Tomáš Dvonč – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček, Tomáš Včelák
11. 11. 11 19:30 BECH Sklenářka FC Bohemia AFK 9. 1:0 (1:0)
Vyhecované utkání. Matěj Černušák, Tomáš Nováček
Sklenářka FC Bohemia AFK
Martin Včelák – Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Radek Polák, Stanislav Škvor, Jan Souček, Tomáš Včelák vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Stanislav Starý
3. Luboš Kardoš
4. 11. 11 19:30 BECH Sloni na Pobřeží A Sklenářka FC 8. 0:7 (0:4)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté proměnovali své šance s jistotou. Naopak domácí ztroskotali na nepřesnosti a golmanovi soupeře. Jakub Slováček, Jiří Šebesta
Sloni na Pobřeží A Sklenářka FC
Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Tomáš Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Karel Rozhon, Jan Souček
4. Martin Král
6., 57., 59. Luboš Kardoš
16. Jan Souček
29., 57. Marek Hála
21. 10. 11 18:15 zzNOVOB Real Prd Sklenářka FC 7. 2:2 (0:0)
V první půli žádná branka nepadla a když ve druhé šla Sklenářka do dvougólového trháku, vypadalo to na její vítězství. Real ale v časové tísni stihl ještě vyrovnat, remíza byla nakonec spravedlivá. Hošek
Real Prd Sklenářka FC
Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Martin Včelák – Marek Hála, Luboš Kardoš, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček
53. Vladimír Kalous
59. Jan Enökl
33. Marek Hála
45. Luboš Kardoš
14. 10. 11 19:30 BECH Sklenářka FC President FC 6. 5:1 (1:0)
Jaroslav Uhlík, Jan Šíma
Sklenářka FC President FC
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček vs Filip Tománek – Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup
20., 47. František Brabec
36., 56. Stanislav Škvor
52. Milan Moc
40. Martin Kolankiewicz ml.
7. 10. 11 19:30 BECH Homogen 1.FC B Sklenářka FC 5. 2:5 (0:3)
První poločas přinesl velmi pěkný fotbal s řadou šancí, góly ale dávali jen hosté. Ve druhém poločase už tempo opadlo a domácí zaslouženě alespoň snížili. Martin Vondra, Ondřej Pokorný
Homogen 1.FC B Sklenářka FC
Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Radek Polák, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček
42. Radek Hlušička
57. Lukáš Reis
5. Marek Hála
13., 50. Stanislav Škvor
18., 52. František Brabec
30. 9. 11 19:30 BECH Sklenářka FC Guatemalské ještěrky 4. 5:1 (0:1)
Dlouho to vypadalo na body pro hosty. Pak se ale rozstřílel hráč s desítkou na zádech a proměnil zápas v exhibici. Jan Doležel, Libor Hruška
Sklenářka FC Guatemalské ještěrky
Martin Včelák – Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček vs Jan Ries – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Michal Predikant, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek
36. Petr Janoušek
41., 52., 55. Stanislav Škvor
60. Milan Moc
19. Milan Bubeníček
23. 9. 11 19:30 BECH Démoni Sklenářka FC 3. 0:2 (0:1)
V prvním poločase lepší Sklenářka, po vyloučení hostujícího kapitána pak Démoni, ale nedokázali proměnit šance. Marek Špivák, Lukáš Procházka
Démoni Sklenářka FC
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček
15. Karel Rozhon
45. František Brabec
33. Martin Král
16. 9. 11 19:30 BECH Sklenářka FC Borussia Dortšpunt B 2. 2:2 (1:2)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Sklenářka FC Borussia Dortšpunt B
Radek Polák – Marek Hála, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček vs David Vlnatý – Jakub Andres, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
22., 32. Stanislav Škvor 49 Jan Souček 4. Ondřej Vachulka
6. Martin Müller
9. 9. 11 19:30 BECH Gumídci Méďové FC Sklenářka FC 1. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání se spoustou nasazení. Libor Hruška, Jan Doležel
Gumídci Méďové FC Sklenářka FC
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Miroslav Šanda, Milan Tichý vs Marek Hála – Petr Janoušek, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček, Martin Včelák