So 22.10.11 10:00 HOSTI Sedmikráskov Čimice Samson Žižkov 1.FC   (HL8J)
So 22.10.11 11:15 HOSTI Profesoři Torpedo Cannabis   (HL7G)

4. 12. 11 13:45 DABLI Vozovna Hloubětín A Diablo FC 11. 4:1 (2:0)
Vyhrál lepší tým. Petr Kalina, Miloš Parkan
Radek Stříbný – Martin Adamus, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Štěpán Mrazík, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Milan Pozníček, David Rýgl, Petr Shíbal, Stanislav Urban, Karel Vacek vs Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Červenka, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček, Tomáš Unger
44. Josef Plaček
58. Karel Vacek
46. Jan Punčochář 50. Jan Punčochář
20. 11. 11 18:45 P2 Diablo FC Traktor Praha A 10. 0:4 (0:1)
Zejména v prvním poločase byli domácí lepším týmem, ale hosté z ojedinělé akce skórovali. Ve druhé půli domácí sice tlačili, ale bez výsledku a tak hosté v rozpětí pěti minut soupeře třemi šťastnými brankami naprosto paralyzovali. Velmi šťastná výhra hostů.
Diablo FC Traktor Praha A
Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Červenka, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček, Zdeněk Vinař vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
23., 48. Tomáš Ridzák
45. Petr Hošek
50. Marek Seidel
6. 11. 11 17:30 MIKU3 Sanitka AS Diablo FC 9. 1:0 (1:0)
Ve velmi vyrovnaném utkání vyhrálo šťastnější mužstvo, kterému k vítězství a zisku dvou bodů stačil jediný gól.
Sanitka AS Diablo FC
Josef Pavlíček – Ondřej Beníšek, Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Lukáš Fil, Otakar Lojkásek, David Slaboch, Patrik Válek vs Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Červenka, Pavel Koníček, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Zdeněk Vinař
17. Ondřej Beníšek
30. 10. 11 11:15 P2 Diablo FC Los Niňos M.B. 8. 10:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost pro domácí.
Diablo FC Los Niňos M.B.
Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček, Tomáš Unger vs Kembe Chona – František Čáha, David Cichra, Robert Fojtů, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Tomáš Nushart, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk
14., 42., 50., 55., 59. Michal Souček
26. Šimon Matěka
40., 49. Tomáš Unger
47., 53. Pavel Koníček
15. Ondřej Gothard
23. 10. 11 15:00 MIKU3 Pragochmel Blšany B Diablo FC 7. 5:6 (4:3)
Utkání bylo klidné, bez zbytečných faulů. Padlo hodně gólů, takže divák se jistě bavil. Jakub Toušek, Matyáš Neuwirth
Pragochmel Blšany B Diablo FC
Lukáš Andras – Lukáš Kalenda, Ladislav Korbel, Jan Křivka, Tomáš Novák, Petr Pivoda, Tomáš Svoboda vs Daniel Šedivý – Robert Alferi, Richard Cieśla, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Michal Souček
11., 22. Tomáš Novák
12., 29., 35. Lukáš Kalenda
15., 36. Pavel Koníček
24., 49. Šimon Matěka
26., 34. OG
16. 10. 11 13:45 zzZARUB Diablo FC Koza znezaneřáděná 6. 3:1 (1:0)
Utkání nevelké kvality. Marian Lukeš, Stanislav Kopinec
Diablo FC Koza znezaneřáděná
Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček, Zdeněk Vinař vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Martin Matějka, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
5. Michal Souček
43., 56. Pavel Koníček
32. Jan Papoušek
9. 10. 11 12:30 STOD Diablo FC Zde je místo ... 5. 4:2 (4:1)
Hosté vlétli do utkání se dvěma pětkami hráčů a mohutným povzbuzováním. Domácí oproti tomu hráli bez střídání a spíše se celý zápas bránili. I přesto však zvítězili o dva góly.
Diablo FC Zde je místo ...
Richard Cieśla – Jan Červenka, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Michal Souček vs Martin Staněk – Jiří Eckstein, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Samuel Mokriš, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
2., 10. Michal Souček
15. Šimon Matěka
25. Pavel Koníček
8., 45. Jakub Mahler
2. 10. 11 15:00 DEKAN Bobika FC Diablo FC 4. 4:1 (2:1)
Na začátku zápasu byli hosté lepší, ale hloupá ruka obránce utkání otočila. Carlos A. Molina Tello, Ryszard J. Macidlowski
Bobika FC Diablo FC
Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka vs Richard Cieśla – Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček
28. David Plevka
29., 39. Petr Chytil
38. Matěj Grödl
9. Jan Hrádek 20. Jan Punčochář
25. 9. 11 15:00 P1 Diablo FC Beer Devils TJ 3. 2:3 (0:2)
Podprůměrný zápas bez fotbalovosti. Václav Křikava, Kamil Srb
Diablo FC Beer Devils TJ
Daniel Šedivý – Robert Alferi, Jan Červenka, Richard Cieśla, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Jan Punčochář, Michal Souček vs Jan Sojka – Martin Hruška, Ondřej Křišťan, Vítězslav Kubásek, Michal Petřík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
45., 59. Jan Punčochář 20. Tomáš Zítka
21., 57. Jiří Tichý
18. 9. 11 20:00 DEKAN ZAK Praha Diablo FC 2. 0:2 (0:1)
Utkání se hrálo za hustého deště a chladného počasí, úroveň hry byla spíše průměrná, pohledné akce k vidění příliš nebyly. Nicméně po jedné z nich se hosté ujali vedení, které dokázali po přestávce ještě navýšit. Daniel Ochman, Kryštof Kratochvíl
ZAK Praha Diablo FC
Jan Zavázal ml. – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Václav Medřický, Jaroslav Polák, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jan Zavázal, Matěj Zavázal vs Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček
23. Richard Cieśla
43. Jan Hrádek
4. 9. 11 13:45 P2 Diablo FC Youngsters FC 1. 0:16 (0:5)
V první půli jednoznačná záležitost hostů, jimž domácí nedokázali nijak vzdorovat. Ve druhé půli již rezignovali a často jen pobaveně akce soupeře sledovali. Většímu rozdílu ve skóre zabránila zbrklost při zakončení hostujících hráčů. Domácím jde ke cti, že i za takového stavu dohráli bez zákeřností a v duchu fair play. Jan Šmejkal, Aleš Brichta