Út 25.3.14 18:00 SCBEC No madam ! B Pistol Shrimps   (HL8E)
Út 25.3.14 19:15 SCBEC Nejistá sezóna SUP Radouč FC A   (SVL2A)
Út 25.3.14 20:30 SCBEC Lazareth Polnohospodár Praha   (HL7G)
St 14.5.14 17:30 ARIT Filipi SK Suchdol sabres B   (HL5D)
St 14.5.14 18:45 ARIT Buchmeister team Senioři Praha B   (HL8H)
St 14.5.14 20:00 ARIT GFC Dynamo R.U.M. B   (HL8F)

23. 6. 14 19:00 MOTO3 Santovi Sobi Kbelské vosy A 11. 6:2 (3:1)
Pohledné utkání odehrané s minimem faulů. Sobi předvedli taktický výkon, za který oslavili vítězství. Rajniš J., Symon
Santovi Sobi Kbelské vosy A
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs David Cabák – Pavel Čermák, Martin Dolejš, Marek Drabina, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček
17., 54. Tomáš Švec
27. Adam Houda
29., 46. David Švertšal
57. Lukáš Cimr
15., 31. Daniel Kocourek
9. 6. 14 19:30 KBELY Kbelské vosy A R.I.P. A 10. 6:2 (2:2)
Zatímco v 1.půli trefovali Vosy tyče nebo výborného brankáře, ve druhé půli svou územní převahu přetavili v góly a zaslouženě zvítězili.
Kbelské vosy A R.I.P. A
David Cabák – Vojtěch Češka, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Patrik Romančák, Jaroslav Souček vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada, Jan Linhart, Petr Nosálek, Michal Špíšek, Ondřej Wald
26., 32. Daniel Kocourek
28. Tomáš Haniak
38., 42. Vojtěch Češka
58. Patrik Romančák
2. Tomáš Bím
29. Ronald K. Howqvist
2. 6. 14 19:30 KBELY Demoliční četa Kbelské vosy A 9. 5:7 (2:5)
Vosy celé utkání vedli a Četu nenechali udělat z utkání drama. Smetana, Mlynařík
Demoliční četa Kbelské vosy A
Zdeněk Trajer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Vojtěch Češka, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Jaroslav Souček
25., 43. Daniel Kocourek
26. 5. 14 19:30 KBELY Kbelské vosy A Cvrčci FC 8. 2:0 (1:0)
Především ve druhé půli měli Cvrčci uzemní převahu , kterou se jim nepodařilo využít a v závěru ještě inkasovali. Roman Janda, Petr Hochmann
Kbelské vosy A Cvrčci FC
David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Tomáš Haniak, Kryštof Mejsnar, Patrik Romančák, Jaroslav Souček vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl
15., 56. Tomáš Haniak
19. 5. 14 19:30 KBELY Mystique Dynamo CF Kbelské vosy A 7. 5:3 (3:1)
Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Mystique Dynamo CF Kbelské vosy A
Tomáš Moravec – Jiří Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta vs David Cabák – Pavel Čermák, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Jan Ondráček, Jaroslav Souček
9. Jan Lenz
23., 47., 50. Marek Daněček
23. Jiří Burian
48 Jan Lenz 13., 44. Jan Ondráček
40. OG
14. David Cabák
5. 5. 14 18:45 KBELY Kbelské vosy A STS Chvojkovice - Brod 6. 2:2 (1:2)
Poklidné utkání se zaslouženou remízou na konci zápasu. Oba týmy musejí být s remízou spokojeni.
Kbelské vosy A STS Chvojkovice - Brod
David CabákTomáš Blažek, Pavel Čermák, Filip Dvořák, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Jaroslav Souček vs David Černý – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Kolářík, Michal Opravil, Lukáš Trš
7., 32. Tomáš Blažek 5., 22. Lukáš Trš
28. 4. 14 18:45 KBELY Erectico TBC Kbelské vosy A 5. 5:4 (3:1)
Vyrovnaný bojovný zápas. Erectico postupně odskakovalo brankově svému soupeři a kolem 40. minuty to vypadalo, že je rozhodnuto. Vosy se však nevzdaly, stupňovaly svůj tlak, který vyvrcholil mohutným náporem v záběru utkání. Vosám se podařilo vstřelit dvě branky a moc dokonce nechybělo k vyrovnávacímu gólu. Nicméně Erectico svoje vítězství uhájilo. Jiří Lokvenc, Lukáš Novotný
Erectico TBC Kbelské vosy A
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Vojtěch Češka, Daniel Kocourek, Patrik Romančák, Jaroslav Souček, Jindřich Stoklásek
57. Vojtěch Češka
14. 4. 14 19:15 STER2 Kbelské vosy A Saens 1.FC C 4. 5:5 (2:3)
Klidné vyrovnané utkání se spravedlivou remízou. Adámek, Kocman
Kbelské vosy A Saens 1.FC C
David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček vs Pavel Smetana – Otakar Novák, Daniel Novotný, Ondřej Šinágl, Filip Smetana, Lukáš Svoboda, Miroslav Trojan, Roman Váňa
59. Daniel Novotný
7. 4. 14 18:00 ZAK Pekárny United FC Kbelské vosy A 3. 1:4 (0:1)
Tento zápas byl po první půli velmi vyrovnaný. Zápas se rozhodl až 17´před koncem 2.půle, kdy hosté vstřelili už druhou svou branku a vedli tak 0:2. Poté ještě přidali 2.
Pekárny United FC Kbelské vosy A
Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Petr Morávek, Tomáš Nytra, Petr Slabý, David Šturma, Jan Yousif vs David Cabák – Michael Blahut, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Rudolf Miller, Jaroslav Souček
56. Petr Morávek 28., 60. Tomáš Haniak
43., 51. Daniel Kocourek
31. 3. 14 19:15 STER2 Kbelské vosy A Nikdo nikde 2. 1:3 (0:1)
Pěkné utkání z obou stran, kde hosté měli lepší obranu.
Kbelské vosy A Nikdo nikde
David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Pavel Dolejš, Tomáš Haniak, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček vs Miroslav Šlehofer – Petr Kafka, Václav Královec, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Procházka, Lukáš Richtrmoc, Lukáš Smetana, Pavel Tůma
60. Pavel Dolejš 5., 48. Pavel Tůma
34. Lukáš Procházka
24. 3. 14 20:30 STER2 Kbelské vosy A Bronx KKK A 1. 4:7 (0:4)
Pohledné utkání plné pěkných gólů, ve kterém zaslouženě zvítězili hráči týmu KKK Bronx. Trnka
Kbelské vosy A Bronx KKK A
David Cabák – Tomáš Blažek, Pavel Čermák, Vojtěch Češka, Daniel Kocourek, Patrik Romančák, Jaroslav Souček vs Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Martin Žižkovský