Út 1.4.14 19:00 P2 Modrá vopice TJ Orosený Paragraf   (HL6B)
Út 1.4.14 20:15 P2 GFC Regent B Viktoria Bítovská A   (HL7C)
Čt 8.5.14 19:00 P2 Taurin 1.FC River lejt B   (HL5E)
Čt 8.5.14 20:15 P2 Atletico Dělo SFC A Viktorčin smích   (HL7F)
Čt 12.6.14 19:30 CESMI Torolka Sorry FC   (HL8I)
Čt 12.6.14 20:45 CESMI Gobi dezert Holosmetky FC B   (HL8I)

16. 6. 14 19:00 P1 Hulla hulla FC Yakuza 11. 1:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Hosté dokázali během posledních 10 minut otočit stav zápasu a zvítězit. Zdeněk Klíma, Miroslav Ceman
Hulla hulla FC Yakuza
Miroslav Orság – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar
35. Jiří Kolařík 53. Roman Mojzeš
54. Ondřej Culek
58. Ondřej Čapek
11. 6. 14 20:45 MIKU4 Houbařův Ráj Hulla hulla FC 10. 3:2 (0:1)
Houbaři po prohrané 1.půli otočili stav utkání a za těsné vítězství se ocitli v ráji. Smetana, Nekvasil
Houbařův Ráj Hulla hulla FC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Radek Nejedlo, Matěj Urban, Jakub Zais vs Miroslav Orság – Pavol Bors, Roman Brabec, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána
34., 42. Matěj Urban
49. Jan Charvát
26. Roman Brabec
47. Pavel Kalaš
2. 6. 14 19:15 STER3 Hulla hulla FC Gladieitrs ! 9. 6:0 k.
29. 5. 14 18:00 SCBEC Gekad Hulla hulla FC 8. 3:3 (2:2)
Šance střídala šanci na obou stranách hřiště. Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Dreksler,Rajniš
Gekad Hulla hulla FC
Pavel Frühauf – Štěpán Hlas, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Bedřich Sýkora, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Miroslav Orság – Roman Brabec, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána
20. Leoš Zavřel
27., 34. David Marek
22. Jiří Kolařík
30. Lubomír Kania
35. Jaroslav Guzy
19. 5. 14 20:15 DABLI Hulla hulla FC Eintopf 7. 8:6 (5:4)
Pěkné utkání z obou stran, ve kterém padlo mnoho branek. Rozdílem byl výkon obou brankářů, zatímco domácí chytal velmi dobře, hostující svůj tým vůbec nepodržel. Martin Líbal, Miroslav Průžek
Hulla hulla FC Eintopf
Pavol Bors – Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Matěj Halouska – Martin Bosák, Petr Čermák, Jaroslav Drahotínský, Lukáš Hromada, Vít Hryzák, Martin Kisugite, Pavel Press, David Smrček, Šimon Smrček, Vojtěch Smrček, Michal Špaňhel
37. Vojtěch Smrček
12. 5. 14 20:45 BECH Admira 97 Hulla hulla FC 6. 5:3 (1:2)
Vcelku vyrovnané utkání, které rozhodl hráč Admiry Kratochvíl, který ostatní převyšoval. Otomar Sláma, Milan Cibík
Admira 97 Hulla hulla FC
Tomáš Podval – Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Miroslav Orság – Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána
6. Jakub Pohořal
35., 50., 54. Jan Kratochvíl
51. Václav Teller
19. Zdeněk Vrána
22. Pavel Kalaš
47. Jiří Kolařík
30. 4. 14 18:00 zzDOLME Hulla hulla FC TJ Bohemia Chips 1980 5. 2:8 (1:4)
Hostující tým měl utkání pevně v rukou od začátku do konce. Soupeře skoro k ničemu nepustili a hladce zvítězili 2:8.
Hulla hulla FC TJ Bohemia Chips 1980
Martin HajnýPavol Bors, Roman Brabec, Jaroslav Guzy, Lukáš Harazin, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Kamil Srb – Adam Bielawski, Vladimír Fridrich, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
21. Pavol Bors
42. Jiří Kolařík
4. Jan Tícha
12., 16., 27., 38., 49. Vladimír Fridrich
31., 36. Adam Bielawski
14. 4. 14 18:30 HRAB2 Senioři Praha A Hulla hulla FC 4. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde hostům uškodilo pravidelné střídání po celých pětkách. Jan Souček, Marek Hála
Senioři Praha A Hulla hulla FC
Jan Vlček – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Roman Pekárek, Petr Peškar, Michal Resler vs Miroslav Orság – Pavol Bors, Roman Brabec, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána
5., 50. Lukáš Holubec 43. Lukáš Harazin
7. 4. 14 20:45 LITVI Hulla hulla FC Sedm zbabělých A 3. 8:4 (5:0)
Domácí rozhodli už v 1.půli, kdy vedli o 5 gólů. Hostům se ani přes vydařenou druhou půli srovnat nepodařilo. Čapla M., Hladík
Hulla hulla FC Sedm zbabělých A
Miroslav Orság – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Martin Sehnal – Jan Brožek, Martin Holub, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček