Út 23.9.14 18:15 MIKU3 Ansámbl !nBev Tigers   (HL8E)
Út 23.9.14 19:30 MIKU3 Ortopedie AGČV/Ajax   (SVL1A)
Út 23.9.14 20:45 MIKU3 Pod parou KáGéčko A   (HL7E)
So 18.10.14 08:45 TEMPO Prague United Samson Žižkov 1.FC   (HL7H)
So 18.10.14 10:00 TEMPO Hodkovičky United FC Torpedo Barrandov   (HL4E)
So 18.10.14 11:15 TEMPO Gente - Yeti FC ABCOM   (HL4E)

3. 12. 14 19:00 METE2 Inter Lotyšák A Noční dravci 11. 5:2 (3:1)
Od začátku až do konce měli navrch domácí. Hosté spoléhali na protiútoky. Otakar Moučka, Martin Gryc
Inter Lotyšák A Noční dravci
Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Aleš Kvasnička, Radek Sláma vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Maroš Škvara
10. Václav Hruška
11. Petr Jeřábek
20., 54. Josef Bičaník
41. Jiří Janoušek
23. Martin Bejček
50. Martin Oubram
18. 11. 14 20:15 P3 Úderka Žižkov junioři Inter Lotyšák A 10. 4:3 (2:3)
Domácí byli soustředěnější a se šťastnější koncovkou nakonec zápas otočili. Jakub Stejskal, Petr Matějů
Úderka Žižkov junioři Inter Lotyšák A
Tomáš Mejzr – Marek Hanousek, Filip Hereš, Lukáš Mráz, Luděk Novotný, Tomáš Pospíšil, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka vs Petr Čálek – Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Aleš Kvasnička, Petr Sedláček, Radek Sláma
45. Radek Sláma
12. 11. 14 19:00 P2 Deko Inter Lotyšák A 9. 2:7 (1:4)
Hrálo se krásné technické utkání, ve kterém byli lepší hosté a dařilo se jim i střelecky.
Deko Inter Lotyšák A
Petr Štěpán – Daniel Černý, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Ondřej Lang, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml. vs Petr Čálek – Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Petr Sedláček, Radek Sláma
16. Ondřej Lang
36. Pavel Krištůfek
12., 33., 40. Josef Bičaník
20., 29. Petr Sedláček
25. OG
53. Martin Hrubeš
29. 10. 14 19:30 HOSTI Inter Lotyšák A Queens Park Club 8. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání rozhodl konec prvního poločasu, kdy hosté odskočili soupeři na dvě branky. Po změně stran oba soupeři skórovali pouze jednou. Závěrečný tlak Interu vyšel naprázdno. Čapla
Inter Lotyšák A Queens Park Club
Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Sedláček vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Jan Nebřenský, Ondřej Sedláček, Petr Voves
51. Martin Hrubeš 27. Pavel Hrubeš
29., 48. Petr Voves
22. 10. 14 19:00 P1 Petrohradská BFK A Inter Lotyšák A 7. 0:3 (0:2)
Rozhodl vyrovnanější kádr hostů, kteří tlačili a měli územní převahu. Domácí hrozili z brejků. Petr Walter, Jiří Fiala
Petrohradská BFK A Inter Lotyšák A
Martin Procházka – Tomáš Birma, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Radek Sláma
6., 8., 55. Josef Bičaník
15. 10. 14 19:00 ZABEH Inter Lotyšák A Traktor humus A 6. 11:4 (2:2)
Hostům nestačil dvougólový náskok o který do poločasu přišel. První desetiminutovka patřila Interu, která šestkrát skóroval a otočil tak zápas. Čapla
Inter Lotyšák A Traktor humus A
Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Sedláček, Radek Sláma vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Aleš Dohnal, Michal Kropík, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Roman Zvolský
10., 40., 59. Martin Hrubeš
26., 31., 33., 35., 38., 45. Josef Bičaník
35. Radek Sláma
58. Jiří Janoušek
6., 36., 47. Michal Kropík
9. David Šefrna
11. 10. 14 08:45 P2 4077 DUCKS Inter Lotyšák A 5. 4:5 (2:5)
Domácí hráli celý poločas 4+1, čehož soupeř využil k vytvoření náskoku. Druhá půle v režii domácích, kterým chybělo málo aby vyrovnali. Ranní ptáče dál doskáče... Kohout
4077 DUCKS Inter Lotyšák A
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, André Rabell vs Petr Čálek – Jan Beneš, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Petr Jeřábek, Aleš Kvasnička, Tomáš Pospíšil, Petr Sedláček
17. Petr Drábek
22., 44., 55. Karel Drábek
1., 18. Martin Hrubeš
8. Tomáš Pospíšil
11. Aleš Kvasnička
13. Petr Sedláček
3. 10. 14 18:15 HOSTI Inter Lotyšák A The Penguins 6:5 B 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Inter dokázal rychle srovnat vedení Penguins. Čapla, Barkman
Inter Lotyšák A The Penguins 6:5 B
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Petr Jeřábek, Petr Sedláček, Radek Sláma vs Pravoslav Liška – Milan Boubín ml., Jan Dolejška, David Dušek, Martin Jakeš, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora
54. Petr Jeřábek 47. Martin Jakeš
26. 9. 14 17:45 TEMPO Tuscarora A Inter Lotyšák A 3. 3:6 (1:3)
Pohledný, rychlý a technický fotbal. Radek Vodička, Miroslav Tipta
Tuscarora A Inter Lotyšák A
David Mansfeld – Michal Cibulka, Aleš Dostál, Jakub Eger, Lukáš Rak, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček vs Petr Čálek – Josef Bičaník, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Jan Prokop, Petr Sedláček, Radek Sláma
29., 52. Petr Tichý
38. Petr Vondráček
6., 22., 25. Petr Sedláček
37., 48., 56. Josef Bičaník
19. 9. 14 18:00 P1 Inter Lotyšák A Internazionale AC 2. 6:0 (0:1)
Pohledné, fyzicky náročné utkání s územní převahou domácích. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Interu Lotyšák pro neoprávněný start hráče v týmu Internazionale.
Inter Lotyšák A Internazionale AC
Petr Čálek – Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Jan Prokop, Petr Sedláček, Radek Sláma vs Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Dias Idrissov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov
33., 50., 54. Josef Bičaník
56. Jan Prokop
2. Dias Idrissov
52. Renat Yessenzhanov
5. 9. 14 19:00 STOD Amfora restaurant Inter Lotyšák A 1. 2:6 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila větší vyzrálá zkušenost hostů.
Amfora restaurant Inter Lotyšák A
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Andrej Kuzený, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček vs Petr Jeřábek – Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Jan Prokop, Petr Sedláček