Ne 6.11.11 16:15 MIKU3 Pragochmel Blšany B Zde je místo ...   (HL8N)
Ne 6.11.11 17:30 MIKU3 Sanitka AS Diablo FC   (HL8N)

2. 12. 11 19:30 DEKAN Kanálpucers PL Co je? 11. 2:5 (1:4)
Zvítězilo bojovnější mužstvo hostů. Trnka
Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Martin Máša, Karel Šimek, Jan Třmínek, Petr Vorm
21. Karel Šimek
28. OG
39. Jan Hergesell
25. 11. 11 19:30 HOSTI Bílá pohroma Kanálpucers PL 10. 4:1 (2:0)
Domácí byli techničtější a i fyzicky zdatnější. Zcela zaslouženě vyhráli. Až na 1 žlutou kartu velice slušné utkání. Pavel Vrtiška, Martin Gabaj
Bílá pohroma Kanálpucers PL
Lukáš Augustýn – Lukáš Císař, David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
15., 20., 55. Jakub Tinta
45. Petr Paleček
35. Jan Čuřín 15. Michael Děd
11. 11. 11 19:30 HOSTI Kanálpucers PL Beach attack 90210 9. 1:5 (1:2)
Průměrný zápas bez větších faulů. Hosté vyhráli zcela zaslouženě, ikdyž první gól vstřelili domácí. Vladimír Černý, Pavel Vrtiška
Kanálpucers PL Beach attack 90210
Jiří Charvát – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Petr Grubner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Mykhaylo Kurivchak, Vít Svoboda, Lukáš Vincent, Petr Žáček
10. Aleš Nakládal 24., 44., 60. Štěpán Haifler
26. Filip Exner
59. Petr Grubner
4. 11. 11 20:45 MIKU2 A.Č.A.B. FC Kanálpucers PL 8. 3:3 (2:1)
Po celé utkání byli domácí lepším týmem i když zachraňoval pouze remízu. Hosté se mohli spolehnout na střelce Čuřína, který sice neoplývá fyzickou kondicí, ale velkou dynamikou. Lukáš Bejček, Kamil Zavřel
A.Č.A.B. FC Kanálpucers PL
Petr Jíša – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Martin Sklenář, Petr Šveněk vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
11., 23., 58. Martin Sklenář 13., 33., 44. Jan Čuřín
21. 10. 11 19:30 MIKU2 Kanálpucers PL Sparta Pivaři AC 7. 1:5 (0:2)
Od začátku Pivaři svého soupeře přehrávali, domácí držel zákroky Rubeš. Po snížení na 1:3 Kanálpucers hru otevřeli a 2x inkasovali. Martin Kubů, Zdravko Kalfinov
Kanálpucers PL Sparta Pivaři AC
Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs David Škvor – Jan David, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Lukáš Lexa, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
52. Martin Kotaška 9., 30., 58. Josef Pelikán
43. Lukáš Klinka
54. Daniel Kučera
14. 10. 11 18:15 HOSTI Rosengart FC Kanálpucers PL 6. 3:1 (2:0)
V první půli byli lepší domácí a po zásluze vedli. Ve druhé se hosté zlepšili, ale podařilo se jim pouze snížit. Jinak vše proběhlo v klidu. Pavel Vrtiška, Roman Sýkora
Rosengart FC Kanálpucers PL
David Planka – Ervín Bělohoubek, Lukáš Němec, Otta Pacholík, Michal Petrov, Milan Reljič, Adam Vošvrda vs Jiří Charvát – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň
13. Michal Petrov
26. Lukáš Němec
31. Milan Reljič
40. Vojtěch Kumšta
7. 10. 11 19:30 zzPODVI Kanálpucers PL Práce AC 5. 5:3 (1:1)
Velmi atraktivní utkání ve vysokém tempu.Práce AC měla sice více šancí než soupeř, ale jelikože je nedokázala proměnit tak na bodový zisk nedosáhla. Václav Jetel, Kyjak
Kanálpucers PL Práce AC
Jiří Charvát – Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs Bohuslav Janda – Marek Baran, Petr Béňa, Martin Beneš, Lukáš Brodníček, Marek Jeřicha, Tomáš Koubek, Richard Král, Jan Matera, Jiří Růt
9., 50. Vojtěch Kumšta
44., 49., 60. Michael Děd
30. Petr Béňa
35. Jiří Růt
56. Jan Matera
23. 9. 11 18:15 BECH Šejk Peterka Kanálpucers PL 4. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách, vyrovnáno v poslední minutě. Marek Špivák, Lukáš Procházka
Šejk Peterka Kanálpucers PL
Michal Srnec – Jaroslav Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Jan Tlášek, Michal Žůrek vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
2., 27. Lukáš Šalamoun
10. Karel Ejem
4., 38., 60. Jan Čuřín
16. 9. 11 20:15 P1 Fugas CF B Kanálpucers PL 3. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl excelentní výkon gólmana domácích. Hostům se o něm bude určitě zdát. Tomáš Mládek, Pavel Čihák
Fugas CF B Kanálpucers PL
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Lukáš Gemza, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
21. OG
42. Jan Klozar
56. Aleš Nakládal 45. Vít Ryboň
9. 9. 11 19:30 MIKU2 Kanálpucers PL Forejt FC 2. 3:1 (3:1)
Utkání se rozhodlo v prvním poločase, ve druhé půli už se nic nestalo, domácí už si své vedení jen kontrolovali. Václav Stříbrský, Daniel Vrzák
Kanálpucers PL Forejt FC
Jiří Charvát – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs Tomáš Haškovec – Milan Batista, Kajetán Bek, Pavel Hrubý, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Lubomír Ryšan, Martin Šrůta
9., 17., 25. Jan Čuřín 15. Jiří Košťál
2. 9. 11 17:45 TEMPO Černý koně TMK Kanálpucers PL 1. 5:6 (3:4)
Domácí doplatili na menší počet hráčů, když se ve druhé půli projevila fyzická převaha hostů. Petr Kubín, René Hönig