Čt 27.3.14 17:00 BECH Endoprotéza Zelená liška TJ SUP A   (SVL2A)
Čt 27.3.14 18:15 BECH DP Xaverov Viktoria Bítovská VET A   (VL2B)
Út 6.5.14 19:00 MOTO1 Břewnow boys KMK K.T.S. FC   (HL3C)
Út 6.5.14 20:15 MOTO1 FC 1869 Real Sharks   (HL7C)
Út 27.5.14 18:15 SLIVE Smíchov PSK Dirty Bastards   (HL6C)
Út 27.5.14 19:30 SLIVE Neumann S.K. JZD Slivenec   (HL8D)

23. 6. 14 19:00 P3 R.I.P. A Nikdo nikde 11. 6:0 k.
K utkání se dostavili pouze domácí. Procházka M.
R.I.P. A Nikdo nikde
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada, Jan Linhart vs Václav Královec – Petr Kafka, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Pavel Tůma
9. 6. 14 19:15 STER1 Nikdo nikde Demoliční četa 10. 3:1 (3:0)
Nikdo nikde si své vítězství vystříleli třemi góly v první půli. Ve druhém poločase již střelných prach vyschnul, a tak iniciativu převzala Demoliční četa. Bohužel se trefili až tři minuty před koncem zápasu, a to na byť jen bod nestačilo. Jambor
Nikdo nikde Demoliční četa
Martin Novák – Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Lukáš Richtrmoc, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
12. Vojtěch Lukáš
17. Petr Kafka
21. Lukáš Smetana
57. Jan Kryštof
2. 6. 14 19:15 STER1 Cvrčci FC Nikdo nikde 9. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které bylo v prvním poločase až příliš nervózní. Rozhodla větší produktivita domácích. Tomáš Říha, Petr Panocha
Cvrčci FC Nikdo nikde
Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Miroslav Šlehofer – Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Richtrmoc, Lukáš Smetana
26. Štěpán Minařík
33. Marek Fojtů
12 Jiří Vecko 22. Lukáš Smetana
26. 5. 14 19:15 STER1 Nikdo nikde Mystique Dynamo CF 8. 0:3 (0:1)
Utkání proběhlo v klidu. Hráči se znali, takže průběh přátelský. Kromě Lenze nejlepší hráč i Daněček. Martin Nožička
Nikdo nikde Mystique Dynamo CF
Miroslav Šlehofer – Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Tomáš Moravec – Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta
9. Aleš Moravec
39. Ladislav Nový
58. Jan Lenz
19. 5. 14 19:15 STER1 STS Chvojkovice - Brod Nikdo nikde 7. 2:3 (1:2)
Velice hezké, férově vedené utkání. Oba týmy hrály velmi čistě. Janda
STS Chvojkovice - Brod Nikdo nikde
David Černý – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Michal Kolářík, Martin Suchý, Jan Váňa vs Michal Nosek – Petr Kafka, Václav Královec, Martin Novák, Lukáš Smetana, Pavel Tůma
2. Martin Suchý
33. Jan Váňa
2. Michal Nosek
12. Lukáš Smetana
37. Petr Kafka
5. 5. 14 18:15 DEKAN Nikdo nikde Erectico TBC 6. 1:1 (0:0)
Zasloužená remíza pro obě mužstva.
Nikdo nikde Erectico TBC
Václav Královec – Petr Kafka, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Richtrmoc, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
37. Lukáš Smetana 33. Aleš Průcha 39. David Krňák
28. 4. 14 19:15 STER1 Saens 1.FC C Nikdo nikde 5. 4:1 (1:1)
Nikdo nikde nemohl bez hráčů na střídání vzdorovat po celé utkání rozjetému týmu Saens.. Výborný fotbal díky oběma týmům. Husák, Mleziva
Saens 1.FC C Nikdo nikde
Pavel Smetana – Otakar Novák, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Ondřej Šinágl, Filip Smetana, Lukáš Svoboda, Miroslav Trojan, Roman Váňa vs Miroslav Šlehofer – Petr Kafka, Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Pavel Tůma
15. Miroslav Trojan
38., 60. Lukáš Oslzla
56. Roman Váňa
3. Vojtěch Lukáš
14. 4. 14 19:15 STER1 Nikdo nikde Pekárny United FC 4. 3:0 (2:0)
Nikdo nikde vyhrál až nečekaně vysokým rozdílem nad minimálně vyrovnaným soupeřem, který však nedokázal vstřelit gol ikdyž šancí měl dost. Husák M., Rajniš J.
Nikdo nikde Pekárny United FC
Vojtěch Lukáš – Petr Kafka, Václav Královec, Michal Nosek, Martin Novák, Lukáš Richtrmoc, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Michal Nešetřil – Tomáš Konya, Martin Kosík, David Šturma, Petr Švanda, Jan Yousif
18. Lukáš Smetana
21. Pavel Tůma
49. Martin Novák
57 Lukáš Smetana
7. 4. 14 19:15 STER1 Nikdo nikde Bronx KKK A 3. 3:8 (0:1)
Bronx byl lepším týmem, ale dlouho svoji převahu nedokázal vyjádřit gólově. Až ve druhém poločase spustil kanonádu do sítě domácích. Bouzid
Nikdo nikde Bronx KKK A
Václav Královec – Michal Nosek, Martin Novák, Miroslav Šlehofer, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Martin Žižkovský