Po 19.9.11 18:00 zzSTRE Ya Basta! A Kerata Chíjos   (HL7B)
Po 19.9.11 19:15 zzSTRE Pekárny United FC Kvantanámo   (HL7B)
Po 19.9.11 20:30 zzSTRE Strakonická 2007 1.FC Filipi SK   (HL7B)
Po 3.10.11 17:00 HANSP Tuscarora 03 Zelení študáci   (HL8A)
Po 3.10.11 18:15 HANSP Flamengo CR VET FC Střešovice   (VL3A)
Po 3.10.11 19:30 HANSP Pekárny United FC Libčice FC   (HL7B)

4. 12. 11 13:45 BECH Sanitka AS Pragochmel Blšany B 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Sanitka AS Pragochmel Blšany B
vs Jiří Lipár – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Tomáš Novák, Tomáš Stacho, Jiří Vojíř
20. 11. 11 15:00 ZABEH Pragochmel Blšany B Los Niňos M.B. 10. 2:3 (1:3)
Dobrý výkon obou týmů. Hosté vyhráli jedině díky svému brankáři. Zbyněk Varga, Michal Prokop
Pragochmel Blšany B Los Niňos M.B.
Jiří Lipár – Lukáš Kalenda, Ladislav Korbel, Jan Křivka, Jan Ležák, Aleš Martínek, Tomáš Novák, Richard Spazier, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř vs David Cichra – Kembe Chona, Robert Fojtů, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, Radim Staněk
7., 57. Lukáš Kalenda 3., 30. Robert Fojtů
5. Ondřej Gothard
6. 11. 11 16:15 MIKU3 Pragochmel Blšany B Zde je místo ... 9. 12:2 (7:1)
Utkání, ve kterém se všechno dění odehrávalo na polovině a především okolo vápna týmu hostí. Po zásluze vyhráli lepší domácí.
Pragochmel Blšany B Zde je místo ...
Jiří Lipár – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Aleš Martínek, Tomáš Novák, Petr Pivoda, Tomáš Stacho vs Matěj Veselský – Jiří Eckstein, Michael Krutina, Ondřej Kubíček, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Martin Staněk, Jan Strnad
4., 33. Ondřej Kubíček
30. 10. 11 17:30 TEMPO Koza znezaneřáděná Pragochmel Blšany B 8. 2:4 (2:2)
V domácím dresu po hřišti doslova létal Papoušek a dlouho se zdálo, že právě tento hráč bude činit rozdíl mezi oběma týmy. Jenže hosté nečekaně na přelomu poločasu otočili výsledek a domácí se už do hry naplno nedostali. Zdálo se, jako by jim došla šťáva. Výhra hostů byla velice šťastná, kdyby totiž domácí byli v první půli přesnější v koncovce, nemohli prohrát. Procházka
Koza znezaneřáděná Pragochmel Blšany B
Jan Kopal – Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs Jiří Lipár – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Petr Pivoda, Marek Plachý, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř
20. Jan Papoušek
24. Miroslav Cölba
17., 31. Lukáš Kalenda
28. Jan Křivka
47. Jiří Vojíř
23. 10. 11 15:00 MIKU3 Pragochmel Blšany B Diablo FC 7. 5:6 (4:3)
Utkání bylo klidné, bez zbytečných faulů. Padlo hodně gólů, takže divák se jistě bavil. Jakub Toušek, Matyáš Neuwirth
Pragochmel Blšany B Diablo FC
Lukáš Andras – Lukáš Kalenda, Ladislav Korbel, Jan Křivka, Tomáš Novák, Petr Pivoda, Tomáš Svoboda vs Daniel Šedivý – Robert Alferi, Richard Cieśla, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Michal Souček
11., 22. Tomáš Novák
12., 29., 35. Lukáš Kalenda
15., 36. Pavel Koníček
24., 49. Šimon Matěka
26., 34. OG
16. 10. 11 15:00 ZABEH Bobika FC Pragochmel Blšany B 6. 1:4 (1:1)
Bojovné utkání slušné úrovně. První půle měla vyrovnaný průběh i skóre. Druhá už patřila hostům, kteří třemi góly rozhodly o vítězi. Ondřej Balcar
Bobika FC Pragochmel Blšany B
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, František Lehanka, Christian Müller vs Jiří LipárLukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Tomáš Novák, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř
2. Petr Chytil 10., 42., 58. Lukáš Kalenda
40. Jan Křivka
9. 10. 11 15:00 P1 Pragochmel Blšany B Beer Devils TJ 5. 9:3 (4:3)
Velmi atraktivní zápas, bylo vidět mnoho krásných gólů. Domácí rozhodli o své vysoké výhře až na konci utkání. Pavel Hořeňovský, Marek Holub
Pragochmel Blšany B Beer Devils TJ
Lukáš Andras – Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Tomáš Novák, Petr Pivoda, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř vs Jan Sojka – Ondřej Křišťan, Vítězslav Kubásek, Michal Petřík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
5., 7., 29., 35., 45., 54. Lukáš Kalenda
28., 59. Tomáš Novák
50. Jiří Vojíř
6. Ondřej Křišťan
9. Jiří Tichý
21. Vítězslav Kubásek
2. 10. 11 17:30 ZABEH ZAK Praha Pragochmel Blšany B 4. 8:8 (5:4)
Krásný útočný fotbal. Naprosto zasloužená remíza. Na jedné straně zkušenost, na druhé mládí. Karel Rába, Petr Tomášek
ZAK Praha Pragochmel Blšany B
Michal Kluiber – Jiří Kašpar, Jan Králíček, Milan Krejčí, Václav Medřický, Pravoslav Šikola, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Jiří Lipár – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Tomáš Novák, Petr Pivoda, Tomáš Stacho, Tomáš Svoboda