St 14.9.11 17:45 ZABEH Bohdalec PC Dynamo R.U.M. A   (HL7A)
St 14.9.11 19:00 ZABEH Alténa ST Ya Basta! A   (HL7B)
St 14.9.11 20:15 ZABEH Filipi SK Pekárny United FC   (HL7B)
Po 28.11.11 17:45 STER2 Pigs FC Pivojs s.r.o.1.FC   (HL7A)
Po 28.11.11 19:00 STER2 Kojots United STS Chvojkovice - Brod   (HL5B)
Po 28.11.11 20:15 STER2 Pekárny United FC England United FC   (HL7B)

4. 12. 11 13:45 MIKU1 Traktor Praha A Koza znezaneřáděná 11. 5:1 (3:0)
Utkání proběhlo v rychlém tempu a bez zákeřných faulů. Pohledný fotbal. Jan Sus, Jan Kořínek
Traktor Praha A Koza znezaneřáděná
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Luboš Svátek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
15., 23. Petr Hošek
21. Roman Švejstil
32., 45. Marek Seidel
35. Aleš Jindřich
20. 11. 11 12:30 zzZARUB Koza znezaneřáděná Sanitka AS 10. 7:0 (3:0)
Naprosto jednoznačná partie.
Koza znezaneřáděná Sanitka AS
Kryštof Kobeda – Jan Barták, Jan Kopal, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs Michal Strakatý – Ondřej Beníšek, Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Otakar Lojkásek, Josef Pavlíček, David Slaboch, Patrik Válek, Martin Žourek
13., 16., 58. Jan Papoušek
26. Robert Šenk
43., 47. Pavel Sehnal
45. OG
6. 11. 11 20:00 zzNOVOB Los Niňos M.B. Koza znezaneřáděná 9. 1:6 (1:2)
Hrozné utkání plné nepřesností rozhodla větší 'kvalita' na straně hostů. David Dorničák, Martin Fejlek
Los Niňos M.B. Koza znezaneřáděná
David Cichra – Robert Fojtů, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk vs Luboš Svátek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Robert Šenk
21. Radim Staněk 2., 32., 56. Aleš Pleštil
20. Aleš Jindřich
42. Jan Barták
60. Jan Kopal
30. 10. 11 17:30 TEMPO Koza znezaneřáděná Pragochmel Blšany B 8. 2:4 (2:2)
V domácím dresu po hřišti doslova létal Papoušek a dlouho se zdálo, že právě tento hráč bude činit rozdíl mezi oběma týmy. Jenže hosté nečekaně na přelomu poločasu otočili výsledek a domácí se už do hry naplno nedostali. Zdálo se, jako by jim došla šťáva. Výhra hostů byla velice šťastná, kdyby totiž domácí byli v první půli přesnější v koncovce, nemohli prohrát. Procházka
Koza znezaneřáděná Pragochmel Blšany B
Jan Kopal – Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs Jiří Lipár – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jan Ležák, Petr Pivoda, Marek Plachý, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř
20. Jan Papoušek
24. Miroslav Cölba
17., 31. Lukáš Kalenda
28. Jan Křivka
47. Jiří Vojíř
23. 10. 11 12:30 zzZARUB Koza znezaneřáděná Zde je místo ... 7. 3:2 (3:0)
Technická snaha hostů k vyrovnání nevedla. Jaroslav Kapek, Šimon Kasl
Koza znezaneřáděná Zde je místo ...
Luboš Svátek – Miroslav Cölba, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Robert Šenk vs Samuel Mokriš – Jiří Eckstein, Michael Krutina, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Martin Staněk, Jan Strnad
14. Aleš Jindřich
18. Jan Kopal
28. Miroslav Cölba
33., 54. Ondřej Kubíček
16. 10. 11 13:45 zzZARUB Diablo FC Koza znezaneřáděná 6. 3:1 (1:0)
Utkání nevelké kvality. Marian Lukeš, Stanislav Kopinec
Diablo FC Koza znezaneřáděná
Richard Cieśla – Robert Alferi, Jan Hrádek, Pavel Koníček, Šimon Matěka, Zbyněk Pišťák, Jan Punčochář, Daniel Šedivý, Michal Souček, Zdeněk Vinař vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Martin Matějka, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
5. Michal Souček
43., 56. Pavel Koníček
32. Jan Papoušek
9. 10. 11 12:30 zzZARUB Koza znezaneřáděná Bobika FC 5. 2:5 (1:2)
Do přestávky vyrovnané utkání, ve druhé půli hosté soupeře přestříleli. Miroslav Michálek, Lubomír Pompa
Koza znezaneřáděná Bobika FC
Robert Šenk – Jan Barták, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal vs Patrik Janda – Jakub Chytil, Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka
11. Aleš Pleštil
51. Jan Kopal
13., 34. Petr Chytil
24. Jakub Chytil
35. Christian Müller
60. František Lehanka
2. 10. 11 15:00 P2 Beer Devils TJ Koza znezaneřáděná 4. 4:2 (2:2)
Soupeři předváděli útočný a kvalitní fotbal, nakonec vyhráli zkušenější Beer devils. Martin Vosecký, Tomáš Najman
Beer Devils TJ Koza znezaneřáděná
Michal Maňák – Ondřej Křišťan, Vítězslav Kubásek, Jiří Lux, Michal Petřík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Luboš Svátek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Sehnal, Robert Šenk
24., 59. Ondřej Křišťan
30. Jiří Tichý
45. Vítězslav Kubásek
11. Jan Barták
28. Aleš Jindřich
25. 9. 11 13:45 zzZARUB Koza znezaneřáděná ZAK Praha 3. 2:4 (2:4)
Pěkný zápas s humornými prvky. Stanislav Krejčí, Michal Papež
Koza znezaneřáděná ZAK Praha
Luboš Svátek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Robert Šenk vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Václav Medřický, Jaroslav Polák, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal
13. Jan Barták
19. Jan Papoušek
9. Jan Králíček
21. Jaroslav Polák
28. Václav Medřický
30. Martin Vodička
18. 9. 11 16:15 P3 Youngsters FC Koza znezaneřáděná 2. 6:0 (2:0)
Jasně lepší domácí si s hosty dělali v podstatě co chtěli a po zásluze tak zvítězili. Martin Endršt, Tomáš Kalina