Ne 18.9.11 15:00 ZABEH Puk PFC Plný plíce   (HL7L)
Ne 18.9.11 16:15 ZABEH Real Hagrid CF Texas N.Strašecí FC   (HL8P)
Ne 18.9.11 17:30 ZABEH Lobotomici ONBLACK   (HL8Q)
Ne 16.10.11 13:45 TEMPO Krabí výměšky FC Tutto bene A   (HL6K)
Ne 16.10.11 15:00 TEMPO England Praha Mestek 97 FC   (HL7L)
Ne 16.10.11 16:15 TEMPO Target FC Rokoska   (HL6L)

2. 12. 11 19:30 BECH Forejt FC Šejk Peterka 11. 3:3 (2:2)
Domácí byli perfektní v koncovce, díky tomu vybojovali proti lepšímu soupeři bod. Adam Mayer, Libor Novák
Forejt FC Šejk Peterka
Lukáš Werner – Pavel Hrubý, Vlastimil Jansa, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Václav Špirek vs Michal Srnec – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Jan Tlášek, Michal Žůrek
5. Václav Špirek
12. Lubomír Ryšan
43. Filip Řehoř
10., 46. Lukáš Šalamoun
20. Petr Chmelař
25. 11. 11 20:15 P3 Černý koně TMK Forejt FC 10. 5:4 (2:4)
Zápas porběhl dle regulí. Pavel Venzara, Petr Venzara
Černý koně TMK Forejt FC
Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Radek Jindřich, Václav Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák vs Tomáš Haškovec – Kajetán Bek, Petr Forejt, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Martin Šrůta
14. Petr Forejt
11. 11. 11 18:15 DEKAN Forejt FC Co je? 9. 3:3 (1:2)
Hosté působili fotbalovějším dojmem a čtyři minuty před koncem vedli o dvě branky. Domácí zabojovali a během dvou minut dokázali skórovat a stáhnout konečnou remízu.
Forejt FC Co je?
Milan Batista – Kajetán Bek, Petr Forejt, Tomáš Haškovec, Lubomír Ryšan, Martin Šrůta, Jakub Volf vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm
27. Petr Forejt
57. Tomáš Haškovec
58. Lubomír Ryšan
13. Karel Krčil
30. Petr Vorm
56. Karel Šimek
4. 11. 11 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Forejt FC 8. 8:3 (3:1)
Jednoznačné utkání na jednu bránu.
Bílá pohroma Forejt FC
Lukáš Augustýn – Lukáš Císař, David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Tomáš Haškovec – Milan Batista, Kajetán Bek, Petr Forejt, Vlastimil Jansa, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Martin Šrůta
1., 12., 22., 35. Jakub Tinta
31., 47. Petr Paleček
53., 55. David Janovský
25., 60. Milan Batista
57. Martin Šrůta
21. 10. 11 20:45 MIKU3 Forejt FC Beach attack 90210 7. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání s lehkou převahou hostů.
Forejt FC Beach attack 90210
Tomáš Haškovec – Kajetán Bek, Petr Forejt, Pavel Hrubý, Filip Řehoř, Martin Šrůta, Jakub Volf vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Jan Janda, Lubomír Svatoš, Vít Svoboda
21. Petr Forejt 4. Adam Hloušek
41. Štěpán Haifler
14. 10. 11 19:30 MIKU2 A.Č.A.B. FC Forejt FC 6. 3:0 (0:0)
Hosté nebyli pro domácí vážným soupeřem. Krok drželi jen v první půli.
A.Č.A.B. FC Forejt FC
Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Martin Sklenář vs Tomáš Haškovec – Milan Batista, Kajetán Bek, Petr Forejt, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Václav Špirek
38., 55. David Lisý
50. Adam Nohavica
7. 10. 11 19:30 HOSTI Forejt FC Sparta Pivaři AC 5. 1:4 (0:0)
Hosté předvedli větší fotbalovost. Jiří Škalák, Miloslav Kordík
Forejt FC Sparta Pivaři AC
Tomáš Haškovec – Kajetán Bek, Pavel Hrubý, Matyáš Jirčík, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Martin Šrůta, Jakub Volf vs David Škvor – Jan David, Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Lukáš Lexa, Michal Novák, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
47. Pavel Hrubý 40. Lukáš Horár
41. Lukáš Lexa
46. Michal Novák
60. Josef Pelikán
23. 9. 11 18:15 HOSTI Rosengart FC Forejt FC 4. 6:1 (5:1)
Velmi slušně hrané utkání v duchu fair play. Domácí projevili větší fotbalovost a technickou vyspělost a po zásluze zvítězili. Hostům nestačilo ani sympatické herní nasazení. Miloslav Kordík, Josef Bešta
Rosengart FC Forejt FC
Michal Petrov – Ervín Bělohoubek, Jiří Charousek, Lukáš Němec, Otta Pacholík, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda, Martin Winter vs Tomáš Haškovec – Milan Batista, Kajetán Bek, Petr Forejt, Pavel Hrubý, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Filip Řehoř, Václav Špirek, Jakub Volf
4. Lukáš Němec
12., 42. Milan Reljič
13., 26. David Planka
23. Adam Vošvrda
22. Jakub Volf
16. 9. 11 20:45 MIKU3 Forejt FC Práce AC 3. 0:6 (0:2)
Výsledkově jasné utkání hrané ve stylu fair play. Hosté byli narozdíl od domácích v koncovce vysoce produktivní. Karel Klíma, Petr Burda
Forejt FC Práce AC
Tomáš Haškovec – Kajetán Bek, Pavel Hrubý, Matyáš Jirčík, Radim Kovács, Zdeněk Pekař, Lubomír Ryšan, Václav Špirek vs Lukáš Laube – Marek Baran, Petr Béňa, Martin Beneš, Lukáš Brodníček, Richard Král, Jan Matera, Jiří Šperl
2., 29., 39., 57. Petr Béňa
38., 59. Lukáš Brodníček
9. 9. 11 19:30 MIKU2 Kanálpucers PL Forejt FC 2. 3:1 (3:1)
Utkání se rozhodlo v prvním poločase, ve druhé půli už se nic nestalo, domácí už si své vedení jen kontrolovali. Václav Stříbrský, Daniel Vrzák