St 23.4.14 18:00 SCBEC Úterní hosté Ski FC B Plný plíce   (HL7E)
St 23.4.14 19:15 SCBEC Sebranka FC VET Běchovičtí sršni A   (VL4C)
St 23.4.14 20:30 SCBEC Kontis 1.FC Lachtánci 1.WC   (HL6D)
Čt 15.5.14 18:15 ARIT Sargas FC Polnohospodár Praha   (HL7G)
Čt 15.5.14 19:30 ARIT Šachta UK Taurin 1.FC   (HL5E)

16. 6. 14 19:00 MOTO1 Majklovi Svině Houbařův Ráj 11. 3:3 (2:0)
Hostující tým byl od začátku zápasu lepším týmem ale nepromněnil vyložené šance a nakonec se oba týmy rozdělily o body. Lukáš Dratva, David Dratva
Majklovi Svině Houbařův Ráj
Tomáš Křivánek – Petr Bořuta, Joeri Burssens, Martin Lang, Marek Řezáč, Marco Violi vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Tomáš Kapusta, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais
5. Marco Violi
10. Martin Lang
53. Petr Bořuta
33. Jan Charvát
37. Tomáš Kapusta
47. Aleš Paldus
9. 6. 14 20:15 MOTO1 Gladieitrs ! Majklovi Svině 10. 0:6 k.
2. 6. 14 20:15 MOTO1 Majklovi Svině Gekad 9. 7:5 (5:2)
Utkání se odehrávalo v parádní atmosféře, zejména fandové hostů se činili. Utkání rozhodl domácí Kondraš. Procházka M.
Majklovi Svině Gekad
Tomáš Křivánek – Petr Bořuta, Joeri Burssens, Daniel Černý, Pavel Kondraš, Martin Lang, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Marco Violi vs Pavel Frühauf – Štěpán Hlas, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Bedřich Sýkora, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
2., 10., 12., 14., 25. Pavel Kondraš
38. Tomáš Křivánek
53. Marco Violi
24., 38., 52. Leoš Zavřel
30. Tomáš Petr
48. Pavel Frühauf
26. 5. 14 20:15 MOTO1 Eintopf Majklovi Svině 8. 0:0 (0:0)
Utkání velmi nízké úrovně, ve kterém ani jeden z týmů skoro nevystřelil na branku. Kaňok,Boubín
Eintopf Majklovi Svině
Matěj Halouska – Martin Bosák, Petr Čermák, Jaroslav Drahotínský, Lukáš Hromada, Vít Hryzák, Jakub Krahulec, Pavel Press, David Smrček, Šimon Smrček, Vojtěch Smrček, Michal Špaňhel, Jakub Žemlička vs Tomáš Křivánek – Petr Bořuta, Joeri Burssens, Daniel Černý, Pavel Kondraš, Martin Lang, Marek Řezáč, Marco Violi
19. 5. 14 20:45 CESMI Majklovi Svině Admira 97 7. 2:8 (2:4)
První poločas byl vcelku vyrovnaný. Ve druhé půli se utkání změnilo v exhibici hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Michal Trávníček, Petr Smělý
Majklovi Svině Admira 97
Miroslav Srb – Petr Bořuta, Daniel Černý, Tomáš Křivánek, Martin Lang, František Líman, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Michal Schindler vs Josef Skopal – Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Václav Teller, Jakub Vomáčka
17., 24. František Líman 59 Miroslav Srb 4., 5., 47., 59. Jan Kratochvíl
19. Jakub Pohořal
29., 42. Václav Teller
57. Jakub Vomáčka
12. 5. 14 20:15 MOTO1 TJ Bohemia Chips 1980 Majklovi Svině 6. 3:0 (1:0)
Majklovi svině nenašli recept na pokoření branky soupeře. Bohemia potvrdila náskok z 1.půle dvěma goly v druhé půli a bezpečně zvítězila. Hladík, Mildorf
TJ Bohemia Chips 1980 Majklovi Svině
Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Kamil Srb, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Joeri Burssens, Daniel Černý, Martin Lang, František Líman, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Marco Violi
11. Lukáš Srb
47. Adam Bielawski
55. Kamil Srb ml.
28. 4. 14 20:15 MOTO1 Majklovi Svině Senioři Praha A 5. 1:4 (1:3)
Zápas se hrál v klidném tempu, kdy hráči seniorů majklovi svině pustili do šancí jen ojediněle a ty se jen v malém počtu šancí nedokázali prosadit více. Jambor, Hladík
Majklovi Svině Senioři Praha A
Miroslav Srb – Daniel Černý, Tomáš Křivánek, Martin Lang, František Líman, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Marco Violi vs Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Peškar, Jan Vlček
28. Martin Lang 11. Jiří Musílek
18. Tomáš Chládek
19., 49. Petr Kňap
14. 4. 14 20:15 MOTO1 Sedm zbabělých A Majklovi Svině 4. 4:2 (3:1)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sedm zbabělých A Majklovi Svině
Martin Sehnal – Jan Brožek, Martin Holub, Pavel Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Pavel Kondraš, Tomáš Křivánek, Martin Lang, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Michal Schindler, Marco Violi
22. Zdeněk Maršík
24., 43. Martin Holub
30. Aleš Skřivan
28. Pavel Kondraš
54. Martin Lang
7. 4. 14 20:15 MOTO1 Majklovi Svině Pod parou 3. 1:3 (0:1)
Hosté byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Plucar,Vukovič
Majklovi Svině Pod parou
Miroslav Srb – Petr Bořuta, Joeri Burssens, Daniel Černý, Tomáš Křivánek, František Líman, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Michal Schindler vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman
50. Petr Bořuta 25., 35. Marko Lozo
55. Martin Klouda
31. 3. 14 20:15 MOTO1 Yakuza Majklovi Svině 2. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil!
Yakuza Majklovi Svině
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Daniel Černý, Pavel Kondraš, Tomáš Křivánek, Martin Lang, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Michal Schindler, Marco Violi
15. Petr Zita
33. Ondřej Culek
58. Matyáš Král
24. 3. 14 20:15 MOTO1 Hulla hulla FC Majklovi Svině 1. 3:0 (1:0)
Domácí vyhráli zaslouženě, měli více šancí a dokázali je proměnit. Kopřiva, Hladík
Hulla hulla FC Majklovi Svině
Miroslav Orság – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Daniel Černý, Pavel Kondraš, Tomáš Křivánek, Martin Lang, František Líman, Tomáš Moravec, Marek Řezáč