Čt 11.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Noční dravci
Po 15.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Internazionale AC
Ne 21.9.14 17:30, 18:45 zzNOVOB Úderka Žižkov junioři
Ne 21.9.14 18:45, 20:00 MIKU4 Tuscarora A
Út 23.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Inter Lotyšák A
Čt 25.9.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 The Penguins 6:5 B
Ne 28.9.14 10:00, 11:15, 12:30 STOD Amfora restaurant
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Napínavou bitvu o postup až do posledního kola nabídla tato skupina. O první příčku a místenku mezi elitou se ucházely hned tři celky, které se ocitly na téměř stejné startovací čáře. Úderka totiž v předposledním dějství překvapivě nestačila na Penguins a musela tak své oslavy odložit. Přesto měla nejlepší výchozí pozici, stačila jí jakákoliv výhra, neboť s Lotyšákem měla lepší vzájemný zápas, oproti Traktoru zas lepší skóre. Na druhý pokus už neponechala nic náhodě, DUCKS smetla 8:0 a může slavit. Poražený celek naopak doplnil Internazionale a sestupuje. Interu tak nestačila ani výhra nad Nočními dravci, Humusáci přes vysoké vítězství nad Tučňáky zůstali třetí. Na šestnáctibodové Deko tak zbyly pouze brambory, neuvěřitelnou vyrovnanost čela tabulky ale dokládá i to, že první čtyři celky se vměstnaly do rozpětí jediného bodu.

3. 12. 14 19:00 METE2 Inter Lotyšák A Noční dravci 11. 5:2 (3:1)
Od začátku až do konce měli navrch domácí. Hosté spoléhali na protiútoky. Otakar Moučka, Martin Gryc
Inter Lotyšák A Noční dravci
Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Aleš Kvasnička, Radek Sláma vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Maroš Škvara
10. Václav Hruška
11. Petr Jeřábek
20., 54. Josef Bičaník
41. Jiří Janoušek
23. Martin Bejček
50. Martin Oubram
3. 12. 14 19:00 P3 Queens Park Club Internazionale AC 11. 3:1 (2:0)
Zasloužená výhra lepších domácích. Kučera
Queens Park Club Internazionale AC
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček vs Oleg Ciumas – Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Dias Idrissov, Dumitru Mileli, Anton Salaujov, Oleg Shvedov
5. Michael Barák
12. Pavel Hrubeš
50. Ondřej Sedláček
41. Kazbek Dzabaev
3. 12. 14 19:00 ZABEH Traktor humus A The Penguins 6:5 B 11. 10:4 (2:0)
Pohledné ofenzivní utkání. Domácí svého soupeře přehrávali a trestali snad každou chybu. Slušně hraný zápas z obou stran. Rosenberger
Traktor humus A The Penguins 6:5 B
Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, Petr Šebor, David Šefrna, Dušan Valenta, Jan Vrňák vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Aleš Hořický, Martin Jakeš, David Kučera, Miroslav Mora
57. Filip Boubín
3. 12. 14 19:00 P1 4077 DUCKS Úderka Žižkov junioři 11. 0:8 (0:3)
Od první minuty utkání byla znát převaha hostů. Domácí měli jen pár brejků, ale nedokázaly je zakončit. V poločase zasloužené vedení Úderky o tři branky a po půli to byla jejich exhibice. Vojtěch Outlý, Jakub Felgr
4077 DUCKS Úderka Žižkov junioři
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha vs Pavel Řezáč – Marek Hanousek, Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Luděk Novotný, Tomáš Pospíšil, Kamil Zelenka
6. Luděk Novotný
7., 40. Tomáš Pospíšil
28., 47. Rostislav Kohoutek
42., 44., 50. Marek Hanousek
3. 12. 14 19:00 P2 Petrohradská BFK A Tuscarora A 11. 0:3 (0:0)
Hosté byli v zápase lepším týmem a po zásluze nakonec zvítězili. Kohout
Petrohradská BFK A Tuscarora A
Milan Maskaluk – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Radek Malínský – Jakub Eger, Martin Lacina, David Mansfeld, Petr Mocek, Pavel Tichý, Petr Tichý
53. Jakub Eger
57., 59. Pavel Tichý
3. 12. 14 19:00 METE1 Deko Amfora restaurant 11. 4:2 (0:0)
I přes množství neproměněných šancí se Deku zaslouženě podařilo vyhrát. Tomáš Tojnar, Pavel Jiřičko
Deko Amfora restaurant
Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, Filip Kolman, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml. vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Martin Fořt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 19. 4. 24, 15:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.