Ne 6.11.11 15:00 DEKAN Red Leads Květák   (HL7K)
Ne 6.11.11 16:15 DEKAN Bamboocha City Marná snaha   (HL7K)

2. 12. 11 19:30 DEKAN Kanálpucers PL Co je? 11. 2:5 (1:4)
Zvítězilo bojovnější mužstvo hostů. Trnka
Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Martin Máša, Karel Šimek, Jan Třmínek, Petr Vorm
21. Karel Šimek
28. OG
39. Jan Hergesell
25. 11. 11 20:15 P1 Co je? Fugas CF B 10. 1:2 (0:1)
Fugas byl v první půli lepší, ale neproměňoval své šance. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Fugas nakonec zvítězil. Procházka
Co je? Fugas CF B
Jozef Ščury – Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm vs Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
39. Jiří Štechmüller 51 Karel Krčil 12. Jan Stiborek
40. Jan Klozar
11. 11. 11 18:15 DEKAN Forejt FC Co je? 9. 3:3 (1:2)
Hosté působili fotbalovějším dojmem a čtyři minuty před koncem vedli o dvě branky. Domácí zabojovali a během dvou minut dokázali skórovat a stáhnout konečnou remízu.
Forejt FC Co je?
Milan Batista – Kajetán Bek, Petr Forejt, Tomáš Haškovec, Lubomír Ryšan, Martin Šrůta, Jakub Volf vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm
27. Petr Forejt
57. Tomáš Haškovec
58. Lubomír Ryšan
13. Karel Krčil
30. Petr Vorm
56. Karel Šimek
4. 11. 11 19:30 DEKAN Co je? Černý koně TMK 8. 2:5 (2:4)
Hosté byli jasně lepší, nebýt brankáře domácích, bylo by skóre vyšší. Tomáš Kováč, Jiří Vařeka
Co je? Černý koně TMK
Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm vs Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Pavel Frei, Tomáš Hanzlík, Radek Jindřich, Lukáš Krotil, Václav Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
50. Pavel Frei
21. 10. 11 18:15 DEKAN Co je? Šejk Peterka 7. 1:6 (1:2)
Zápas, ve kterém se hrál atraktivní fotbal s mnoha šancemi, zasloužená výhra hostů. Kyjak
Co je? Šejk Peterka
Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm vs David Chmelař – Karel Ejem, Petr Hach, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Jan Tlášek, Michal Urbančík, Michal Žůrek
29. Karel Šimek 4., 17. Michal Urbančík
34., 51. Michal Žůrek
55., 60. Lukáš Šalamoun
14. 10. 11 18:15 DEKAN Bílá pohroma Co je? 6. 0:3 (0:1)
Technicky i fyzicky byli lepší domácí, ale od zkušených hostů dostali lekci v produktivitě. Tomáš Nosek, Václav Pabst
Bílá pohroma Co je?
Lukáš Augustýn – David Janovský, Petr Paleček, Michal Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Martin Máša, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Jan Třmínek, Petr Vorm
9. Karel Šimek
43. Martin Máša
57. Jiří Štechmüller
7. 10. 11 20:45 DEKAN Co je? Beach attack 90210 5. 4:1 (3:1)
Na sedmou ligu parádní zápas. Hosté doplatili na slabého brankáře a zaslouženě prohráli. Leon Petrů, Jan Šrepl
Co je? Beach attack 90210
Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm vs Jan Janda – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Lubomír Svatoš, Lukáš Vincent, Petr Žáček
4. Jiří Štechmüller
10., 41. Petr Vorm
9. Petr Žáček
23. 9. 11 20:45 DEKAN A.Č.A.B. FC Co je? 4. 5:5 (3:2)
Domácí hráli pohledný a kombinační fotbal, ale ve druhé půli polevili a nechali hosty vyrovnat. Ti, kdyby se nevěnovali komentování skoro každého výroku sudích, ale soustředili se na hru, mohli vytěžit i víc než jen bod. Jiří Bouše ml., Jaroslav Veverka
A.Č.A.B. FC Co je?
Jiří Princ – Jiří Bůžek, Josef Černý, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Petr, Martin Sklenář vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Jaroslav Kašpárek, Karel Krčil, Karel Šimek, Ondřej Šmíd, Jiří Štechmüller, Petr Vorm