20. 11. 11 17:30 ZABEH Bobika FC Vozovna Hloubětín A 10. 4:2 (2:0)
Pěkný fotbal, kde vyhrálo mládí. Zbyněk Varga, Michal Prokop
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka vs Radek Stříbný – Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Štěpán Mrazík, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Antonín Růžička, Petr Shíbal, Karel Vacek
30., 60. David Plevka
34. Petr Shíbal
53. Antonín Růžička
6. 11. 11 20:00 MIKU3 Traktor Praha A Bobika FC 9. 5:2 (3:1)
Utkání hrané ve velkém tempu. Domácí měli v první půli několik tutovek, ze kterých se nakonec urodily tři krásné góly agilního Hoška a ty byly pro výsledek zápasu rozhodující. Tomáš Turna, Martin Carván
Traktor Praha A Bobika FC
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka
7., 23., 26., 53. Petr Hošek
47. Roman Švejstil
27. Petr Chytil
58. František Lehanka
30. 10. 11 20:00 MIKU2 Bobika FC Sanitka AS 8. 7:0 (3:0)
Techničtější FC Bobika dominovala celý zápas a zaslouženě vyhrála. Tomáš Příhonský, Ladislav Příhonský
Bobika FC Sanitka AS
Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka vs Otakar Lojkásek – Ondřej Beníšek, Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Lukáš Fil, Josef Pavlíček, Lukáš Slaboch, Patrik Válek
1., 47. Petr Chytil
6., 52. Christian Müller
23. Matěj Grödl
42. David Plevka
55. František Lehanka
47. Lukáš Fil
23. 10. 11 13:45 ZABEH Los Niňos M.B. Bobika FC 7. 0:5 (0:3)
Takového hráče jako je za hosty hrající Lehanka domácí neměli a proto zaslouženě vysoko prohráli.
Los Niňos M.B. Bobika FC
Kembe Chona – Robert Fojtů, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk vs Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka
2., 30. František Lehanka
25. Petr Chytil
40., 50. David Plevka
16. 10. 11 15:00 ZABEH Bobika FC Pragochmel Blšany B 6. 1:4 (1:1)
Bojovné utkání slušné úrovně. První půle měla vyrovnaný průběh i skóre. Druhá už patřila hostům, kteří třemi góly rozhodly o vítězi. Ondřej Balcar
Bobika FC Pragochmel Blšany B
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, František Lehanka, Christian Müller vs Jiří LipárLukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Tomáš Novák, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř
2. Petr Chytil 10., 42., 58. Lukáš Kalenda
40. Jan Křivka
9. 10. 11 12:30 zzZARUB Koza znezaneřáděná Bobika FC 5. 2:5 (1:2)
Do přestávky vyrovnané utkání, ve druhé půli hosté soupeře přestříleli. Miroslav Michálek, Lubomír Pompa
Koza znezaneřáděná Bobika FC
Robert Šenk – Jan Barták, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal vs Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka
11. Aleš Pleštil
51. Jan Kopal
13., 34. Petr Chytil
24. Jakub Chytil
35. Christian Müller
60. František Lehanka
2. 10. 11 15:00 DEKAN Bobika FC Diablo FC 4. 4:1 (2:1)
Na začátku zápasu byli hosté lepší, ale hloupá ruka obránce utkání otočila. Carlos A. Molina Tello, Ryszard J. Macidlowski
Bobika FC Diablo FC
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka vs Richard Cieśla – Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček
28. David Plevka
29., 39. Petr Chytil
38. Matěj Grödl
9. Jan Hrádek 20. Jan Punčochář
25. 9. 11 15:00 ZABEH Bobika FC Zde je místo ... 3. 3:2 (1:2)
Živé utkání se šancemi na obou strnách, vítězové si nakonec vítězství zasloužili, i když prohrávali 0:2. Za vítězstvím šli větší aktivitou a zápas otočili. Michal Vráblík, Václav Surynek
Bobika FC Zde je místo ...
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka vs Samuel Mokriš – Jiří Eckstein, Michael Krutina, Martin Kubiče, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
20., 56. František Lehanka
43. Matěj Grödl
6. Martin Kubiče
13. Jakub Mahler
18. 9. 11 15:00 P1 Beer Devils TJ Bobika FC 2. 1:3 (0:1)
Utkání odpovídalo svou úrovní 8.lize. Hráno v duchu fair play. Až do 50.minuty byl zápas vyrovnaný, pak hosté dvěma góly rozhodli o své výhře. Matěj Holeček, Michal Vojáček
Beer Devils TJ Bobika FC
Filip Vránek – Ondřej Křišťan, Vítězslav Kubásek, Michal Maňák, Michal Petřík, Jan Sojka, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Tomáš Zítka vs Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, Christian Müller, David Plevka
38. Ondřej Křišťan 28. Christian Müller
50. David Plevka
54. Petr Chytil
11. 9. 11 14:45 BECH Bobika FC ZAK Praha 1. 1:6 (0:0)
Vyhrál tým s početnější lavičkou, když domácím došly v druhé půli síly. Michal Prokop, Radek Prokop
Bobika FC ZAK Praha
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Václav Medřický, Jaroslav Polák, Petr Šimek, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal ml.