Ne 12.6.11 11:15 zzANG Protector 1320 FC Angmar A   (HL6J)
Ne 12.6.11 12:30 zzANG Bohnice United Sedmikráskov Čimice   (HL8R)
St 29.6.11 19:30 DEKAN Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM   (VL4B)
St 29.6.11 20:45 DEKAN Vršáci VET Demínka VET   (VL3A)

13. 6. 11 18:15 MIKU1 Felix club super Super Naděje B 10. 0:0 (0:0)
Slušně hrané utkání s minimem šancí v poklidu dospělo k bezgólové remíze. Janďourek
Felix club super Super Naděje B
Jan Říha – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Karel Konečný, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka vs Pavel Babický – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Roman Svoboda, Petr Zienert
7. 6. 11 17:00 DEKAN Super Naděje B Wyllitým SUP 9. 3:1 (1:1)
Orion rozhodl o svém vítězství v druhé půli. Hosté měli mnoho šanci vyrovnat ale stejně jako domácí své šance zahazovali. Pavel Borský, Vítězslav Stejskal
Super Naděje B Wyllitým SUP
Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, Miroslav Fiedler, František Kuželka, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý, Zbyněk Toman, Vladimír Zika
19. Vojtěch Engelmann
44. Vladimír Panýrek
48. Roman Svoboda
25. Milan Sivák
31. 5. 11 20:15 P2 Čechie 12° SUP Super Naděje B 8. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které zlomil v 57.minutě gólem bojovný Slaměník. Stanislav Bezděka, Lukáš Benda
Čechie 12° SUP Super Naděje B
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, František Novotný, Jiří Odvody, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jaroslav Tichý – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert
47., 57. Richard Slaměník 24. Vladislav Červený
17. 5. 11 18:15 HOSTI Super Naděje B Benda 1964 OFC SUP 7. 1:4 (0:2)
Zápas v režii hostů, kteří si s přehledem šli za výhrou.
Super Naděje B Benda 1964 OFC SUP
Jaroslav Dudek – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Vladimír Panýrek, Oldřich Weber, Petr Zienert vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Stanislav Pata, Michal Slabej, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
52. Vladimír Panýrek 4. Jiří Kosina
26., 47. Petr Vaňous
57. Václav Zeman
10. 5. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Super Naděje B 6. 1:0 (1:0)
Férově hraný zápas, který rozhodla větší aktivita domácích. Jakub Čečák, Lukáš Doležal
Sokol Vysočany SUP Super Naděje B
Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Richard Urban vs Jaroslav Dudek – Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Karel Volf, Oldřich Weber, Petr Zienert
10. Richard Urban
2. 5. 11 18:00 ZAK Super Naděje B PFC Kodymka SUP A 5. 2:6 (2:2)
Tento duel rozhodla možnost střídat. Domácí se museli šetřit a tudíž tolik neběhali a to bylo znát. O všem rozhodla především druhá půle, neboť po první to bylo 2:2. Čtyři branky hostů po přestávce již byly nad síly domácích. Petr Jambor
Super Naděje B PFC Kodymka SUP A
Arnošt Böhm – Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Oldřich Weber vs Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Václav Novotný, František Sojka
55. Václav Novotný
19. 4. 11 17:00 DEKAN Žvahov Super Naděje B 4. 3:2 (2:2)
Zápas byl spíše o hádání než o kloudném fotbalu. Jiří Řádek, Milan Énok
Žvahov Super Naděje B
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Arnošt Böhm – Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Oldřich Weber
12. Jaroslav Chlumský
18. Ivan Virág
57. Emil Vitásek
2. Vladimír Panýrek
21. Vojtěch Engelmann
12. 4. 11 18:15 zzPODVI Super Naděje B Tycho de Brahe SUP 3. 2:3 (0:3)
První poločas jasně v režii hostí. Pak ale přišlo uspokojení a skóre se rázem blížilo k vyrovnání. Čas byl však proti a proto zvítězili hosté.
Super Naděje B Tycho de Brahe SUP
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Karel Volf, Oldřich Weber vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Václav Mužík, Jiří Patka, Roman Rohlík, Miroslav Volák, Pavel Živný
40. Vladislav Červený
59. Petr Kloubek
3., 20., 27. Jiří Patka
4. 4. 11 18:30 HRAB1 Suprtechno Super Naděje B 2. 5:1 (3:1)
Rozhodčí komentář neuvedli. Michal Ševčík, Roman Charvát
Suprtechno Super Naděje B
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jan Sajfrt, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Petr Zienert
2. Jan Sajfrt
9. Luboš Petr
21. Jiří Šipoš
37. Zdeněk Polanský
59. Miroslav Soucha
7. Viktor Novák
29. 3. 11 19:45 SCBEC Super Naděje B Super Naděje A 1. 1:8 (1:4)
Hosté se prvních patnáct minut na hřišti po zimní pauze rozehrávali, ale pak předvedli fotbalový kolotoč a soupeře deklasovali.