Ne 16.10.11 15:00 MIKU2 Laxní přístup MoKo 2.FC   (HL7K)
Ne 16.10.11 16:15 MIKU2 Válcovny plechu MS FC Sebranka FC B   (HL7L)
Ne 16.10.11 17:30 MIKU2 Spořilov Represent PRKA   (HL7L)
Ne 6.11.11 15:00 MIKU2 Athletico Spořilov Laxní přístup   (HL7K)
Ne 6.11.11 16:15 MIKU2 Válcovny plechu MS FC Splašený kozy TR   (HL7L)
Ne 6.11.11 17:30 MIKU2 Power WCC Al Ahlí Praha   (HL8O)

2. 12. 11 19:30 HOSTI Sparta Pivaři AC A.Č.A.B. FC 11. 5:3 (1:2)
Obě mužstva nastoupila k utkání ve svižném tempu. Pivaři se nenechali srazit dvěma rychlými góly a ve druhé půli utkání otočili. David Haštaba, Marek Olos
Sparta Pivaři AC A.Č.A.B. FC
David Škvor – Jan David, Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Lukáš Lexa, Michal Novák, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík vs Petr Jíša – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Jiří Princ, Martin Sklenář
23., 38. Michal Novák
34. Jaroslav Stehlík
44. Lukáš Horár
46. Lukáš Lexa
2., 6. Martin Sklenář
51. Lukáš Ditrich
25. 11. 11 18:15 HOSTI A.Č.A.B. FC Rosengart FC 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy 1.půli byli lepší hosté, ale ve 2. půli odpadli fyzicky a domácí zaslouženě vyrovnali. Velice slušné utkání. Vladimír Černý, Karel Kaňka
A.Č.A.B. FC Rosengart FC
Petr Jíša – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Jiří Princ, Martin Sklenář vs Michal Petrov – Ervín Bělohoubek, Lukáš Němec, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda
35. Martin Sklenář 15. Adam Vošvrda
11. 11. 11 20:45 DEKAN Práce AC A.Č.A.B. FC 9. k. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Domluvený výsledek utkání, hosté potrestáni technickou kontumací.
4. 11. 11 20:45 MIKU2 A.Č.A.B. FC Kanálpucers PL 8. 3:3 (2:1)
Po celé utkání byli domácí lepším týmem i když zachraňoval pouze remízu. Hosté se mohli spolehnout na střelce Čuřína, který sice neoplývá fyzickou kondicí, ale velkou dynamikou. Lukáš Bejček, Kamil Zavřel
A.Č.A.B. FC Kanálpucers PL
Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Martin Sklenář, Petr Šveněk vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
11., 23., 58. Martin Sklenář 13., 33., 44. Jan Čuřín
21. 10. 11 20:15 P1 Fugas CF B A.Č.A.B. FC 7. 3:0 (1:0)
I když individuální technickou vyspělostí A.Č.A.B. soupeře překonali, tak to nic nezměnilo na tom, že Fugas lépe střílel.
Fugas CF B A.Č.A.B. FC
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman vs Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Jiří Princ, Martin Sklenář, Petr Šveněk
28. Jan Stiborek
50. Lukáš Gemza
57. Lukáš Burian
14. 10. 11 19:30 MIKU2 A.Č.A.B. FC Forejt FC 6. 3:0 (0:0)
Hosté nebyli pro domácí vážným soupeřem. Krok drželi jen v první půli.
A.Č.A.B. FC Forejt FC
Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Martin Sklenář vs Tomáš Haškovec – Milan Batista, Kajetán Bek, Petr Forejt, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Václav Špirek
38., 55. David Lisý
50. Adam Nohavica
7. 10. 11 20:45 MIKU3 Černý koně TMK A.Č.A.B. FC 5. 3:5 (1:4)
Jednoznačné utkání, které ale dokázali domácí v závěru zdramatizovat.
Černý koně TMK A.Č.A.B. FC
Jakub Šimovček – Pavel Frei, Radek Jindřich, Patrik Kostyo, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Michal Paveza vs Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Martin Sklenář, Petr Šveněk
40. Jiří Bůžek
23. 9. 11 20:45 DEKAN A.Č.A.B. FC Co je? 4. 5:5 (3:2)
Domácí hráli pohledný a kombinační fotbal, ale ve druhé půli polevili a nechali hosty vyrovnat. Ti, kdyby se nevěnovali komentování skoro každého výroku sudích, ale soustředili se na hru, mohli vytěžit i víc než jen bod. Jiří Bouše ml., Jaroslav Veverka
A.Č.A.B. FC Co je?
Jiří Princ – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Martin Sklenář vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Karel Šimek, Ondřej Šmíd, Jiří Štechmüller, Petr Vorm
58. Karel Krčil
16. 9. 11 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma A.Č.A.B. FC 3. 2:2 (1:1)
Pěkné a svižné utkání. Domácí, ačkoli hráli pouze 4+1, byli velmi zdatným a houževnatým protivníkem. Patrik Urban
Bílá pohroma A.Č.A.B. FC
Lukáš Augustýn – Lukáš Císař, David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý vs Adam Nohavica – Jiří Bůžek, David Lisý, Marek Mikeš, Jiří Petr, Martin Sklenář, Petr Šveněk
11. David Janovský
39. Michal Tichý
35. Martin Sklenář
9. 9. 11 19:30 MIKU3 A.Č.A.B. FC Beach attack 90210 2. 0:4 (0:2)
Výsledek neodpovídá průběhu hry. Oba celky byly velmi běhavé, hosty podržel gólman.
A.Č.A.B. FC Beach attack 90210
Petr Jíša – Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Jiří Princ vs Vojtěch Pavel Traurig – Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Mykhaylo Kurivchak, Vít Svoboda, Petr Žáček
26., 28. Filip Exner
44., 59. Štěpán Haifler
2. 9. 11 18:15 BECH A.Č.A.B. FC Šejk Peterka 1. 3:2 (1:1)
Utkání 7 ligy bylo hodně znát na úrovni, hře atd. Radoval se o něco lepší soupeř, který rozhodl ke konci utkání.
A.Č.A.B. FC Šejk Peterka
Jiří Petr – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Martin Sklenář, Petr Šveněk vs Petr Chmelař – David Chmelař, Petr Hach, Javier Marroquin, Jan Tlášek, Michal Urbančík, Michal Žůrek