Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, František Koďousek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jan Formánek – Tomáš Konya, Oleh Lazaryev, Michal Nešetřil, David Šturma, Petr Švanda
17., 51. Petr Švanda
23., 26. Tomáš Konya
46. OG
9. 6. 14 19:15 STER1 Nikdo nikde Demoliční četa 10. 3:1 (3:0)
Nikdo nikde si své vítězství vystříleli třemi góly v první půli. Ve druhém poločase již střelných prach vyschnul, a tak iniciativu převzala Demoliční četa. Bohužel se trefili až tři minuty před koncem zápasu, a to na byť jen bod nestačilo. Jambor
Nikdo nikde Demoliční četa
Martin Novák – Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Lukáš Richtrmoc, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
12. Vojtěch Lukáš
17. Petr Kafka
21. Lukáš Smetana
57. Jan Kryštof
2. 6. 14 19:30 KBELY Demoliční četa Kbelské vosy A 9. 5:7 (2:5)
Vosy celé utkání vedli a Četu nenechali udělat z utkání drama. Smetana, Mlynařík
Demoliční četa Kbelské vosy A
Zdeněk Trajer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Vojtěch Češka, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Jaroslav Souček
25., 43. Daniel Kocourek
28. 5. 14 20:30 ZAK Santovi Sobi Demoliční četa 8. 5:3 (2:3)
Utkání dobré úrovně, hráči týmu Demoliční četa v poločase vedli, soupeř však vývoj zápasu otočil. Trnka
Santovi Sobi Demoliční četa
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec vs Tomáš VenclJaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička
2. OG
19., 51. Martin Sekáč
43., 57. Tomáš Švec
10., 20. Jaroslav Dobrý
27. Jan Kryštof
19. 5. 14 19:00 P3 Demoliční četa R.I.P. A 7. 2:4 (0:4)
Hosté v 1.pol. 5x vystřelili na bránu a dali 4 góly. Přes velkou snahu se podařilo Četě už jen snížit na 2:4. Tomáš Mládek, Vladimír Zelenka
Demoliční četa R.I.P. A
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada, Jan Linhart, Petr Nosálek, Michal Špíšek, Ondřej Wald
36. Zdeněk Trajer
52. Michal Sofron
2. David Gabriel
4., 14. Petr Nosálek
9. Viktor Lada
5. 5. 14 20:15 P3 Bronx KKK A Demoliční četa 6. 1:5 (0:2)
Vít Fuksa, Róbert Smida
Bronx KKK A Demoliční četa
Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
56. Martin Žižkovský 28., 29. Zdeněk Najer
44. Pavel Kerbl
49. Jaroslav Dobrý
58. Tomáš Vencl
30. 4. 14 20:30 ZAK Cvrčci FC Demoliční četa 5. 5:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodly individuální schopnosti dvojice Fojtů-Minařík v dresu Cvrčků. Dva slepené góly ve 40.minutě přinesly dva body. Cvrčci i bez střídání odehráli zápas ve vysokém tempu. Ondřej Jedlička, Tomáš Pikula
Cvrčci FC Demoliční četa
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jan Vokřínek vs Petr Beer – Petr Blažek, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl
17., 41., 55. Štěpán Minařík
40., 52. Marek Fojtů
29. Petr Blažek
16. 4. 14 20:15 P2 Demoliční četa Mystique Dynamo CF 4. 0:7 (0:3)
Dobré utkání, ve kterém však dominovalo mužstvo Mystique, hlavně nejlepší hráč na hřišti Lenz. Svoboda
Demoliční četa Mystique Dynamo CF
Petr Beer – Petr Blažek, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Zdeněk Půta – Martin Burda, Jiří Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový
8., 11., 36., 55. Jan Lenz
17. Ladislav Nový
41. Marek Daněček
51. Jiří Burian
9. 4. 14 20:15 METE2 STS Chvojkovice - Brod Demoliční četa 3. 2:4 (0:3)
Zasloužená výhra lépe kombinujícího mužstva, hráno velmi slušně. Petr Pícha ml.
STS Chvojkovice - Brod Demoliční četa
Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
48. Michal Opravil
55. Lukáš Trš
6. Pavel Kerbl
10. Jaroslav Dobrý
25., 48. František Koďousek
31. 3. 14 19:15 ZAK Demoliční četa Erectico TBC 2. 6:1 (5:0)
Od začátku to byla jednostranná záležitost ze strany domácích. Soupeře téměř k ničemu nepustili a tak s přehledem zvítězili 6:1.
Demoliční četa Erectico TBC
Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
6., 19., 21., 28. Jaroslav Dobrý
20., 40. František Koďousek
48. Pavel Kozdera
24. 3. 14 19:15 STER2 Saens 1.FC C Demoliční četa 1. 5:4 (2:0)
Utkání, ve kterém byli domácí lepší, vypracovali si výrazný náskok, nepozorností ale nechali v závěru soupeře zkorigovat na rozdíl jediné branky. Trnka
Saens 1.FC C Demoliční četa
Pavel Smetana – Pavel Holaj, Daniel Novotný, Ondřej Šinágl, Filip Smetana, Lukáš Svoboda, Miroslav Trojan, Roman Váňa vs Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička