Út 1.11.11 19:00 P1 VSK MFF UK Praha A Steve   (HL4B)
Út 1.11.11 20:15 P3 TJ Bohemia Chips 1980 Palouk SK   (HL7E)
Út 1.11.11 20:15 P2 GFC Regent B Spajta 1905   (HL7C)
Út 1.11.11 20:15 P1 Modrá vopice TJ Emperators   (HL6B)

2. 12. 11 19:00 P2 Fugas CF B Černý koně TMK 11. 1:4 (1:2)
Zdeněk Drozd – Lukáš Burian, Martin Falta, Petr Gemza, Jan Kron, Jan Stiborek vs Tomáš Riedl – Jaroslav Červenka, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Radek Jindřich, Patrik Kostyo, Lukáš Krotil, Jakub Šimovček, Jiří Slovák
18. Jan Kron 17., 25. Tomáš Chroust
36. Jaroslav Červenka
50. Radek Jindřich
25. 11. 11 20:15 P1 Co je? Fugas CF B 10. 1:2 (0:1)
Fugas byl v první půli lepší, ale neproměňoval své šance. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Fugas nakonec zvítězil. Procházka
Co je? Fugas CF B
Jozef Ščury – Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm vs Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
39. Jiří Štechmüller 51 Karel Krčil 12. Jan Stiborek
40. Jan Klozar
11. 11. 11 20:15 P1 Fugas CF B Bílá pohroma 9. 2:3 (0:0)
Vyrovnané utkání v prvním poločase. Ve druhém ovládli hru hráči Bílé pohromy, kteří šli do vedení 2:0. O to ovšem velmi rychle přišli. V závěru je vyslyšela štěstěna, když v posledních vteřinách zápasu strhli vítězství na svou stranu.
Fugas CF B Bílá pohroma
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Stiborek, Lukáš Svoboda vs Lukáš Augustýn – David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
45. Lukáš Svoboda
47. Lukáš Burian
33. Michal Tichý
43. David Janovský
60. Petr Paleček
4. 11. 11 20:15 P1 Beach attack 90210 Fugas CF B 8. 4:2 (0:1)
Utkání průměrné, v němž hosté o poločase vedli, ale domácí v druhé půli výsledek otočili. Trnka
Beach attack 90210 Fugas CF B
Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Mykhaylo Kurivchak, Vít Svoboda, Petr Žáček vs Martin Falta – Lukáš Burian, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Svoboda
32. Filip Exner
38. Štěpán Haifler
41., 41. Mykhaylo Kurivchak
25. Jan Stiborek
21. 10. 11 20:15 P1 Fugas CF B A.Č.A.B. FC 7. 3:0 (1:0)
I když individuální technickou vyspělostí A.Č.A.B. soupeře překonali, tak to nic nezměnilo na tom, že Fugas lépe střílel.
Fugas CF B A.Č.A.B. FC
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman vs Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Jiří Princ, Martin Sklenář, Petr Šveněk
28. Jan Stiborek
50. Lukáš Gemza
57. Lukáš Burian
14. 10. 11 19:30 HOSTI Sparta Pivaři AC Fugas CF B 6. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání bez větších faulů. Zápasu by slušela remíza. Pavel Vrtiška, Roman Sýkora
Sparta Pivaři AC Fugas CF B
David Škvor – Jan David, Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Josef Pelikán, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík vs Martin Falta – Lukáš Burian, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
22., 39. Lukáš Horár
54. Josef Pelikán
35 Daniel Kučera 33. Lukáš Zeman
45. Lukáš Gemza
7. 10. 11 20:15 P1 Fugas CF B Rosengart FC 5. 3:2 (1:1)
Utkání plné nepřesností gradovalo v závěru, kdy hosté vyrovnali, domácí ale nakonec dokázali zvítězit.
Fugas CF B Rosengart FC
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman vs Michal Petrov – Ervín Bělohoubek, Jiří Charousek, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda, Martin Winter
6. Zdeněk Drozd
51. Petr Gemza
59. Lukáš Zeman
11 Zdeněk Drozd 25. Adam Vošvrda
58. David Planka
23. 9. 11 20:15 P1 Práce AC Fugas CF B 4. 8:1 (4:1)
Super utkání, domácí zaslouženě vyhráli.
Práce AC Fugas CF B
Bohuslav Janda – Marek Baran, Petr Béňa, Martin Beneš, Lukáš Brodníček, Marek Jeřicha, Dominik Kadlec, Jan Matera, Jiří Růt, Jiří Šperl vs Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
7., 50., 55. Lukáš Brodníček
10. Petr Béňa
14. Marek Jeřicha
16. Dominik Kadlec
32., 36. Martin Beneš
20. Petr Gemza
16. 9. 11 20:15 P1 Fugas CF B Kanálpucers PL 3. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl excelentní výkon gólmana domácích. Hostům se o něm bude určitě zdát. Tomáš Mládek, Pavel Čihák
Fugas CF B Kanálpucers PL
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
21. OG
42. Jan Klozar
56. Aleš Nakládal 45. Vít Ryboň
9. 9. 11 18:15 BECH Šejk Peterka Fugas CF B 2. 3:2 (0:1)
Na 7.ligu nadprůměrné utkání. Domácí si výhru zasloužili. Jan Doležel, Libor Hruška