Út 11.10.11 17:45 ZABEH Pozdní sběr II Praga Calcio CC   (HL6C)
Út 11.10.11 19:00 ZABEH Orange Predators B Alténa ST   (HL7B)
Út 11.10.11 20:15 ZABEH TJ Bohemia Chips 1980 Marami 1.FC   (HL7E)
Po 24.10.11 17:00 HANSP Zelení študáci Bullets FC   (HL8A)
Po 24.10.11 18:15 HANSP Slepí koně VET Šajtle s.r.o. VET   (VL4B)
Po 24.10.11 19:30 HANSP Libčice FC England United FC   (HL7B)

4. 12. 11 13:45 MIKU1 Traktor Praha A Koza znezaneřáděná 11. 5:1 (3:0)
Utkání proběhlo v rychlém tempu a bez zákeřných faulů. Pohledný fotbal. Jan Sus, Jan Kořínek
Traktor Praha A Koza znezaneřáděná
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Luboš Svátek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
15., 23. Petr Hošek
21. Roman Švejstil
32., 45. Marek Seidel
35. Aleš Jindřich
20. 11. 11 18:45 P2 Diablo FC Traktor Praha A 10. 0:4 (0:1)
Zejména v prvním poločase byli domácí lepším týmem, ale hosté z ojedinělé akce skórovali. Ve druhé půli domácí sice tlačili, ale bez výsledku a tak hosté v rozpětí pěti minut soupeře třemi šťastnými brankami naprosto paralyzovali. Velmi šťastná výhra hostů.
Diablo FC Traktor Praha A
Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Červenka, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček, Zdeněk Vinař vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
23., 48. Tomáš Ridzák
45. Petr Hošek
50. Marek Seidel
6. 11. 11 20:00 MIKU3 Traktor Praha A Bobika FC 9. 5:2 (3:1)
Utkání hrané ve velkém tempu. Domácí měli v první půli několik tutovek, ze kterých se nakonec urodily tři krásné góly agilního Hoška a ty byly pro výsledek zápasu rozhodující. Tomáš Turna, Martin Carván
Traktor Praha A Bobika FC
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka
7., 23., 26., 53. Petr Hošek
47. Roman Švejstil
27. Petr Chytil
58. František Lehanka
30. 10. 11 15:00 P1 Beer Devils TJ Traktor Praha A 8. 1:1 (1:1)
Utkání, jež nabídlo více nepřesností, než pohledných fotbalových momentů, skončilo nakonec spravedlivou dělbou bodů. Voldán
Beer Devils TJ Traktor Praha A
Ondřej Křišťan – Martin Hruška, Vítězslav Kubásek, Michal Maňák, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
16. Michal Maňák 25. Petr Hošek
23. 10. 11 16:15 MIKU3 Traktor Praha A ZAK Praha 7. 3:0 (1:0)
Klidný zápas. Domácí měli více ze hry a zaslouženě vyhráli. Vojtěch Toušek, Matyáš Neuwirth
Traktor Praha A ZAK Praha
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Milan Krejčí – Václav Medřický, Jaroslav Polák, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
19., 53., 59. Petr Hošek
16. 10. 11 17:30 MIKU3 Youngsters FC Traktor Praha A 6. 8:1 (2:1)
Delegovaný rozhodčí se k utkání nedostavil.
Youngsters FC Traktor Praha A
Miloslav Pavelka – Martin Hubálek, Daniel Hudec, Dominik Letko, František Liška, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Stehno vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský
13., 32., 41. Jakub Maršoun
24. Daniel Hudec
43., 49. Miloslav Pavelka
51. Martin Hubálek
57. Jakub Stehno
6. Vojtěch Bulíček
9. 10. 11 18:45 MIKU1 Traktor Praha A Vozovna Hloubětín A 5. 4:1 (3:1)
Domácí byli po celý zápas lepší a proto je výsledek zasloužený. Dokonce mohl být i vyšší, ale hostující brankář svůj tým několikrát podržel. Karel Pavlíček
Traktor Praha A Vozovna Hloubětín A
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Vratislav Feigel – Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Štěpán Mrazík, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Milan Pozníček, Antonín Růžička, Karel Vacek
3. Tomáš Ridzák
14., 55. Petr Hošek
23. Ondřej Ertl
3. Josef Plaček
2. 10. 11 12:30 HANSP Zde je místo ... Traktor Praha A 4. 0:1 (0:1)
Oba týmy se velice snažily, běhaly, bojovaly, ale gól se podařilo vstřelit pouze týmu hostů.
Zde je místo ... Traktor Praha A
Matouš Novosad – Jiří Eckstein, Martin Kubiče, Jakub Mahler, Ondřej Pešice, Martin Staněk, Jan Strnad vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
24. Petr Hošek
25. 9. 11 15:00 ZAK Sanitka AS Traktor Praha A 3. 0:7 (0:5)
Jednoznačné utkání, hosté byli k nezastavení. David Kašpar, Antonín Novotný
Sanitka AS Traktor Praha A
Michal Strakatý – Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Otakar Lojkásek, Josef Pavlíček, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Patrik Válek, Martin Žourek vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský
7., 22. Petr Hošek
13. Vojtěch Bulíček
20. Petr Táborský
26. Tomáš Ridzák
32. OG
40. Marek Seidel
18. 9. 11 13:45 P3 Traktor Praha A Los Niňos M.B. 2. 2:0 (2:0)
Bojovné utkání s plným nasazením. Domácí vyhráli zaslouženě.
Traktor Praha A Los Niňos M.B.
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs David Cichra – Kembe Chona, Ondřej Gothard, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk
24., 30. Petr Hošek
4. 9. 11 16:15 HANSP Pragochmel Blšany B Traktor Praha A 1. 5:9 (4:2)
Navzdory horku se hrál poměrně rychlý a pěkný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. V závěru měli více sil hosté a v poslední čtvrthodině otočili vývoj zápasu. Jan Plachý, Tomáš Somr
Pragochmel Blšany B Traktor Praha A
Jiří Lipár – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Tomáš Novák, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř vs Marek Seidel – Jan Bulíček, Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Roman Švejstil, Petr Táborský