Út 25.3.14 18:30 HRAB2 Homunculus Sorbino   (HL8G)
Út 25.3.14 19:45 HRAB2 Praga Calcio CC R.I.P. B   (HL6C)
Út 15.4.14 19:30 TEMPO Bullets FC Zodyhyd P.N.P.   (HL8C)
Út 15.4.14 20:45 TEMPO Alkohol Tea FC Tycho de Brahe FC A   (HL5C)
Út 27.5.14 19:00 P3 Palouk SK CK pánbu nás netrestej   (HL8D)
Út 27.5.14 20:15 P3 Medvědi C Pragoflora TJ   (HL8C)

16. 6. 14 19:00 P1 Hulla hulla FC Yakuza 11. 1:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Hosté dokázali během posledních 10 minut otočit stav zápasu a zvítězit. Zdeněk Klíma, Miroslav Ceman
Hulla hulla FC Yakuza
Miroslav Orság – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar
35. Jiří Kolařík 53. Roman Mojzeš
54. Ondřej Culek
58. Ondřej Čapek
11. 6. 14 20:15 METE2 Yakuza TJ Bohemia Chips 1980 10. 0:4 (0:1)
Hosté jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Paleček
Yakuza TJ Bohemia Chips 1980
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar vs Petr Čejka – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
50 Tomáš Pernis 5., 37., 55. Vladimír Fridrich
50. Adam Bielawski
4. 6. 14 20:30 STER3 Houbařův Ráj Yakuza 9. 0:3 (0:2)
Hosté měli po většinu času utkání pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Šťástka,Kremlík
Houbařův Ráj Yakuza
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Aleš Paldus, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Vejnar, Jakub Zais vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jan Krůta, Tomáš Pernis, Pavel Tolar
60 Jan Charvát 3. Matyáš Král
28. Pavel Tolar
55. Ondřej Čapek
26. 5. 14 18:30 HRAB2 Yakuza Senioři Praha A 8. 3:0 (0:0)
Jednoznačné vítězství domácích se zrodilo až po poločase. Smetana
Yakuza Senioři Praha A
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Matyáš Král, Jan Krůta, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar vs Roman Pekárek – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Peškar, Michal Resler, David Voženílek
31., 47., 57. Jan Krůta
19. 5. 14 20:30 STER2 Gladieitrs ! Yakuza 7. 0:6 k.
12. 5. 14 20:15 MOTO3 Yakuza Sedm zbabělých A 6. 5:1 (4:0)
Kdyby sedm zbabělých hrálo od začátku v plném počtu, byl by výsledek určitě jiný, ne tak jednoznačný. V první půli to byla hra na jednu branku, a to jen díky špatné koncovce Yakuza nevedla více. Druhá půle už naprosto vyrovnaná. Slušné utkání, bez záludností. Pavel Marášek, Petr Zlámal
Yakuza Sedm zbabělých A
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, Pavel Tolar vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Martin Sehnal, Roman Strejček
2., 25., 36. Martin Kopečný
3. Matyáš Král
6. Ondřej Čapek
38. Pavel Kříž
30. 4. 14 20:00 ARIT Gekad Yakuza 5. 3:4 (1:2)
Utkání by více slušela remíza. ocenit se musí fanoušci domácích, kteří povzbuzovali po celé utkání. Procházka T.
Gekad Yakuza
Bedřich Sýkora – David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Matyáš Král, Jan Krůta, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák
21. David Marek
38. Leoš Zavřel
42. Cyril Mrva
10., 19., 33. Ondřej Culek
59. Roman Mojzeš
14. 4. 14 20:15 METE1 Yakuza Pod parou 4. 1:2 (1:1)
V utkání průměrné urovně nedokázala mirně fotbalovější Yakuza najít recept na bojovného soupeře. Po vedoucí brance z 50.minuty si hosté výhru pohlídali. Zdeněk Stratil, Michal Šálený
Yakuza Pod parou
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman
23. Ondřej Culek 15. Martin Klouda
50. Jiří Tillman
7. 4. 14 20:15 DABLI Eintopf Yakuza 3. 5:4 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodli domácí brankou v poslední minutě. Kučera, Kirsten
Eintopf Yakuza
Matěj Halouska – Martin Bosák, Petr Čermák, Jaroslav Drahotínský, Martin Kisugite, David Smrček, Šimon Smrček, Michal Špaňhel, Jakub Žemlička vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita
20. Petr Čermák
21., 55. Martin Kisugite
50., 60. Martin Bosák
26., 32. David Slezák
41., 52. Tomáš Pernis
40. Matyáš Král
31. 3. 14 20:15 MOTO1 Yakuza Majklovi Svině 2. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil!
Yakuza Majklovi Svině
Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita vs Miroslav Srb – Petr Bořuta, Daniel Černý, Pavel Kondraš, Tomáš Křivánek, Martin Lang, Tomáš Moravec, Marek Řezáč, Michal Schindler, Marco Violi
15. Petr Zita
33. Ondřej Culek
58. Matyáš Král
24. 3. 14 20:45 BECH Admira 97 Yakuza 1. 1:3 (0:2)
Hosté byli kombinačně přesnější, domácím nelze upřít snahu, ale na hostující tým prostě neměli. Výhra Yakuzy mohla být i vyšší, v domácím dresu velmi dobře zachytal gólman. Procházka M., Procházka T.
Admira 97 Yakuza
Tomáš Podval – Jiří Capil, Radek Houska, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Ondřej Culek, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, David Slezák, Pavel Tolar, Petr Zita