Za snahu a bojovnost si Admira gol dát zasloužila. Bohemku výrazně podržel golman Srb. Paleček, Semerád
Lukáš Srb – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Radek Houska, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller
11. 6. 14 20:15 METE2 Yakuza TJ Bohemia Chips 1980 10. 0:4 (0:1)
Hosté jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Paleček
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar vs Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
50 Tomáš Pernis 5., 37., 55. Vladimír Fridrich
50. Adam Bielawski
2. 6. 14 18:30 HRAB2 Senioři Praha A TJ Bohemia Chips 1980 9. 1:2 (1:1)
Vcelku vyrovnané utkání, ve kterém se hra neustále přelévala z jedné strany na druhou. Zápas rozhodl nejlepší hráč hostů.
Senioři Praha A TJ Bohemia Chips 1980
Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Jiří Musílek, Petr Peškar, Michal Resler, David Voženílek vs Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
20. Petr Kňap 23. Vladimír Fridrich
42. Adam Bielawski
27. 5. 14 18:00 zzDOLME TJ Bohemia Chips 1980 Sedm zbabělých A 8. 11:2 (4:0)
Jednoznačné utkání, netřeba dalšího komentáře. Šťástka
TJ Bohemia Chips 1980 Sedm zbabělých A
Petr Čejka – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml. vs Martin Sehnal – Jan Brožek, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
15. Jan Brožek
20. 5. 14 18:15 BECH Pod parou TJ Bohemia Chips 1980 7. 3:1 (1:0)
První poločas byl velice vyrovnaný. Ve druhé půli se hosté snažili vyrovnat, ale nedokázali proměnit svoje šance a naopak domácí dokázali dotáhnout některé své brejky do úspěšného konce. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Pod parou TJ Bohemia Chips 1980
Ondřej Pitro – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Petr Zeman vs Kamil Srb – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Stanislav Novák, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
14. Marko Lozo
39. Petr Zeman
60. Martin Klouda
50. Kamil Srb
12. 5. 14 20:15 MOTO1 TJ Bohemia Chips 1980 Majklovi Svině 6. 3:0 (1:0)
Majklovi svině nenašli recept na pokoření branky soupeře. Bohemia potvrdila náskok z 1.půle dvěma goly v druhé půli a bezpečně zvítězila. Hladík, Mildorf
TJ Bohemia Chips 1980 Majklovi Svině
Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Kamil Srb, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Joeri Burssens, Daniel Černý, Martin Lang, František Líman, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Marco Violi
11. Lukáš Srb
47. Adam Bielawski
55. Kamil Srb ml.
30. 4. 14 18:00 zzDOLME Hulla hulla FC TJ Bohemia Chips 1980 5. 2:8 (1:4)
Hostující tým měl utkání pevně v rukou od začátku do konce. Soupeře skoro k ničemu nepustili a hladce zvítězili 2:8.
Hulla hulla FC TJ Bohemia Chips 1980
Martin HajnýPavol Bors, Roman Brabec, Jaroslav Guzy, Lukáš Harazin, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Kamil Srb – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
21. Pavol Bors
42. Jiří Kolařík
4. Jan Tícha
12., 16., 27., 38., 49. Vladimír Fridrich
31., 36. Adam Bielawski
16. 4. 14 20:30 STER3 TJ Bohemia Chips 1980 Houbařův Ráj 4. 3:3 (1:1)
Zajímavé utkání, v němž hráči hostů měli více ze hry, ale soupeř v závěru dvěma góly vyrovnal. Trnka
TJ Bohemia Chips 1980 Houbařův Ráj
Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Radek Nejedlo, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Vejnar, Jakub Zais
29., 55. OG
58. Martin Jenšík
17. Jan Charvát
39., 48. Lukáš Snopek
7. 4. 14 18:00 zzSTRE Gladieitrs ! TJ Bohemia Chips 1980 3. 0:6 k.
Pohledné utkání plné branek. Hosté se připravili o bodový zisk velmi laxním prvním poločasem.
Gladieitrs ! TJ Bohemia Chips 1980
Viktor Bobůrka – Adam Kalanin, Martin Polák, Matěj Polák, František Prokleška, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták, Jakub Trefný vs Kamil Srb – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml.
14., 21., 29. Martin Polák
26. František Prokleška
41. OG
9., 38. Adam Bielawski
34. Stanislav Novák
35. Jakub Bielawski
1. 4. 14 20:45 TEMPO TJ Bohemia Chips 1980 Gekad 2. 2:6 (1:2)
Vyrovnané utkání rozhodla střelecká pohotovost Gekadu ve druhém poločase. Kubík
TJ Bohemia Chips 1980 Gekad
Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Kamil Srb, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha vs Bedřich Sýkora – Pavel Frühauf, Štěpán Hlas, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
9. Jan Tícha
53. Vladimír Fridrich
23., 59. Leoš Zavřel
26. Pavel Frühauf
34., 43., 47. Jiří Zbíral
24. 3. 14 19:30 BECH Eintopf TJ Bohemia Chips 1980 1. 3:5 (1:0)
Hosté byli v 1.půli jasně lepší, přesto se z poločasové výhry radovali domácí a kdyby těsně před půlí Bosák proměnil tisíciprocentní šanci, mohl Eintopf vést dokonce o dva góly. Druhá půle již byla vyrovnanější, ale domácí totálně zaspali úvod druhého poločasu, kdy inkasovali dva slepené góly a hosté, i když s jistými potížemi, si už výhru pohlídali.
Eintopf TJ Bohemia Chips 1980
Matěj Halouska – Martin Bosák, Lukáš Hromada, Jakub Krahulec, Pavel Press, David Smrček, Šimon Smrček, Michal Špaňhel, Jakub Žemlička vs Kamil Srb – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Tomáš Srb, Kamil Srb ml.