Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 28.6.11 | 20:45 | zzNOVOB | Super Naděje A Felix club super | 11. | 2:6 |
Út 28.6.11 | 20:45 | BECH | Suprtechno Wyllitým SUP | 11. | 7:1 |
Út 28.6.11 | 20:45 | DEKAN | Tycho de Brahe SUP Čechie 12° SUP | 11. | 3:3 |
Út 28.6.11 | 20:45 | ARIT | Žvahov Benda 1964 OFC SUP | 11. | 1:4 |
Út 28.6.11 | 20:30 | ZAK | PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP | 11. | 6:0 k. |
Út 14.6.11 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Tycho de Brahe SUP | 10. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Super Naděje A | 10 | 9 | 0 | 1 | 43:15 | 18 |
2. | Suprtechno | 10 | 7 | 1 | 2 | 41:15 | 15 |
3. | Žvahov | 10 | 7 | 0 | 3 | 28:18 | 14 |
4. | PFC Kodymka SUP A | 10 | 6 | 1 | 3 | 28:12 | 13 |
5. | Benda 1964 OFC SUP | 10 | 6 | 1 | 3 | 32:23 | 13 |
6. | Čechie 12° SUP | 10 | 4 | 4 | 2 | 27:13 | 12 |
7. | Tycho de Brahe SUP | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:22 | 9 |
8. | Felix club super | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:24 | 8 |
9. | Sokol Vysočany SUP | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:42 | 3 |
10. | Wyllitým SUP | 10 | 1 | 0 | 9 | 8:47 | 2 |
11. | Super Naděje B | 10 | 1 | 1 | 8 | 13:33 | -3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 28.3.11 | 20:15 | METE1 | Wyllitým SUP |
Po 4.4.11 | 18:15, 19:30 | zzPODVI | Tycho de Brahe SUP |
Út 5.4.11 | 19:00 | METE1 | Wyllitým SUP |
St 6.4.11 | 17:45, 19:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP |
St 6.4.11 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Suprtechno |
St 13.4.11 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Suprtechno |
St 13.4.11 | 19:15 | METE1 | Wyllitým SUP |
Ne 17.4.11 | 13:45, 15:00 | ZAK | PFC Kodymka SUP A |
Po 18.4.11 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP |
Po 18.4.11 | 18:15, 19:30 | zzPODVI | Tycho de Brahe SUP |
Po 18.4.11 | 20:15 | METE1 | Wyllitým SUP |
Pá 22.4.11 | 18:00, 19:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Syrovátka | Super Naděje A | 11 |
2. | Zdeněk Polanský | Jawa-Suprtechno A | 10 |
3. | Milan Musil | Felix club super | 10 |
4. | Jan Sajfrt | Suprtechno | 10 |
5. | Petr Vaňous | Benda 1964 OFC SUP | 9 |
6. | Jiří Patka | Tycho de Brahe SUP | 8 |
7. | Ivo Štric | Super Naděje A | 8 |
8. | Luboš Petr | Jawa-Suprtechno A | 8 |
9. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 8 |
10. | Miroslav Soucha | Jawa-Suprtechno A | 7 |
11. | Radek Adamec | PFC Kodymka SUP B | 7 |
12. | Jaroslav Chlumský | Žvahov | 7 |
13. | Richard Urban | Sokol Vysočany SUP | 6 |
14. | Jiří Odvody | Čechie 12° SUP | 6 |
15. | Miroslav Duchek | Super Naděje A | 6 |
16. | Miroslav Volák | Tycho de Brahe SUP | 6 |
17. | Josef Glaser | Žvahov | 6 |
18. | Emil Vitásek | Žvahov | 6 |
19. | Milan Sivák | Wyllitým SUP | 5 |
20. | Josef Lukáš | Benda 1964 OFC SUP | 4 |