sup
49. Martin Kolankiewicz ml.
12. Václav Tůma
27. Petr Matoušek
33. Michal Volák
30. 9. 11 18:15 BECH Real Prd Homogen 1.FC B 4. 4:7 (3:4)
Férové utkání bez zbytečných faulů. Libor Hruška, Jan Doležel
Real Prd Homogen 1.FC B
Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, David Hykeš, Karel Poborský, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
1., 15., 29. Michal Volák
43. Antonín Bartoň
7., 8., 38. Martin Skopka
23., 28. Karel Volavka
41., 53. Radek Hlušička
23. 9. 11 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Real Prd 3. 3:2 (1:1)
V prvních patnácti minutách nastřelili Ještěrky dvě tyče. Sedm minut před koncem půle se ujali vedení, ale Real prd vzápětí vyrovnal. Druhá polovina už patřila domácím, dvakrát skórovali a dvě vyložené šance spálili. Real ke konci utkání snížil na rozdíl gólu, ale Ještěrky vítězství uhájily. Čapla
Guatemalské ještěrky Real Prd
Robin Vyhnálek – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Martin Pešek, Tomáš Půček vs Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
23. Tomáš Půček
35. Petr Dvořák
53. Milan Bubeníček
25. Vladimír Kalous
56. Libor Pokorný
16. 9. 11 18:15 zzNOVOB Real Prd Démoni 2. 1:7 (1:4)
Hosté měli zápas od začátku pod kontrolou. Luboš Urban
Real Prd Démoni
Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf
27. Vladimír Kalous 2. Stanislav Petroušek
7., 13., 37., 53. Filip Machulka
22. Petr Wolf
43. Pavel Drápal
9. 9. 11 19:00 STER2 Borussia Dortšpunt B Real Prd 1. 2:1 (1:1)
Utkání si zasloužilo remízu. Nicméně rozhodl neštastný faul 2 minuty před koncem. Z nařízené standardní situace Borussia Dosrtšpunt strhla vítězství na svou stranu. Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda
Borussia Dortšpunt B Real Prd
Martin Denovský – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák